Skocz do zawartości

Oceń LV BET


Fox

Oceń LV BET  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz LV BET w skali od 1 do 5 ?

    • 1
      3
    • 2
      3
    • 3
      7
    • 4
      7
    • 5
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Daję ocenę 3 temu bukmacherowi. Na pewno nie jest to bukmacher do obstawiania live, zacinanie i znikanie kursów chociaż doświadczenie mam małe. Zachęcili mnie tym bonusem punktowym i ogólnie wszystko ok. Kontakt na czacie poprawny. Co do oferty zakładów to bazowałem na rzutach rożnych i tutaj oferta całkiem dobra i kursy też, natomiast kursy na tenis słabiutkie w porównaniu do innych firm. Graficznie strona całkiem  dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna aplikacja nieźle promocje pozwalające ominąć podatek ,ciekawa rozbudowana oferta:  szczególnie azjany różne dobra oferta na NBA MMA .Z minusów to brak możliwości grania overków pkt z NHLu  plus słabą stroną bardzo zamulajaca kompa i kiepskie live 3,5 można dać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w LV BET oferta dobra, można znaleźć dużo lig do obstawiania czyli dla każdego coś miłego.

Co jakiś czas proponują bonus od wkładu i kilka razy tak ich już ograłem czyli na plus.

Jedyne co mnie denerwuje w ich szacie graficznej to to że jak sobie wbijasz że interesuje cię piłka nożna na przykład i zakłady które się rozpoczną do 3 godzin to wyskakują tylko kraje w których takie zdarzenia występują i trzeba w nie wchodzić a to strata czasu jak dla mnie, może przydałoby się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chcę poinformować o sytuacji z tym biurem bukmacherskim. Zarejestrowałem się, wziąłem bonus na pierwszym depozycie. I wygrała 2,5 tys. Złotych. Po zażądaniu wypłaty konto natychmiast zablokowany i poproszony o poddanie się dodatkowej weryfikacji. Wysłałem potwierdzenie wpłaty i adres. Czekam cały tydzień! Po tym otrzymałem taki list "  W związku z naruszeniem regulamin serwisu i regulaminu promocji zakład za bonus powitalny został anulowany. "  To wszystko mi powiedzieli. Na pytanie, które złamałem odpowiedź zjednoczona: Dorian (09:07:34): Dziękuję za czas oczekiwania. Pragnę poinformować, iż nie jestem zobowiązany do udzielania szczegółowych informacji na ten temat": To śmieszne, że oferują mi teraz bonus przy drugiej wpłacie :) Co mogę zrobić w tej sytuacji, gdzie narzekać?

lv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Ja dałem notę 2 nie chcę dawać 1 ale to co ostatnio wyprawiają z moją osobą to kpina.  O dzisiejszej promocji z współczynnikiem napisałem w dziale z kalendarzem adwentowym. Wcześniej natomiast spotkała mnie następująca sytuacja wygrałem parę groszy (nie były to jakieś kokosy bez przesady) i postanowiłem zlecić wypłatę. Na drugi dzień dostałem maila że moje konto zostało zablokowane. Prosili o dodatkową weryfikację konta mimo, że już ją przechodziłem i wcześniej zlecałem wypłatę. A teraz zachciało im się zdjęć dowodu osobistego przy twarzy (nie wiem czy to jest w ogóle zgodne z prawem i RODO) oraz rachunków wpłaty. Po przekomarzaniu w końcu im to wysłałem ale niesmak pozostał tym bardziej, że uzasadniali tą decyzję jakimś zagrożeniem terrorystycznym z mojej strony!! Tak proszę państwa podchodzi ów firma do klientów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Promo na wejście świetne dodatkowe 1.500 zł, obrót 4x. Strona przyjemna dla oka, intuicyjna. Proces wstępnej weryfikacji ok.

Grać można grubo, nie zostałem zlimitowany.

Po obrocie zlecona wypłata... i tu zaczynają się prawdziwe emocje.  Po dodatkowej, szybkiej weryfikacji wypłata trwała bardzo długo. Ok zmieścili się w regulaminowych 7 dniach, ale na chacie informowali, że max. 1-2 dni robocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Myślałem ,że to w miarę przyzwoity bukmacher ale jednak nie.Blokują ludziom konta bez podania przyczyny bo niby taki zapis mają w regulaminie ,że tak mogą robić i mnie też tak jak wielu innych też to spotkało.Na szczęście są inne lepsze buki niż oni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko to robię, ale zdecydowałem się opisać w skrócie moje ostatnie doświadczenia z tym bukiem, i niestety nijak mają się one do opinii, którą w tym samym temacie napisałem w grudniu. No ale cóż, sytuacja bywa czasem dynamiczna :D 

 

Wszystko zaczęło się od polecenia wypłaty. Wypłatę zleciłem w poniedziałek we wczesnych godzinach porannych, po czym kilka godzin później dostałem maila z prośbą o dodatkową weryfikację konta do wypłaty - zażądano zrzut ekranu z wpłaty dokonanej z tego samego konta do buka. Zrzut natychmiast wysłałem i w kolejnym mailu buk potwierdził weryfikację pozytywną. 

 

I już na tym etapie dwie sprawy - po pierwsze, wielokrotnie tam wpłacałem i kilka razy wypłacałem i nikt nigdy o dodatkową weryfikację nie prosił. Po drugie, przed wysłaniem maila o weryfikacji automatycznie anulowano mi wypłatę, o czym już nikt nie poinformował. No i oczywiście po przejściu weryfikacji nikt jej ponownie nie zlecił, także gdybym się nie zorientował, to wypłata nie zostałaby zainicjowana.

 

Po ponownym zleceniu wypłaty czekałem do następnego wtorku (8 dni, 6 dni roboczych), aż wypłata została po stronie buka przetworzona i przysłana na moje konto. W mailu i na czacie informowano mnie o 7 dniach roboczych, jednak nikt nigdy tak długo wypłaty nie dokonywał, i myślałem, że to tylko na wypadek jakichś kłopotów. Okazało się, że buk albo ma problemy z płynnością finansową, albo po prostu przetrzymuje nasze środki do ostatniej chwili i nimi zarządza. W każdym bądź razie dla mnie sytuacja w dzisiejszych czasach niedopuszczalna - zwłaszcza u buka, który reklamuje superszybkie i natychmiastowe wypłaty na swojej stronie.

 

I teraz kolejna niespodzianka w miniony weekend - chciałem jak zawsze skorzystać z bonusa, gdyż ten buk oferuje je prawie co weekend, i po tym, jak przy wykonywaniu depozytu bonus u mnie się nie pojawił jako opcja do wyboru, i zgłosiłem się na chat, dowiedziałem się, że bonus (ogłaszany globalnie na stronie) nie jest dla wszystkich graczy i jeśli takiej opcji nie widzę, to mi po prostu nie przysługuje. Podobnie u buka Noblebet, który musi być z LV BET jakoś połączony, dlatego mojego posta wrzucam do obu wątków.

 

Nie wiem, czy nałożyli też na moje konto jakieś limity, ale tego już nie sprawdzę, bo nie mam ochoty grać tam, gdzie mnie do tego jawnie zniechęcają.

 

Generalnie wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem i nic wielkiego się nie stało, jednak cała otoczka nie była dla mnie poztywna i kosztowała mnie sporo nerwów, dlatego też dzielę się moją historią z Wami ku przestrodze.

 

Serdecznie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Dotychczas lubiłem tam grać, jednak ostatnia sytuacja pokazuje, że nie polecam go. Zleciłem wypłate środków 06.05 i do dnia dzisiejszego brak ich na moim koncie pomimo iż obsługują ekspresowe przelewy do mojego banku. Support wali ściemę, że pieniądze wysłali a to operator płatności je przetrzymuje, Superbet jakoś normalnie potrafił przy tym samym operatorze zrealizować wypłaty tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Od zawsze ten buk zasługiwał tylko i wyłącznie na 1, za podejscie do klienta, za krzywe akcje z bonusami, za kursy itd., ale dzisiaj wszedłem bo szukałem typu konkursowego i po prostu parsknąłem śmiechem. Jak można mieć takie kursy, jak im nie wstyd coś takiego wystawiać. Nie rozumiem jak można wpłacać tam pieniądze.

Screenshot_20240318_205645_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...