Skocz do zawartości

Oceń TOTALbet

Fox

Oceń TOTALbet  

4 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz TOTALbet w skali od 1 do 10 ?

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      1
    • 8
      1
    • 9
      1
    • 10
      0

Rekomendowane odpowiedzi

• Fox pinned this temat
  • 1 month later...

TOTALbet oceniłem na 4 zaczynając od plusów dobre kursy w porównaniu z innymi bukmacherami przejrzysta strona czyli na głównej stronie jest kalendarz co powinno być podstawą wśród buków na stronie głównej w STS czy Fortunie nie ma  trzeba poszukać np.. płatności czy wypłacanie tez szybko i bezproblemowo a także  freebety przyznają  oferta jak dla mnie dobra i urozmaicona  bonusy procentowe za liczbę  zdarzeń na kuponie do 30% minusem jest  że nie obsługują portfeli typu Skrill

Całkiem przyjemna szata graficzna strony TOTALbet. W miarę szeroka oferta i przyzwoite kursy.
Szybka weryfikacja, po której od razu przyznawany jest freebet 25pln, nawet bez dokonywania depozytu.
Na start bonus na standardowych warunkach obrotu. Wypłaty na konto z dnia na dzień, więc też szybko.
Minusem wiadomo 12%, ale to na pewno czołówka z buków dostępnych w Polsce.
Brakuje mi także aplikacji na IOS.

Zatem czwóra ode mnie.

• 8 months later...

Ciekawe kursy dość duża oferta .najbardziej mnie cieszy fakty wyszukiwarki kuponów można tam sobie suwakiem wyznaczyć przedział kursów między minimalnym kursem i maksymalnym kursem ,system szuka kuponu i wyświetla nam na stronce póżniej wystarczy dobrać stawkę i można grać .Ja tam gram te kupony po 5zł tak dla zabawy ostatnio byłem bliski wygrania takie kuponu siadło mi 7z9 meczy nie wiele brakło. Polecam tego buka choć gram tam tylko dla zabawy,

• 2 years later...