Skocz do zawartości

WTA Tour 2019!


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


WTA Auckland

 

Finał

 

Andreescu B.V. - Goerges J.

 

Typ: 2    Kurs: 1.55 :plus:

 

Fortuna

 

No cóż mamy pierwszy tego sezonowy finał i od razu niespodzianka. Młoda Kanadyjka idzie jak burza przez ten turniej.

Widziałem tylko mecz z Wozniacką i sam nie wiem co o niej myśleć gdyż raczej Karolina się słabo starał aby to wygrać.

Jak dla mnie Julka nie odpuści.Skoro już dotarła do tego finału to wydaje mi się,że weźmie go na spokojnie.

Delikatnie można również spróbować DW 0:2 dla Julki po kursie 2.20  :minus:choćby w totolotku

Jak będzie zobaczymy w niedziele z rana.

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

Godz: 15:25

 

Petkovic 2-0 dw @ 2.30 vs Diatchenko

William Hill

Stawka: 10j

 

Wynik 2:1 (6:2 2:6 6:3),  strata: :minus:10j

 

Gram na drewnianą Andree bo po drugiej stronie równie drewniana Diatchenko. Jest to turniej w Rosji, ale ja rosyjskiej propagandy się nie boje! Turniej na hali i są to kwale więc Petkovic chce tu pograć. Serbka z niemieckim paszportem dobrze czuje się na halowym dywanie. Tu jej mocny, płaski tenis działa najlepiej. Jest to juz wiekowa tenisistka a te warunki mało ją eksploatują i pozwalają cisnąć non stop na pelnej... Hala to miejsce gdzie Petko potrafi ukryć swoje "drewniane mankamenty". Diatchenko to wysoka Rusałka która męczy swoje podanie, a gdy wprowadzenie piłki do gry jest na niskim % to Rosjanka ma mega problemy. Diatchenko nie potrafi budować ataku będąc głęboko w korcie i wygląda to dramatycznie. Petko szybko wystrzela taką rywalkę i zapewne po ostatniej piłce meczu zobaczymy "Petko Dance".

Edytowane przez Endefis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godz 19:00

 

Pegula -1.50 Seta @ 2 .80 vs Davis

Pinnacle 

Stawka: 10j

 

Wynik 2:0 (6:3 6:4) , zysk: :plus: 18j

 

Jesi Pegula to "brzydkie kaczątko" i córka miliardera, a w drugiej kolejności to tenisistka. Ona gra tylko dla zapełnienia czasu, a kiedyś coś u taty w firmie będzie działać. Zawsze grałem tylko przeciwko jej, a dziś zmieniam koncepcję. Pegula poważnie przycisnęła od dwóch sezonów i ciśnie ile fabryka dala. Jest w miarę dynamiczna i regularna, oczywiście to ciągle tylko porządny poziom amatorski. Wczoraj zaskakująco ograła porządną Szwedke Paterson i idzie jak burza ;). Pegula jest z USA, podobnie jak Lauren Davis. Davis to mikrusowa tenisistka która za ostatnie dwa lata zalicza porządny regres formy i już nie wróci do dawnej, życiowej formy. To rasowy "karakan" który jest bardzo wszechstronny, dobra obrona, dobre nogi i naturalny ofensywny talent. Jednak jej siła rażenia jak wspominałem spadła kilka poziomów i jest wręcz tragicznie. Wczoraj Davis wygrała dzięki waleczności i słabej grze przeciwnika. Rywalka miała zwycięstwo w garści, a mimo to przegrała, u Lauren zawodzil serwis a w korcie brakowało mocy uderzenia. Pegula bije mocno, wręcz z zamkniętymi oczyma. Kiedyś Jessi była by dużym dogiem, a dziś jest faworytką! Lauren Davis chyba nie przeszkodzi córce miliardera w awansie do finału jakiegoś Czelka w New Port...

