Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


Sorki za lekki spam w temacie, ale... jak tak patrzę na Twoje typy dotyczące naszej ekstraklasy, to prawie zawsze się zgadzam z nimi. Często okazuje się, że zagrałem dokładnie w ten sam sposób u buka, czy dokładnie tak samo myślę przy typowaniu. I tak się zastanawiam, czy to może kwestia podobnego wieku i związanego z tym spojrzenia na naszą kopaną, czy może czegoś innego.

Ciągle łapię się na tym, że moje typy z Ekstraklasy same w sobie się nie bronią ale cały czas przed kolejnymi kolejkami jak zerkam w terminarz to widzę kolejne zdarzenia, które powinny łatwo wejść, a później jest jak jest %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

%-) no ja mam tak samo. To jest Ekstraklasa i tego widać nie przewidzisz. Są kolejki gdzie wchodzi aż miło, a czasem (jak np. ta ostatnia :fp:) to wuj wie o co chodzi  :bz:. Ale sporo typuje właśnie z tego bo tego najwięcej oglądam :mlotek: i coś poczytam coś pośledzę. Reszta to w zasadzie tylko po statystykach, no chyba że od was coś podpatrzę ;). Przynajmniej ja tak mam i już mi tak chyba zostanie:piwo1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...