Skocz do zawartości

Hazard tak, jak dragi.


bam14

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowiczu, 

na początek kilka słów w ode mnie w ramach wstępu, bez większej bawełny. Naładowany pozytywną energią, a przy tym motywacją w związku z zaczynającymi się dziś Mistrzostwami Świata w Darta, czyli dyscypliną do której mam duży sentyment, postanowiłem po wielu latach przerwy założyć temat z typami. Ciekawą przygodę z bukmacherką skończyłem już dawno, a teraz przeżywam tą nieprzyjemną, bo poza przegranymi, wiecznymi taśmami i próbami ustrzelenia Fortuny nie dzieje się nic godnego uwagi. Pomyślałem, że prowadzenie tematu czy też nawet jego próba, usystematyzowanie gry, a przede wszystkim porządek podczas niej sprawią, że uśmiech będzie częstszym gościem w chwilach, gdy będę sprawdzał kupony. Dominować tu będzie piłka nożna (przede wszystkim liga polska) oraz dart, dla którego będę prowadził oddzielne statystyki. Analiz nie będzie, bo nie mam na to czasu i ochoty, jednak parę słów odnośnie typu pojawi się pewnie nie raz. Komentować można śmiało, ale konstruktywnie. W zasadzie, cały ten cyrk zakładam dla siebie, ale jeśli na tym skorzystacie to bomba. Może się okazać, że jebnę to szybciej, niż się spodziewam, ale jeśli to będzie z pożytkiem dla mnie, to czemu nie. Chyba tyle na dzień dobry, reszta wyjdzie w praniu. 

Pozdrawiam cieplutko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam  kolege z forum foxa   ... jesli chodzi o darta  to w ogole  nie moja bajka   nigdy jeszcze tego nie obstawialem   ale jak bedziesz mial cos godnego uwagi  po atrakcyjnym kursie  to moze  moze  ...  w ogole nie wiem  z czym sie je  ten sport  .. ja  przede wszystkim obstawiam  pilke nozna  jak  i  kilka innych znanych bardziej sportow .  tak czy siak  zerkne tu od czasu do czasu  aby  zobaczyc jak  ci idzie  ...  oby na zielono   ... pozdrawiam  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2

Darts, PDC World Championship
Paul Nicholson - Kevin Burness 1 @ 1,30 :minus: 0-3
Jamie Lewis - Cody Harris 1 @ 1,45 :plus: 3-2
Danny Norbert - Lam Royden 1 @ 1,29 :plus: 3-0

AKO: 2,43
Stawka: 6j
Betsson

 

:minus: 6j

 

#3

Darts, PDC World Championship
Paul Nicholson - Kevin Burness 1(-1,5) @ 1,63 :minus: 0-3
Jamie Lewis - Cody Harris 1(-1,5) @ 2,06 :minus: 3-2
Danny Norbert - Lam Royden 1(-1,5) @ 1,60 :plus: 3-0

AKO: 5,37
Stawka: 3j
Betsson

 

:minus: 3j

Edytowane przez bam14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psu w dupę na razie. Na dzień dobry niespodziankę sprawił Schindler, dając dupy. Harris nie zagrał rewelacji, za to cyferki Martina to skandal był. Później manianę odwalił Nicholson, za którym swoją drogą nie przepadam od dawna, bo zepsuł mi kilka kuponów lata wstecz. 0-3? Śmiech na sali. Taśma z handi na wariata. Nie wiem, po co ją tu wkleiłem. Wczoraj pary były dla mnie nieciekawe, stąd pass. Odkułem się dziś na live w meczu Mansella z Longiem. Moi mili, ku**a, żenada. Przecież ja rzucając tyłem lewą ręką wykręciłbym lepsze statystyki. 180's ładnie powchodziły. Odpadł Noppert nad czym ubolewał, bo to lotnik z potencjałem. Licznik mu się kręcił, ale 3/22 na zamykających? Kyrie Elejson. Mistrzostwa póki co do tyłka, jeśli chodzi o typerkę. W temacie wstyd. Mam problem, ponieważ nie radzę sobie z selekcją. Zarówno typów do gry, jak i tematu, a jeszcze gorzej wygląda stawkowanie. Przyjąłem sobie, że stawka to siła typu. 1-licho, 2-średnio, 3-grubo i mnożę to razy 3, co by podpiąć się pod popularną skalę 1-10j. 10/10 to lokata rzecz jasna. Nie wiem, czy to sensowne, czy nie, nie znam się. Proszę o głosy mądrych głów. Pozdrawiam!

#4

Darts, PDC World Championship
Antonio Alcinas - Craig Ross 1(-1,5) @ 1,55 :plus:  3-0
Ryan Searle - Stephen Burton under 7,5 180's @ 1,70 :plus: 2-0
Keegan Brown - Karel Sedlacek 1 @ 1,20 :plus:3-0
Michael van Gerwen - Alan Tabern 1 highest checkout @ 1,21 :plus:104-81

AKO: 3,83
Stawka: 4,5
Betsson

 

:plus:12,73j

 
Edytowane przez bam14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#6

Darts, PDC World Championship
Krzysztof Ratajski - Seigo Asada 1 @ 1,22
Steve Lennon James Bailey 1 @ 1,25
Nathan Aspinall - Geert Nentjes 1 @ 1,40

AKO: 2,13
Stawka: 5
Unibet

#7

Darts, PDC World Championship
Ricky Evans - John-Rowby Rozdriguez 1 @ 1,41
Dimitri van den Bergh - Chuck Puleo 1(-1,5) @ 1,17
Daryl Gurney - Ross Smith 1(-1,5) @ 1,40

AKO: 2,31
Stawka: 4
Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi kupon z rana był niepotrzebny, zupełnie. Nie wiem, po cholerę go grałem. Miałem się skupić na selekcji i ... ajj. Nic, idę za ciosem. Za dużo tych niespodzianek, czas na zwycięstwa faworytów.

#8

Darts, PDC World Championship
Steve Lennon James Bailey 1 @ 1,24
Daryl Gurney - Ross Smith 1 @ 1,17
Nathan Aspinall - Geert Nentjes 1 @ 1,40

AKO: 2,06
Stawka: 5
Betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że Wilson będzie rzucał kończące na przyzwoitym poziomie, co przy jednoczesnej solidności na tarczy pozwoli wygrać mu pojedynek. Czuję grę w kratkę Irlandczyka. Whitlock ma za sobą niezły sezon, więc na MŚ chociaż rundę powinien zrobić, tym bardziej, że w jego trakcie potrafił kręcić niezłe cyferki. Ryan przeciwko Dobromyslovej zagrał na średnim poziomie - ave3 90, duble 40%. Lepiej nie będzie moim zdaniem. Na koniec 'TheMachine'. Asada, jak już wiemy odprawił z kwitkiem Krzyśka rzucając podobnie do wspomnianego Joyce. James to mój czarny koń. Wygra regularnością, no i podwójnymi przede wszystkim, które zazwyczaj ma na niezłym poziomie.

#9

Darts, PDC World Championship
James Wilson - William O'Connor 1 @ 1,52
Simon Whitlock - Ryan Joyce 1 @ 1,30
James Wade - Seigo Asada 1(-1,5) @ 1,34

AKO: 2,65
Stawka: 5j
Betsson

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#10

Darts, PDC World Championship 
Jermaine Wattimena - Michael Barnard over 3,5 sets @ 1,37
Alan Norris - Steve Lennon 2 @1,53
Stephen Bunting - Luke Humphries 1 @ 1,57
Steve Beaton - Chris Dobry over 3,5 sets @ 1,28

AKO: 4,21
Stawka: 4j
Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#12

Darts, PDC World Championship
John Henderson - Gabriel Clemens over 3,5 sets @ 1,27
Steve West - Richard North 1 @ 1,50
Kyle Anderson - Noel Malicdem 1 @ 1,18

AKO: 2,25
Stawka: 4j
Unibet

+ nie liczę do statystyk

#

Darts, PDC World Championship
John Henderson - Gabriel Clemens under 120'5 @ 2,37

AKO: 2,37
Stawka: 10j
Betsson

#

Darts, PDC World Championship
John Henderson - Gabriel Clemens over 120'5 @ 2,00

AKO: 2,00
Stawka: 10j
Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie na sesję wieczorną + taśma, co by zakończyć wariacką rundę drugą szaloną kombinacją.

#13

Darts, PDC World Championship
Jelle Klaasen - Keegan Brown over 3,5 sets @ 1,28
Gerwyn Price - Nathan Aspinall 1 @ 1,33
Jonny Clayton - Dimitri van den Bergh over 3,5 sets @ 1,28

AKO: 2,18
Stawka: 4j
Unibet

#14

Darts, PDC World Championship
Ian White - Devon Petersen 1 + 1 highest checkout @ 1,57
Jelle Klaasen - Keegan Brown 2 więcej 180's @ 1,80
Gerwyn Price - Nathan Aspinall 1(-1,5) @ 1,71
Jonny Clayton - Dimitri van den Bergh 1 @ 2,25

AKO: 10,87
Stawka: 1j
Unibet

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...