Edytowane przez Endefis
By bigbraine777,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WTA Petersburg, kwalifikacje 

Godz 12:30

 

Vikhlyantseva Natalia dw 2-0 w setach @ 3.25 vs Petkovic Andrea 

Bet365

Stawka: 10j

 

Wynik: 2:0 (6:4 6:4), zysk: :plus: 22.50j

 

To co zabrała Petkovic dzisiaj, to jutro odda z nawiązką...! Niemka zamiast zrobić 2-0 z Diatchenko to przez 40% czasu gry była totalnie nieobecna i oddała w całości pole słabszej Rosjance. Jeżeli Niemka miała dziś takie problemy z taką rywalką, to jutro z młodą Natalią powinna dość gładko ulec. Całkowicie nie rozumiem faworyzowania przez bukmacherów Adrei Petkovic @ 1.70 w tej rywalizacji. Dla mnie dużą faworytką jest tu Vikhlyantseva Natalia. Młoda Rosjanka to ciągle perspektywiczna zawodniczka z mega warunkami fizycznymi i mega potencjałem w ofensywie. On jest ciągle rozwojowa i co najważniejsze najlepiej czuje się w hali. Dziewczyna ma talent i lepszą rękę zdecydowanie od Petkovic. Niemka jest surowa i bazuje jedynie na powtarzalności, a Vikhlyantseva ma moc + fenomenalne czucie kortu. Miałem okazję wiele razy ja oglądać i to jest coś!. Natalia gra agresywnie i skutecznie w pierwsze tempo na returnie, jej serwis świetnie funkcjonuje na tym halowym podłożu i swobodnie zamyka akcje zawsze w 1-3 uderzenia efektownym, dość głębokim winnerem. W takich warunkach mocne, kątowe uderzenie oznacza zawsze wygrany punkt, piłka zawsze przyspiesza i obniża pułap. To będzie mecz do jednej bramki. Ponadto warto podkreślić iż Vikhlyantseva nie ma rozstawienia w kwalifikacjach, więc nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu tego spotkania.

Edytowane przez Endefis
By bigbraine777,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11:10

 

Julia Goerges -1.50 Seta @ 2.00 vs Sakkari Maria 

Unibet

Stawka 10j

 

Wynik 2:0 (6:2 7:5) zysk :plus: 10j

 

Julia to moja mistrzyni na hali i powinna rozbić w pył Greczynke. Sakkari preferuje grę w korcie, walkę i dużo odbić a dopiero w później fazie akcji potrafi postawić kropkę nad i. Jest to zawodniczka defensywny ala Kerber. Goerges to wielka moc i szybka ręka. Ona zawsze gra skutecznie i nie ma problemu z rytmem. To powinien być mecz do jednej bramki.

Edytowane przez Endefis
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Vekic -1.50 Seta @ 2.80 vs Bacsinszky 

Unibet 

Stawka: 10j :minus:

 

 

Po obejrzeniu gierki Goerges vs Sakkari stwierdzam iż Bacsinszky tez będzie bezradna na tym korcie. Węgierka podobnie do Greczynki potrafi grać mocno, ale tylko w tedy gdy jest głęboko w korcie i wymiana trwa! Gra z kontry to zły argument na tym turnieju.

Vekic podobna do Goerges. Chorwatka slynie z dopuszczania meczów, ale ewidentnie od ponad roku pokazuje że skupia się na tenisie, a "tata" Wawrinka poszedł w odstawkę. Także mecz do jednej bramki!

Edytowane przez Endefis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gasparyan -1.50 Seta @ 3.12 vs Azarenka 

Pinnacle 

Stawka: 10j :minus:

 

Ciekawe co pokaże Aza, ale ja nie wierzę że ona złapie dobry rytm, zwlaszcza na dywanie w hali. Azarenka niby wróciła, niby jej nie ma.... Serwisem nie grozi, wszystko musi być w polu, a przy takiej grze napewno pęknie 

Gasparyan to już doświadczona Rosjanka i ciągle jest młoda! Kontuzje spowolnily jej karierę. Ruska grać w hali potrafi, efektownie przebrnela kwale trzymając sztywno podanie. Jest duzy, płaski forehand i ciągle wchodzenie w kort. Ona będzie chciała rozerwać Aze na strzępy.

 

Azarenka czeka na etap gry w USA, a tu raczej jest przy okazji!

Edytowane przez Endefis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St.Petersburg

 

Kvitova P. - Azarenka V.

 

Typ: 2    kurs: 2.64 :minus:

 

To trzeba próbować ewentualnie jak ktoś cyka to set dla Azy. Wiem Petra rok temu wygrała zagrała świetny turniej w Australii ale jak to bywa w takich wypadkach po dobrym turnieju przychodzi jednak rozluźnienie.  Do tego dochodzi kompletna zmiana klimatu to musi na niej zostawić jakiś znak. Azarenka dziś jak na etap na którym aktualnie jest to całkiem dobre spotkanie. Sądzę że powoli będzie wracać do swojej normalnej dyspozycji. Jak dla mnie taki kurs trzeba pograc

 

E: nie w tej bajce. Szacun dla fachury ponizej

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Przemo1866 napisał:

St.Petersburg

 

Kvitova P. - Azarenka V.

 

Typ: 2    kurs: 2.64

 

To trzeba próbować ewentualnie jak ktoś cyka to set dla Azy. Wiem Petra rok temu wygrała zagrała świetny turniej w Australii ale jak to bywa w takich wypadkach po dobrym turnieju przychodzi jednak rozluźnienie.  Do tego dochodzi kompletna zmiana klimatu to musi na niej zostawić jakiś znak. Azarenka dziś jak na etap na którym aktualnie jest to całkiem dobre spotkanie. Sądzę że powoli będzie wracać do swojej normalnej dyspozycji. Jak dla mnie taki kurs trzeba pograc

Proponuje kupic tv odbiornik...

 

Kvitova -1.50 seta @ 2.65 vs Azarenka

Pinnacle

Stawka: 10j

 

Wynik 2:0 (6:2 7:6) zysk :plus: 16.50j

 

 

Skąd te spadki na Azarenke bodajże z 2.90 na 2.20 to ja nie wiem... Czyżby Petra zadeklarowała że to puści ...? No raczej nie. Kvitova mega wku... po przegranym finale AO. Czyżby to jej nie pozwala się skoncentrować? No raczej nie! Minęło wiele dni, w Rosji inny klimat, kultura więc czas na zapomnienie i odreagowanie! Kvitova wygrała ten turniej rok temu i gra tu taki ofensywny tenis niczym facet. Ona tu w pełni może kontrolować uderzenie, a jej potencjał ofensywny pozwala na zamknięcie akcji dosłownie z każdego centymetra kortu. Ona tutaj drugim serwisem będzie siać spustoszenie nawet. Ta nawierzchnia predysponuje grę do siatki i łapanie dużych kątów, więc to jest gra dla Czeszki. Petra zagra tutaj niczym na korcie trawiastym. Ponadto wyśmienicie biega wzdłuż linii, jej minięcia wzdłuż linii po backhandowej stronie będą mega. Forehand po crossie także dość szybko rozmontuje rywala. 

Azarenka wczoraj z Gasparyn zagrała Wielkie G... ! To Gasparyn stała jak kolek wygrywając tylko jeden raz podanie, a w większości wymian była pasywna i ten jej jednoręczny backhand...co to qurwa było! Gasparyn grała jakby na nogach miała betonowe buty, a dziś rywalką Bialorusinki będzie jedna z najepszych tenisistek świata i prawdopodobnie najlepsza na hali! Kvitova jest w życiowej formie fizycznej i mentalnej. Azarenka wczoraj grała miękko, jedynie potrafiła trafiać w kort na mizernym poziomie, jej tenis to jedynie lewa, prawa pod końcową linię na małej szybkości. Bierność Gasparyn pozwoliła Viktori na osiąganie przewagi w wymianie. Gdy Azarenka próbowała trudniejszych zagrań to po prostu nie trafiała. Ona dziś nie ma żadnego argumentu aby móc przejąć inicjatywę w wymianie, ponadto serwis Gasparyan to był kabaret i dziś Viki na returnie nie poszaleje. O zwycięstwo czy ew porażce decyduje dziś Kvitova. Ona jak przegra ten mecz to jedynie niewymuszonymi błędami bez znacznego udziału Azarenki. Dla mnie Kvitova gra ten mecz na swoim poziomie i wyjaśni dość szybko Azarenke, która nigdy już nie wróci do dawnej formy. Bialorusinka prędzej tu skreczuje, a jeżeli wygra nawet seta. Viki zrobi masę podwójnych błędów serwisowych, serwis bardzo kiepsko u niej działa a return Ceszki jest zabójczy, zwłaszcza na hali w Petersburgu.

Edytowane przez Endefis
By bigbraine777,

35+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kudermetova +3.50 gema @ 2.04 vs Vekic 

Pinnacle 

Stawka: 10j :n: 4:6 3:6

 

W tym typie wszystko się zgadza. Gram przeciwko Vekic (zdecydowanie przeciwko jej grze), gram na Kudermetova ( zdecydowanie na jej grę), jak i obraz gry z wczoraj mnie tylko

w tym upewnia. A ostateczną kropkę nad i stawiam tym typem, handi +3.50 gema. Zacięte spotkanie, jeden wygrany set wysoko to powinna być "formalność" dla Rosjanki, która nie ma problemów mentalnych, a ciśnie mocno płasko ciągle pracując na nogach. Tu nie ma problemu z zagraniem "Big Winner" i nie powtórzy ta Pani tego co zrobiła wczoraj Gasparyn. 

Vekic w ogóle mi się nie podobała z Bacsinszky i wygrała tylko dlatego, iż starszą Wegierke opuściły siły, a mimo to III set był grany na tkzw wariackich papierach... Donna ma pusto w bani i nigdy więcej tej Pani na pozycji faworytki nie ruszam! Primadonna bez serwisu może jedynie tylko postekac, a dziś napewno będzie miała z tym problem. Ona gra jakoś bez werwy, wszystko bite w jedno tempo bez rotacji i cały czas daje się zdominować w wymianie. Wczoraj przyfarcila, ale dziś może szybko zrezygnować i myśleć o kierunku do dalszej gry - USA.

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITF Midland

Peterson- McNally

2 zawodnik wygra seta:t:

1,58

Fortuna

 

17 letnia  Caty, po świetnym poprzednim sezonie, gdzie wygrała juniorski French Open i US Open w grze podwójnej, oraz zaliczyła finały French Open w grze pojedynczej i Wimbledonu w deblu, a także zgarnęła pierwszy seniorski tytuł, już na początku nowego sezonu stanie przed szansą dopisania kolejnego zwycięstwa w swoim CV. Caty posturą jak i grą przypomina Coco Vangewehe, mocno zbudowana, i mimo młodego wieku generuje sporą moc w swoich uderzeniach. Bardzo dobrze również serwuje, i świetnie czuje się przy siatce. Forma bardzo dobra, wszystkie rywalki ograne 2:0, a Marino czy Brangle w hali naprawdę grać potrafią. Rywalka, to typowa przedstawicielka tenisa bum- bum, każdą piłkę gra ile fabryka dała, bez zmiany tempa i myślenia. Moim zdaniem jest to zawodniczka absolutnie do przeskoczenia przez zdecydowanie bardziej wszechstronną Caty, ale ze względu na doświadczenie rywalki gram tylko na seta dla nastolatki.

Edytowane przez vicmackey
Rozliczenie
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

WTA Doha

Halep- Tsurenko

Tsurenko under 8,5 gema:t:

1,74

milenium

Wszędzie linia niżej po tym kursie.  Korty w Katarze są dość wolne, wobec czego trudno będzie Ukraince słać kończące piłki. Halep to dla zawodniczek pokroju Tsurenko koszmarny matchup, bo Lesia nie generuje aż takiej mocy uderzeń, żeby nie było czego zbierać. Halep to ściana, i tutaj wszystko będzie wracać, aż Lesia zacznie lawinowo psuć. H2H 5:0 dla Rumunki, bilans setów 9:1, moim zdaniem to będzie bardzo jednostronny pojedynek. 

Edytowane przez vicmackey
Rozliczenie
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTA Doha

Kerber- Mertens

2:t:

16:00

Fortuna 

2,42 Milenum

Oglądałem wczoraj Kerber i nie wyglądało to z jej strony za dobrze, a grała przecież z Baśką Strycova, która jej "leży". Czeszka goniła Andzi po korcie, ale w końcówce zawiodła albo głowa, albo już miała dosyć morderczych wymian, bowiem niewymuszonymi sprezentowała zwycięstwo Niemce. Mertens to półka wyżej, potafi wszystko to co Czeszka tylko lepiej, dlatego przewiduje dużo kłopoty dla faworyzowanej Niemki. Mertens świetnie biega, świetnie gra w defensywie, jest do bólu regularna, nieźle serwuje, mądrze rozgrywa punkty. Kerber wszyscy znają, więc się nie będę rozpisywał, mistrzyni defensywy, mistrzyni kontry, ale tak jak piszę, po tym co widziałem wczoraj uważam że forma średnia i Belgijka to wykorzysta. 

Panie grały raz, rok temu w Hobart, wygrała po zaciętym meczu 7:6,7:6 Kerber, ale wtedy grała świetnie, była przecież faworytką nr1 Australian Open. Tym razem wynik powinien być lepszy dla Elise.

Edytowane przez vicmackey
Rozliczenie
By bigbraine777,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Acapulco

 

Azarenka - Collins

 

Typ: 2    kurs: 2.10 :minus:

 

Wow patrze i nie wierze.Takie kursiwo na Collins to po mojemu trzeba brać.Świetny występ na AO choc później juz prawie nie grała ale będzie głodna grania i wygrywania.

Aza to juz raczej schyłek kariwery.Próbuje ale raczej juz nie wróci stara dobra Victoria.Według mnie można spokojnie pobrać amerykanke i nawet rosnące kursy mnie nie odstraszają

 

@vicmackey co powiesz?

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Przemo1866 napisał:

Acapulco

 

Azarenka - Collins

 

Typ: 2    kurs: 2.10

 

Wow patrze i nie wierze.Takie kursiwo na Collins to po mojemu trzeba brać.Świetny występ na AO choc później juz prawie nie grała ale będzie głodna grania i wygrywania.

Aza to juz raczej schyłek kariwery.Próbuje ale raczej juz nie wróci stara dobra Victoria.Według mnie można spokojnie pobrać amerykanke i nawet rosnące kursy mnie nie odstraszają

 

@vicmackey co powiesz?

Zależy czy ten wynik Collins podczas AO, to był sygnał że wskoczyła na wyższy level, czy był to pojedynczy wyskok. Azarenka mimo iż jest już po drugiej stronie rzeki  to fighterka, i nie odpuści tutaj żadnej piłki. Mimo wszystko po obecnych kursach, słuszne jest zagranie na Amerykankę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Indian Wells czas zacząć.

 

Na dziś próbuje takie coś:

 

Mladenovic K. - Zheng S. :minus:

 

Typ: 2       Kurs: 1.85   fortuna

 

No cóż ... po mojemu to "Kryśka" dziś zbierze lanie i skończy kariere w singlu.Coś w pojedynke dziewczyna nie może się ogarnąć. Co gorsza jej "zaraza" przeszła na Thiema(ale to już inna historia)

Jej mecze to jest delikatnie mówiąc jakaś masakra. Jak w deblu z Timeą jeszcze jakoś to wygląda tak w singlu bańka pęka. Myśle,że Saisai dziś nie powinna mieć żadnych problemów z pokonaniem Mladenovic.

 

e: brawo dla Chinki

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kenin- Andreescu

1

1.82:minus:

 

Już chyba dosyć tego tenisa dla Kanadyjki. W niedzielę z Kerber pod koniec meczu ledwo stała na nogach. Wiadomo, że miała parę dni odpoczynku ale za taki wysiłek trzeba w końcu zapłacić. Tutaj już w pierwszym jej meczu grałem przeciwko niej, ale Begu okazała się na tyle uposledzona że wypuściła 1:0 i 5:1 w drugim. Tak więc doszedł kolejny trzysetowy maraton, i dzisiaj konsekwentnie na rywalke. Kenin od początku całkiem nieźle wyniki, gra agresywnie, płasko, uważam że ma bardzo duże szanse że zmęczona zwyciężczynia IW.

Edytowane przez vicmackey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

WTA Eastbourne

 

Kenin - Stosur

 

Typ: 2     kurs: 2.22  :plus:

 

Kenin świeżo po finale wydaje mi się ze jeśli wogole zagra to będzie jednak trochę podmeczona a przed Wimbledonem pasuje jednak nabrać trochę świeżości.  Samantha po kwalach w których nie dała szans naszym zawodniczkom widać ze trawa jej sprzyja wiec dziś jej zaufam. 

 

Wynik: 0:2

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
By bigbraine777,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

WTA Nanchang kwalifikacje 

 

Fourlis J. - Sutjiadi A.
Typ: 2:0  :minus:
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna

Przyznam szczerze,że nazwisko Hinduski kompletnie mi nic nie mówi stąd typ gdyż rywalka jest bardziej znaną zawodniczka. Fourlis grała w kwalifikacjach do US OPEN gdzie przeszła 2 rundy odpadła dopiero w starciu z Cepelova. Zdecydowanie jak dla mnie to Australijska jest zdecydowanie lepsza zawodniczką grająca na wyższym poziomie. Jeśli tu nie będzie 2:0 to będę mocno zdziwiony aczkolwiek wiadomo jak to bywa w tenisie. Cuda się zdarzają.  Oby nie dziś. 

 

Wynik: 1:2

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...