Skocz do zawartości

Umowa plus - abonament


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj sie skapnalem, ze jakies 6 miesiecy temu skonczyla mi sie umowa z plusem tzn. wzialem abo + jakis tani tel. wtedy - abo jakos 40 i rata za tel. 30 zl na 24 miechy. Razem placilem i place dotychczas 70 zl, co za moda sie na to zrobila, ze przedluzaja sobie automatycznie umowe i nawet nie poinformuja ze np. splaciles telefon, masakra jakas. Dobra do rzeczy, jak pojde do salonu jest szansa zeby mi oddali te kase za te 6 miesiecy za telefon ? To jakies 180 - na drodze nie lezy %-) zapewne jebnal jakis kit ze mialem w tej cenie wyzszy abo z wiekszym limitem gb czego nigdzie nie moge sprawdzic i juz nie sprawdze :D

 

Jak juz jestesmy w temacie, jest ktos w tym na biezaco ? Aktualnie chcialbym przedluzyc umowe i wziac sobie jakis podstawowy abonament czyli rozmowy, sms - no limit + najnizszy internet bo w tel duzo nie korzystam i dobrac telefon. Tel glownie rozmowy, sms, czasami przejrzenie neta, od czasu do czasu jakies zdjecie itd. mialem samsunga a5 2015 rok i bylem zadowolony, aktualnie cos sensownego w spoko cenie ? Calosciowy abonament chcialbym placic taki jak dotychczas, ofc coś około. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś dziwnego, bo jak się umowa kończy to oni dzwonią codziennie po pięć razy. Ja generalnie nie preferuje złodziejstwa takich firm i kupiłem sobie telefon + wziąłem pakiet z virgin mobile za 25 zł/miesięcznie sms i rozmowy bez limitu do wszystkich i 15 gb internetu.

 

Ale Pan, czy Pani w salonie będą chcieli, żebyś został, więc na pewno jak im powiesz czego oczekujesz to zrobią dla Ciebie taki pakiet ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobisz normalnie sie przedłuża umowa jak nie wypowiesz miesięcznie przed zakończeniem  ale dziwnie ze za tel sciagali jak spłaciłeś.... Ja mam  mixa  wpłacam 50zl i od razu znika na rozmowy sms i internet w pleyu ale w tv neta mam  w cyfrowym Polsacie... a oni z plusem to jedno- plus bank tak ujowy ze szok nie polecam tej platformy .Nic nie możesz zrobić zamknąć konta, zastrzec karty wszystko tylko w dziale itp @mario91 te twoje 70 zl to pewnie bylo za tel plus dodatkowe usługi:  typu rozmowy sms internet i nawet jak sie skończyła umowa to pobierali to za te usługi ale powinni dzwonić przed zakończeniem umowy i po....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupiłem telefon w sklepie na raty i miałem 10 rat po 100zł ,spłaciłem telefon i teraz płacę 19.90zł miesięcznie i mam rozmowy , smsy i wszystko bez limitu ,a internet 15gb (sieć a2 mobile). Byś sobie musiał przeliczyć co się lepiej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...