Skocz do zawartości

Fox

Oceń LV BET

Oceń LV BET  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz LV BET w skali od 1 do 5 ?

• 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      4
    • 4
      3
    • 5
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Daję ocenę 3 temu bukmacherowi. Na pewno nie jest to bukmacher do obstawiania live, zacinanie i znikanie kursów chociaż doświadczenie mam małe. Zachęcili mnie tym bonusem punktowym i ogólnie wszystko ok. Kontakt na czacie poprawny. Co do oferty zakładów to bazowałem na rzutach rożnych i tutaj oferta całkiem dobra i kursy też, natomiast kursy na tenis słabiutkie w porównaniu do innych firm. Graficznie strona całkiem  dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna aplikacja nieźle promocje pozwalające ominąć podatek ,ciekawa rozbudowana oferta:  szczególnie azjany różne dobra oferta na NBA MMA .Z minusów to brak możliwości grania overków pkt z NHLu  plus słabą stroną bardzo zamulajaca kompa i kiepskie live 3,5 można dać 😎

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % ======== 2018 rok  yeld  :plus:1,69%  co daje skromne :plus:271,71 zl 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

yeld sierpień :plus: 16,49% 

yeld wrzesień  :plus: 27,56%  

yeld Październik:minus: 9,80%

yeld Listopad :minus: 17,91 %

yeld Grudzień :minus:10,89% 

2019 r

yeld styczeń :minus:17,35% 

yeld Luty  :plus:1,94%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie w LV BET oferta dobra, można znaleźć dużo lig do obstawiania czyli dla każdego coś miłego.

Co jakiś czas proponują bonus od wkładu i kilka razy tak ich już ograłem czyli na plus.

Jedyne co mnie denerwuje w ich szacie graficznej to to że jak sobie wbijasz że interesuje cię piłka nożna na przykład i zakłady które się rozpoczną do 3 godzin to wyskakują tylko kraje w których takie zdarzenia występują i trzeba w nie wchodzić a to strata czasu jak dla mnie, może przydałoby się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi