Skocz do zawartości

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy (09.11-11.11.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:0
powyżej 2,5 1,73 :n:

Kolejny raz lecimy z overkiem w meczu Zagłębia Sosnowiec - póki co, Zagłębie nie zawodzi mnie jeśli chodzi o taki typ :) Nie będę się powtarzał, że obrona Zagłębie nie zrobiła żadnego postępu od 1 meczu natomiast atak wygląda naprawdę pozytywnie, czy to gra Sanogo czy ostatnio Cristovao, Pawłowski jest w świetnej formie chociaż ostatni mecz z Jagiellonią do zapomnienia. Udovicić i Wrzesiński to bardzo szybkie skrzydła co daje im naprawdę sporo okazji do strzelenia gola.
Jeśli chodzi o Wisłę Płock to Oni grają naprawdę w kratkę, potrafią rozegrać kapitalne widowisko by za tydzień przegrał w kiepskim stylu. Właśnie dlatego nie postawię zwycięstwa gospodarzy bo tak jak mówię, ostatnio wygrali aż 3:0 na wyjeździe ze Śląskiem i to grając w 10 strzelili 3 bramki... Teraz może przyjść ten gorszy dzień w obronie.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1
Legia lub remis 1,45 :n:

Myślę, że do jakiegoś dubelka warto postawić. Legia, która w ostatnim meczu rozbiła Górnik Zabrze aż 4:0 i widać, że wchodzą na te właściwe tory.. Pogoń, która kryzys już ma za sobą i pięknie pnie się w górę w tabeli a jeszcze nie tak dawno byli w strefie spadkowej a już są na 8 miejscu. Legii w ostatnim czasie dobrze gra się z Pogonią - 4 mecze 4 zwycięstwa.
W Pogoni nadal brakuje kilku podstawowych piłkarzy takich jak - A. Frączczak, R. Nunes, M. Żyro. W Legii również są braki ale Oni mają dłuższą ławkę rezerwowych.
Liczę po cichu na zwycięstwo Warszawian ale dla bezpieczeństwa podpieram się remisem.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechia - Cracovia 1 2.00 Fortuna

Jak dla mnie dzisiaj Lechia bierze mecz, grają fajną piłkę, ostatnio oglądałem ich spotkanie z Lechem to są w świetnej formie, tam u nich wszystko w tamtym meczu chodziło, wynik był jak dla mnie nawet za niski. Cracovia natomiast miała się przełamać z Miedzią; ale ofensywnie wyglądali fatalnie, nieskuteczni strasznie są, defensywnie też nie są jacyś stabilni, więc czeka ich dzisiaj trudne zadanie, bo Lechii pod względem strzelonych bramek na własnym stadionie jest lepsza tylko Pogoń, ale oni mają rozegrane dwa mecze więcej.  Haraslin, Paixao i Wolski rozgrywają świetne zawody. Na skrzydle też dobrze pokazuje się Michalak, który dzisiaj może tam kilka ładnych rajdów zrobić. Nie widzę argumentów dzisiaj, żeby Lechia nie wygrała spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...