Skocz do zawartości

Skrill


Fox

Rekomendowane odpowiedzi

-> Skrill

 

Skrill zapewnia prostą, bezpieczną i szybką obsługę płatności elektronicznych od 2001 roku. Jesteśmy uznanym, globalnym liderem w dziedzinie opracowywania nowych rozwiązań dotyczących płatności do celów biznesowych i rekreacyjnych, w tym dokonywania wpłat do serwisów hazardowych, robienia zakupów w Internecie oraz wysyłania pieniędzy rodzinie i znajomym. Spełniamy także potrzeby firm z całego świata, pomagając im w tworzeniu globalnej bazy klientów i osiąganiu wzrostu. Skrill to prawdziwa firma globalna. Siedziba spółki mieści się w Londynie. Firma ma też biura w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz zatrudnia ponad 500 osób reprezentujących ponad 30 narodowości.

 

LEPSZA METODA PŁATNOŚCI I GRY

 

Jeśli wysyłasz pieniądze, robisz zakupy przez Internet, kupujesz elementy w grach lub prowadzisz spekulacje na rynkach walutowych, dokonywanie płatności za pośrednictwem Skrill jest korzystniejsze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

  • 11 months later...

Na infolinii banku nie chcą Ci przesłać w formie papierowej? Chodzi o wyciąg za dany okres. Jeżeli zaczną się głupio pytać po co ci taki wyciąg w formie papieru, to powiedz, że do sądu. 
Najłatwiej byłoby udać się do oddziału banku. Mają obowiązek dać ci taki wykaz. Łącznie z pieczątką pracownika banku, który ci to sporządził. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardziej masz przejścia ze Skrillem niż z bankiem :) Ja bym jednak postarał się o ten pierdzielony wyciąg/zestawienie z banku i zobaczył co dalej. Miałem już tak za jakimś bukiem (nie ma go już na polskim rynku - coś na B i pomarańczowe logo - nie Betsson) Też skończyło się na wyciągu. W sumie nawet lepiej bo nie miałem nic z rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 07:37, dawidp44 napisał:

Czyli bardziej masz przejścia ze Skrillem niż z bankiem :) Ja bym jednak postarał się o ten pierdzielony wyciąg/zestawienie z banku i zobaczył co dalej. Miałem już tak za jakimś bukiem (nie ma go już na polskim rynku - coś na B i pomarańczowe logo - nie Betsson) Też skończyło się na wyciągu. W sumie nawet lepiej bo nie miałem nic z rachunków.

Pewnie chodzi o świętej pamieć Betano Skrill obecnie jest mało popularny wiec kilka firm na rynku gdzie mozna pograć bez podatku kilka kasyn ale nie jest to co było kiedyś...skrill zawsze support miał slaby odnośnie weryfikacji to teraz chyba norma ze firmy utrudniają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam.
Od środy po przyjsciu z roboty nie mogę się zalogować do Moneybookers/Skrill.
Nie przychodzi mi na telefon kod weryfikacyjny.

Jak daje maila i kod ustawiony to przychodzi na maila ale nie pamietam tego ktory sam ustawilem
Komuś innemu też nie przychodzi ten kod weryfikacyjny na telefon?
Pozdrawiam.

 

@Gruby, @bigbraine777, @Alibaba albo ktoś ktto się zna na skrillu może pomóc i ma jakiś pomysł?

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Technik84 napisał:

Do mnie przychodzi normalnie, może masz zablokowane wiadomości od Skrill na tel .....?

Dzień wcześniej się wieczorem logowałem i normalnie doszedł kod aktywacyjny na mój numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gruby napisał:

No jest pin w mobilnej aplikacji, ale to się samemu ustalało.

@Gruby nie dochodzi nam kod weryfikacyjny na telefon.

Mi chodziło że nie pamiętam też pinu 6 cyfrowego który sam ustalałem jako weryfikację 2 etapową po dostaniu pierwszego kodu na maila.

Napisałem wczoraj maila do Skrill to odpisali że mają kolejkę i że jak przyjdzie moja pora to odpowiedzą.

Ktoś wie ile średnio trwa u nich rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na emaila możesz długo czekać.Najszybcjej by było jak byś znalazł numer telefonu do nich na ich stronie i jak odbierze ktoś kto gada po angielsku to poproś o konsultana polskiego chyba że dobrze gadasz po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 4.08.2020 o 13:17, luks13 napisał:

Dzisiaj dotarła do mnie nowa karta €. Konto główne mam w PLN. Jak to jest z wypłatami z bankomatów (głównie PKO), jakie prowizje? Ktoś wypłacał?

 

zzzzzzzzfr4.jpg.952aca21028ca72f63719ed3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Bardzo wygodna usługa, ale z jakiegoś powodu po długim użytkowaniu wymaga dogłębnej weryfikacji, której z jakiegoś powodu nie mogę przejść. Wszystkie dokumenty są w porządku, ale dział wsparcia nie odpowiada ((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

We would like to inform you that we have made a change to the fees we charge for bank withdrawals.

From 30 March 2022 until 30 May 2022 ("Free Withdrawal Period"), no fees shall be charged when you withdraw funds from your Skrill balance to your bank account.

After the expiration of the Free Withdrawal Period the bank withdrawal fee shall automatically revert to the initial fee stated in the Fee Section of the Skrill website.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Popełniliśmy błąd. Oto, co się stało:
Nasze zasady i warunki korzystania ze Skrill nie wyjaśniały wystarczająco jasno, w jaki sposób ustalamy kurs wymiany walut, dlatego Twoje koszty były wyższe niż powinny. W zasadach i warunkach podawano kurs Reutersa jako kurs, który stosowaliśmy do przewalutowania, a zamiast tego stosowaliśmy referencyjny kurs wymiany ustalany przez nas. Zaktualizowaliśmy nasze zasady i warunki, aby potwierdzić, jak ustalane są nasze kursy wymiany.

Chcemy to naprawić. Zwracamy Ci pieniądze.
Aby naprawić sytuację, uzgodniliśmy, że 0,5% wszystkich transakcji wymiany walut zostanie Ci zwrócone. Dodaliśmy również 8% rocznie odsetek prostych od kwoty transakcji przewalutowania zwracanej od daty każdej transakcji. Dzięki temu znajdziesz się w takiej sytuacji, w której byś był(a), gdyby nasze kursy wymiany zostały ustalone w sposób opisany wcześniej w naszych zasadach i warunkach.

PLN xxxx.xx plus stosowne odsetki zostaną przelane na Twoje konto.
Zwrot pieniędzy znajdzie się na Twoim koncie Skrill w ciągu 10 dni. W międzyczasie możesz korzystać ze Skrill jak zwykle. A kiedy już otrzymasz swój zwrot, możesz go użyć do przeprowadzenia transakcji z akceptantami, wysłania do innych klientów lub zapłacenia kartą przedpłaconą (jeśli dotyczy). Przez okres 90 dni od daty zaksięgowania kwoty na koncie możesz również wypłacić zwróconą kwotę przy następnej wypłacie bez żadnych opłat za wypłatę.

Wszystkie inne nasze zasady i warunki będą nadal obowiązywały w odniesieniu do salda na Twoim koncie i wszelkich dokonywanych przez Ciebie transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 5 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...