Skocz do zawartości

LV BET dla gracza


Fox

Rekomendowane odpowiedzi

1984160921_ScreenHunter391.jpg.7478e12a4

 

-> LV BET

 

zal.gif

 

LEGALNY BUKMACHER LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 13.05.2016r. o numerze PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Od dziś do końca weekendu za WSZYSTKIE ZAKŁADY w ofercie sportowej LV BET płacisz tylko POŁOWĘ PODATKU! Masz to z głowy! Resztę bierzemy na siebie. Oferta obowiązuje na stronie, w aplikacji i wersji mobilnej. Baw się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

STAWIAJ BEZ PODATKU w LV BET!

 

Ekstraklasa nareszcie wraca! Już nie możemy się doczekać emocji! Zaczynamy mocno, bo od derbów Trójmiasta oraz starcia Lech - Legia!

Naszą rodzimą ligę oraz całą ofertę sportową obejmujemy w ten weekend promocją bez podatku!

Od piątku 29.05 do niedzieli 31.05 za zakłady kombi z minimum 3 selekcjami i kursem całkowitym kuponu minimum 2.50 NIE PŁACISZ PODATKU. Bierzemy to na siebie.

Promocja obejmuje całą ofertę zakładów sportowych, obowiązuje zarówno na stronie LV BET.pl, w aplikacji LV BET oraz wersji mobilnej.

 

Baw się dobrze!

 

Podatek bierzemy na siebie. Dodajemy do wszystkich wygranych +14%.

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na LV BET.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

BONUS DO 1000 PLN PRZY KOLEJNEJ WPŁACIE!

Właśnie tak zaczyna się Lato 2020 w LV BET!

BONUSEM DO 1000 PLN!

Dokonaj depozytu, odbierz swój bonus i graj za więcej!

 

JAK ODEBRAĆ BONUS 1000 PLN:

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 1000 PLN” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 2000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 1000 PLN (bonus 40 PLN z mnożnikiem kursu: x25).

Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do poniedziałku 6.07.2020 do godziny 23:59.

 

 

 

REGULAMIN PROMOCJI

Czas trwania promocji: 3.07.2020 10:00 - 6.07.2020 23:59.

Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).

Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Oferta bonusowa jest ważna do 6.07.2020 do 23:59. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.

Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 25 PLN.

Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 2000 PLN, Bonus 40 PLN, Stawka netto: 35.20 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs finalny kuponu: 62.5, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.

Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.

Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Zakłady systemowe nie są wliczane do obrotu depozytem. Przy wykonywaniu obrotu nie jest dozwolone zawieranie zakładów, które się wzajemnie wykluczają. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 2000 PLN (na przykład 3000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 2000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.

Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.

Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.

Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.

Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.

Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza (Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).

LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.

LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.

W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.

W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.

W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.

Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Postaw dziś 20 PLN, a jutro otrzymasz dodatkowe 20 PLN

 

Dziś zaczynamy zabawę z Kalendarzem Adwentowym LV BET! Na początek łatwe zadanie! Postaw zakład za 20 PLN o minimalnym kursie całkowitym 2.40 na platformie zakładów bukmacherskich, aby zgarnąć 20 PLN dnia jutrzejszego. Pamiętaj, iż zakład musi zostać rozliczony do godziny 23:59

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuduj kupon kombinacyjny składający się z meczów Ligi Mistrzów, a my powiększymy kurs całkowity Twojego zakładu! Sprawdź ile możesz zyskać:

 

Kupon kombi składający się z 3 zakładów = boost kursu +5%

Kupon kombi składający się z 4 zakładów = boost kursu +10%

Kupon kombi składający się z 5 zakładów = boost kursu +15%

Kupon kombi składający się z 6+ zakładów = boost kursu +20%

 

Minimalny kurs pojedynczej selekcji to 1.25. Boost pojawi się “jako dostępny” po osiągnięciu odpowiedniej liczby zakładów na kuponie kombinacyjnym.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuduj kupon kombinacyjny składający się z meczów Ligi Europy, a my powiększymy kurs całkowity Twojego zakładu! Sprawdź ile możesz zyskać:

 

Kupon kombi składający się z 3 zakładów = boost kursu +5%

Kupon kombi składający się z 4 zakładów = boost kursu +10%

Kupon kombi składający się z 5 zakładów = boost kursu +15%

Kupon kombi składający się z 6+ zakładów = boost kursu +20%

 

Minimalny kurs pojedynczej selekcji to 1.25. Boost pojawi się “jako dostępny” po osiągnięciu odpowiedniej liczby zakładów na kuponie kombinacyjnym.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus 1000 PLN od kolejnego depozytu

 

Na koniec tygodnia odbierz bonus 1000 PLN od kolejnego depozytu! Największy bonus na rynku, który znacznie powiększy Twoją kieszeń i pozwoli wygrać jeszcze więcej!

 

Jak odebrać bonus 1000 PLN (40 PLN z mnożnikiem x25):

 

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus 1000 PLN” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

 

Przy wpłacie 2000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 1000 PLN (bonus 40 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Oferta ważna do godziny 23:59.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj w Ekstraklasie bez podatku

 

Ekstraklasa bez podatku? Proszę bardzo, zbuduj zakład złożony z minimum 2 selekcji o kursie minimalnym 2.00 i nie płać podatku od stawki! Podatek bierzemy na siebie, dlatego dodajemy do wszystkich wygranych +14%.

 

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na LV BET.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierz 10 PLN od LV BET na Mikołajki z kodem PREZENT10PLN

 

Aby odebrać bonus 10 PLN postępuj zgodnie z instrukcją podaną poniżej:

 

Zaloguj się na swoje konto LV BET - jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się

Wejdź w zakładkę Moje Konto - Kod Promocyjny

Wpisz kod PREZENT10PLN

Bonus 10 PLN od razu pojawi się na Twoim koncie

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka meczowa i 150 PLN w bonusie

 

Weź udział w promocji, w której do zgarnięcia są koszulki meczowe Twojego ulubionego klubu oraz bonus 150 PLN! Koszulką oraz bonusem 150 PLN nagrodzonych zostanie dwóch użytkowników z najwyższym wygranym kursem. Pamiętaj, im wyższy kurs Twojego zakładu, tym masz większą szansę na zdobycie nagród!

Do wyboru będą koszulki zespołu piłkarskiego, który w sezonie 2020/21 występuje w Ekstraklasie. Udział w promocji biorą zakłady o stawce minimalnej 50 PLN, które zostaną rozliczone dzisiaj do godziny 23:59.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niepowodzeniu odbierz zwrot do 100 PLN

 

Postaw zakład kombinacyjny na mecze Ligi Mistrzów o stawce minimalnej 50 PLN zbudowany z 4 lub więcej selekcji, a jeśli jedno zdarzenie na Twoim kuponie okaże się nietrafione, zwrócimy Ci stawkę do 100 PLN!

Pod uwagę będzie brany tylko pierwszy kupon gracza, spełniający warunki promocji. Pamiętaj, że zakład musi zostać dzisiaj rozliczony (do godziny 23:59).

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuduj zakład kombi i zgarnij nawet 20% ekstra

 

Zbuduj kupon kombinacyjny składający się z meczów Ligi Mistrzów, a my powiększymy kurs całkowity Twojego zakładu! Sprawdź ile możesz zyskać:

Kupon kombi składający się z 3 zakładów = boost kursu +5%

Kupon kombi składający się z 4 zakładów = boost kursu +10%

Kupon kombi składający się z 5 zakładów = boost kursu +15%

Kupon kombi składający się z 6+ zakładów = boost kursu +20%

Minimalny kurs pojedynczej selekcji to 1.25. Boost pojawi się “jako dostępny” po osiągnięciu odpowiedniej liczby zakładów na kuponie kombinacyjnym.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj w Lidze Europy bez podatku

 

Dziś promocja poświęcona Lidze Europy i Lechowi Poznań! Zbuduj zakład złożony z 2 selekcji o kursie minimalnym 2.00 i nie płać podatku od stawki! Podatek bierzemy na siebie, dlatego dodajemy do wszystkich wygranych +14%.

 

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na LV BET.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus 1000 PLN od kolejnego depozytu

 

Na dobry początek weekendu odbierz bonus 1000 PLN od kolejnego depozytu! Czeka nas wiele interesujących spotkań piłkarskich i wiele sportowych emocji, przygotuj się na weekend pełen wrażeń!

Jak odebrać bonus 1000 PLN (40 PLN z mnożnikiem x25):

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus 1000 PLN” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 2000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 1000 PLN (bonus 40 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Oferta ważna do godziny 23:59.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus 1500 PLN od kolejnego depozytu

 

Dziś możesz odebrać bonus 1500 PLN od kolejnego depozytu! Największy bonus na rynku, który znacznie powiększy Twoją kieszeń i pozwoli wygrać jeszcze więcej!

Jak odebrać bonus 1500 PLN (60 PLN z mnożnikiem x25):

 

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus 1500 PLN” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 3000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 1500 PLN (bonus 60 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Bonus możesz odebrać do godziny 23:59.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuduj zakład kombi i zgarnij nawet 20% ekstra

 

Zbuduj kupon kombinacyjny składający się z meczów angielskiej Premier League i włoskiej Serie A, a my powiększymy kurs całkowity Twojego zakładu! Sprawdź ile możesz zyskać:

Kupon kombi składający się z 3 zakładów = boost kursu +5%

Kupon kombi składający się z 4 zakładów = boost kursu +10%

Kupon kombi składający się z 5 zakładów = boost kursu +15%

Kupon kombi składający się z 6+ zakładów = boost kursu +20%

Minimalny kurs pojedynczej selekcji to 1.25. Boost pojawi się “jako dostępny” po osiągnięciu odpowiedniej liczby zakładów na kuponie kombinacyjnym.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw dokładnie 20 PLN, a jutro otrzymasz dodatkowe 20 PLN

 

Postaw zakład za dokładnie 20 PLN (brutto) o kursie minimalnym 2.40 na platformie zakładów bukmacherskich, aby zgarnąć 20 PLN dnia jutrzejszego. Pamiętaj, iż zakład musi zostać rozliczony do godziny 23:59.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ursy podniesione nawet o 25%

 

Przygotowaliśmy kupony specjalne z podwyższonym kursem całkowitym! Sprawdź połączone zakłady z podniesionym kursem nawet o +25%! W zestawie opłaca się bardziej!

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bonus 2000 PLN od kolejnego depozytu.

 

Na koniec tygodnia odbierz bonus 2000 PLN od kolejnego depozytu! Największy bonus na rynku, który znacznie powiększy Twoją kieszeń i pozwoli wygrać jeszcze więcej!.

 

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus 2000 PLN” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 4000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 2000 PLN (bonus 80 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Oferta ważna do godziny 23:59.

 

Promocja z kalendarza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus 2000 PLN od kolejnego depozytu w LV BET

 

Na koniec tygodnia odbierz bonus 2000 PLN od kolejnego depozytu! Największy bonus na rynku, który znacznie powiększy Twoją kieszeń i pozwoli wygrać jeszcze więcej!

Jak odebrać bonus 2000 PLN (80 PLN z mnożnikiem x25):

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus 2000 PLN” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 4000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 2000 PLN (bonus 80 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Oferta ważna do godziny 23:59.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga i Bundesliga bez podatku w LV BET

 

Przygotuj kupon kombi z oferty La Ligi i/lub Bundesligi złożony z minimum 2 selekcji o kursie minimalnym 2.00 i nie płać podatku od stawki! Podatek bierzemy na siebie, dlatego dodajemy do wszystkich wygranych +14%.

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na LV BET.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj w NFL bez podatku w LV BET

 

W Stanach Zjednoczonych na placu boju została tylko futbolowa NFL! Zbuduj zakład złożony z 2 selekcji o kursie minimalnym 2.00 i nie płać podatku od stawki! Podatek bierzemy na siebie, dlatego dodajemy do wszystkich wygranych +14%.

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na LV BET.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw 20 PLN na Wirtualkach i zgarnij 20 PLN ekstra już jutro

 

Obróć 20 PLN (brutto) na platformie Sportów Wirtualnych po kursie minimalnym 1.50, aby zgarnąć 20 PLN dnia jutrzejszego. Pamiętaj, iż tylko zakłady z oferty Sportów Wirtualnych są objęte promocją.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższe wygrane kursy zgarniają bonus 500 PLN

 

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! Bonusem 500 PLN zostaną nagrodzone trzy zakłady z najwyższym wygranym kursem. Pamiętaj, im wyższy kurs Twojego zakładu, tym masz większą szansę na zdobycie nagrody! Udział w promocji biorą zakłady o stawce minimalnej 50 PLN, które zostaną rozliczone dzisiaj do godziny 23:59.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuduj zakład kombi i zgarnij nawet 20% ekstra

 

Zbuduj kupon kombinacyjny złożony z minimum 3 selekcji, a my powiększymy kurs całkowity Twojego zakładu! Sprawdź ile możesz zyskać:

 

Kupon kombi składający się z 3 zakładów = boost kursu +5%

Kupon kombi składający się z 4 zakładów = boost kursu +10%

Kupon kombi składający się z 5 zakładów = boost kursu +15%

Kupon kombi składający się z 6+ zakładów = boost kursu +20%

 

Minimalny kurs pojedynczej selekcji to 1.25. Boost pojawi się “jako dostępny” po osiągnięciu odpowiedniej liczby zakładów na kuponie kombinacyjnym. Promocja obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 PLN pod choinkę z kodem GWIAZDKA10PLN od LV BET

 

Aby odebrać bonus 10 PLN postępuj zgodnie z instrukcją podaną poniżej:

Zaloguj się na swoje konto LV BET - jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się

Wejdź w zakładkę Moje Konto - Kod Promocyjny

 

Wpisz kod GWIAZDKA10PLN

 

Bonus 10 PLN od razu pojawi się na Twoim koncie. Liczba kodów ograniczona.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

KWARANTANNA Z EKSTRAKASĄ

 

Narodowa kwarantanna w domu nie musi oznaczać nudy! Przygotowaliśmy dla Ciebie promocję, która zapewni Ci rozrywkę oraz niemałe oszczędności! Wystarczy postawić zakład kombi w godzinach 06:00 - 16:00 złożony z minimum 3 selekcji oraz kursem całkowitym kuponu 2.20, a my zapłacimy za Ciebie podatek od stawki.

Promocja obejmuje całą ofertę zakładów sportowych, obowiązuje zarówno na stronie LV BET.pl, w aplikacji LV BET oraz wersji mobilnej. Promocja ważna od 28.12.2020 do 17.01.2021.

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na LV BET.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

 

-> LV BET

 

REGULAMIN PROMOCJI

 

Czas trwania promocji: 28.12.2020 - 17.01.2020. Promocja obowiązuje codziennie w godzinach 06:00 - 16:00.

Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą strony LV BET.pl, wersji mobilnej, aplikacji LV BET.

W przypadku zakładów kombinacyjnych zbudowanych z min. 3 selekcji (lub więcej) o minimalnym kursie całkowitym 2.20 postawionych pomiędzy godziną 06:00 a 16:00 odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,00 - przykładowo, stawiając zakład za 400 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez omawiany wskaźnik wynosić będzie 400 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 400 PLN po kursie 3.50, to jego wygrana wyniesie 1400 PLN.

LV BET bez względu na wykorzystany wskaźnik zobowiązuje się do zapłacenia podatku od stawki w wysokości 12% od każdego zakładu kwalifikującego się do promocji.

Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo.

Tylko zakłady postawione za środki własne biorą udział w promocji.

Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.

W promocji nie biorą udziału:

zakłady postawione za środki bonusowe,

zakłady pojedyncze,

zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,

zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych,

zakłady typu “MultiSingiel”.

W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.

LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów objętych promocją w przypadku wykrycia próby wyłudzenia korzyści przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.

LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów z promocji Kwarantanna z Ekstrakasą” lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:

naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,

próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,

posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,

w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...