Skocz do zawartości

Fox

Skrill

Rekomendowane odpowiedzi

-> Skrill

Skrill zapewnia prostą, bezpieczną i szybką obsługę płatności elektronicznych od 2001 roku. Jesteśmy uznanym, globalnym liderem w dziedzinie opracowywania nowych rozwiązań dotyczących płatności do celów biznesowych i rekreacyjnych, w tym dokonywania wpłat do serwisów hazardowych, robienia zakupów w Internecie oraz wysyłania pieniędzy rodzinie i znajomym. Spełniamy także potrzeby firm z całego świata, pomagając im w tworzeniu globalnej bazy klientów i osiąganiu wzrostu. Skrill to prawdziwa firma globalna. Siedziba spółki mieści się w Londynie. Firma ma też biura w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz zatrudnia ponad 500 osób reprezentujących ponad 30 narodowości.

LEPSZA METODA PŁATNOŚCI I GRY

Jeśli wysyłasz pieniądze, robisz zakupy przez Internet, kupujesz elementy w grach lub prowadzisz spekulacje na rynkach walutowych, dokonywanie płatności za pośrednictwem Skrill jest korzystniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na Skrill kasę ale nie mogę ani nikomu jej wysłać ani przelać sobie. Mam zweryfikować swój adres. Wysłałem im wyciąg bankowy z internetu to odpisali, że chcą oryginalny wydruk z z banku a na razie nie mam takiej możliwości. Wysłałem im rachunek za telefon komórkowy, tv, internet oraz stacjonarny w Orange bo to w jednym to odpisali, że nie ma tam stacjonarnego. Na maile przez stronę nie odpowiadają. Podczas rozmowy tele wszystko spoko i każą wysłać dokumenty, a gdy przyjdzie co do czego to nic nie akceptują. Co mam więc zrobić aby wypłacić hajs? 

kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamów na adres domowy jakiś wyciąg w banku bo inaczej to chyba się nie obejdzie tego.

duzy.png.503b3626a6526f86068e3a3d104a793

:t: www.betfan.pl  :budzik: Kod promocyjny: FOXBET - zakład bez ryzyka 100 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na infolinii banku nie chcą Ci przesłać w formie papierowej? Chodzi o wyciąg za dany okres. Jeżeli zaczną się głupio pytać po co ci taki wyciąg w formie papieru, to powiedz, że do sądu. 
Najłatwiej byłoby udać się do oddziału banku. Mają obowiązek dać ci taki wykaz. Łącznie z pieczątką pracownika banku, który ci to sporządził. 

Być Cezarem albo nikim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przęsla mi bez problemu ale po co mam czekać kilka dni na to? Wysłałem im wyciąg ale pobrany że strony banku to odrzucili. Prawko odrzucili mimo iż jest tam adres. Rachunek za Orange gdzie jest tv, internet, tele i stacjonarny też odrzucili bo napisali że przyjmują tylko rachunki za tele stacjonarny a tam jest :k: lecą w ch**a i tyle. Na wiadomości nie odpowiadają. Na infolinii co innego niż w rzeczywistości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli bardziej masz przejścia ze Skrillem niż z bankiem :) Ja bym jednak postarał się o ten pierdzielony wyciąg/zestawienie z banku i zobaczył co dalej. Miałem już tak za jakimś bukiem (nie ma go już na polskim rynku - coś na B i pomarańczowe logo - nie Betsson) Też skończyło się na wyciągu. W sumie nawet lepiej bo nie miałem nic z rachunków.

Być Cezarem albo nikim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra konto zweryfikowane. Wydrukowałem sobie ten wyciąg z banku i złożyłem jakby przyszedł listem, zrobiłem zdj i wysłałem i zweryfikowali :k: po prostu im chodziło aby zebrać o mnie jak najwięcej danych. Nie mogę jednak doładować konta BetWinner czy STS skrillem ale kupiłem kartę psc więc problem z głowy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.01.2020 o 07:37, dawidp44 napisał:

Czyli bardziej masz przejścia ze Skrillem niż z bankiem :) Ja bym jednak postarał się o ten pierdzielony wyciąg/zestawienie z banku i zobaczył co dalej. Miałem już tak za jakimś bukiem (nie ma go już na polskim rynku - coś na B i pomarańczowe logo - nie Betsson" rel="external nofollow">Betsson) Też skończyło się na wyciągu. W sumie nawet lepiej bo nie miałem nic z rachunków.

Pewnie chodzi o świętej pamieć Betano Skrill obecnie jest mało popularny wiec kilka firm na rynku gdzie mozna pograć bez podatku kilka kasyn ale nie jest to co było kiedyś...skrill zawsze support miał slaby odnośnie weryfikacji to teraz chyba norma ze firmy utrudniają 

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yield Luty :minus: 21,80% 

yield Marzec :plus: 6,75% 

yield Kwiecień :plus: 13,60%

yield Maj :minus: 31,64 % 

yield Czerwiec :plus: 19,26 % ======== 2018 rok  yield  :plus:1,69%  co daje skromne :plus:271,71 zl 

yield Lipiec :plus: 23,31%

yield sierpień :plus: 16,49% 

yield wrzesień  :plus: 27,56%  

yield Październik:minus: 9,80%

yield Listopad :minus: 17,91 %

yield Grudzień :minus:10,89% 

2019 r

yield styczeń :minus:17,35% 

yield Luty  :plus:1,94%

yield Marzec :plus: 10,36% 

yield Kwiecień :minus: 42,32%  

yield Maj :minus: 14,88 %

yield czerwiec :plus:34,45%

yield Lipiec :minus: 8,72% ======== 2019 rok yield :minus:5,14 % co daje skromne :minus: 1219,57 zl 

yield Sierpień :minus: 38,64% 

yield wrzesień :minus: 5,76%  

yield październik :minus: 30,10%  

yield listopad :minus:20,32%

yield grudzień :plus: 19,32% 

2020 r 

yield styczeń :minus: 36,02% 

yield luty :minus: 62,97% 

yield marzec :minus: 45,95 %

yield kwiecień :minus: 47,23%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi