Skocz do zawartości

TOTALbet dla gracza


Janusz.bet

Rekomendowane odpowiedzi

TOTALbet - jesteśmy legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych.

Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!

 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa; Telefon: 22 611 61 99
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS nr:0000662497, kapitał zakładowy: 4.000.000 zł; NIP: 1132929621.

 

 

totab.jpg.1328cedf413793bf9c9337ae509665

 

FREEBET 25zł w TOTALbet

 

Przejdź pełną rejestrację i weryfikację dokumentów w serwisie TOTALbet i odbierz 25 zł do wykorzystania na dowolny zakład prematch lub live. By skorzystać z tej oferty, nie musisz wpłacać pieniędzy.

 

Tylko u nas za rejestrację i pełną aktywację konta (po weryfikacji dokumentów) zgarniesz freebet na kwotę 25 zł, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz wszystkie warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej! Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu. Stan salda freebetowego można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety. 

 

1. -> Zarejestruj się.
2. Przejdź pełną weryfikację konta.
3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł.
4. By skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.
5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady. 

 

BONUS 100% w TOTALbet

 

Dokonaj pierwszej wpłaty, a my przyznamy Ci bonus o wartości 100% depozytu do kwoty 500 zł. Promocję można łączyć z Bezpiecznym Zakładem, co oznacza, że wygrana jest jeszcze bliżej.

 

Skorzystaj z naszego bonusu od pierwszej wpłaty. Wystarczy, że złożysz depozyt na swoje konto gracza, a my dodatkowo dopiszemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe! Oznacza to, że na grę będziesz miał dwa razy więcej środków.

 

1. -> Zarejestruj się.
2. Dokonaj depozytu, a my przyznamy Ci bonus 100% od wpłaty! 
3. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł.
4. By aktywować bonus, dokonaj obrotu całym depozytem. Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00. 

5. Po rozliczeniu kuponów z wymaganym obrotem depozytem, możesz obstawiać z konta bonusowego. 
6. By wypłacić środki z konta bonusowego, obróć je 6 razy po kursie min. 2,00. Każdy kupon musi posiadać min. 3 zdarzenia z min. kursami 1,20.
7. Konto gracza jest podzielone na dwa salda. SALDO - pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE -  pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

 

=> TOTALbet

 

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Freebet 40 zł Polska - Włochy w TOTALbet

Postaw kupon SOLO lub AKO na Polska - Portugalia za 49 zł i odbierz darmowy zakład 40 zł na Polska - Włochy! 

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że postawisz kupon spełniający warunki promocji, a zostanie on automatycznie nią objęty.

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniach 9.10 (godz. 12:00) - 11.10.2018 (godz. 22:35).

* Postaw zakład SOLO lub AKO (PREMATCH lub LIVE) za dokładnie 49 zł z salda głównego na mecz Polska - Portugalia (11.10), rozgrywany w ramach Ligi Narodów.

* Odbierz Freebet 40 zł na mecz Polska - Włochy (14.10). Freebet dostępny będzie do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip). 

* Freebet zostanie przyznany bez względu na to, czy zakład na Polska - Portugalia będzie trafiony, czy nie.

* Stawka uruchamiająca promocję wynosi dokładnie 49 zł, a kurs łączny kuponu na Polska - Portugalia to minimum 2,00. Kupon AKO musi zawierać 1 zdarzenie z meczu Polska - Portugalia.

* Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej na mecz Polska - Portugalia np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne i długoterminowe dotyczące meczu Polska - Portugalia.

*  Tylko jeden zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji, będący pierwszym w kolejności względem daty rozstrzygnięcia zakładu, jest objęty promocją.

* Freebet 40 zł można wykorzystać do dnia 14.10.2018 godz. 22:35, czyli do momentu, gdy w ofercie znajdować będą się zakłady na mecz Polska - Włochy.

* Freebet 40 zł można postawić na kupon SOLO lub AKO z kursem minimum 2,00 (zakłady PREMATCH lub LIVE). W przypadku kuponu AKO jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty na mecz Polska - Włochy. 

* Wygrana z zakładu Freebet 40 zł doliczana jest do salda głównego i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.

 

Regulamin promocji

 

Z promocji „FREEBET 40 ZŁ POL-ITA ” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet.

 

Jeśli nie posiadasz konta w TOTALbet, dokonaj pełnej rejestracji i zgarnij Freebet 25 zł, a za pierwszy depozyt odbierz bonus 100% aż do 500 zł!

 

=> TOTALbet

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

 

Edytowane przez Janusz.bet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTALbet startuje z unikatową w skali polskich legalnych bukmacherów ofertą loterii dla graczy którzy mają konto u naszego bukmachera.

Za każdy zakład za 10 złoty gracz otrzyma los który będzie brał udział w losowaniu nagród.

Każdego dnia będzie można wygrać 10 x 100 złotych na konto TOTALbet a w finale nawet 50 000 złotych. Kwotę będzie można wypłacić bez obowiązku obrotu!
 

                   

Więcej informacji o „Kasomani”:

 

Już od poniedziałku klienci legalnego bukmachera TOTALbet będą mogli zapisać się do pionierskiej na polskim rynku loterii promocyjnej „Kasomania”, w której nagrodą jest pula nagród wynosząca dokładnie 218.300 zł, nie podlegająca żadnemu obrotowi!

 

Każdego dnia użytkownicy, którzy zgłosili swój udział walczą o 1.000 zł, które podzieli między siebie 10 osób. Co tydzień, w każdy piątek, w puli ląduje dodatkowe 2.500 (dwie nagrody o wartości 2.000 i 500 zł). Przewidziane są również "dni specjalne", w których rozdane zostanie łącznie 7.300, a wszystko zwieńczy Wielki Finał, podczas którego pięć osób zgarnie aż 100.000 PLN, podzielone na kwoty: dwa razy po 5.000, raz 10.000, 30.000 i nagrodę główną - 50.000 zł! A każdą z tych nagród, przyznaną na konto gracza w TOTALbet, będzie można wypłacić bez warunków obrotu!

 

Aby wziąć udział, wystarczy założyć konto w TOTALbet, zapisać się do Kasomanii zaznaczając odpowiednie okienko podczas rejestracji lub w swoim panelu gracza i rozpocząć grę. Każde zagrane 10 zł u bukmachera to jeden los (np. kupon za 30 zł, to 3 losy w loterii), a im więcej grasz, tym większe szanse masz na wygraną!

 

Aby zwiększyć swoje szanse w kilka sposobów:
- zarejestrowanie się do promocji i zagrane pierwszych 10 zł, to nie jedna, ale aż 10 szans loteryjnych
- wyrażenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych, to jedna szansa ekstra
- jeśli grasz w godzinach 20:00 a 23:59:59, to liczba twoich losów w loterii się podwaja

 

To co wyróżnia TOTALbet na polskim rynku to przede wszystkim innowacyjność, proste i klarowne zasady. Działalność graczy i obrót pieniędzmi są legalne w efekcie przynosząc częste i wysokie wygrane.

 

Start loterii odbędzie się w poniedziałek, 15 października.

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

Edytowane przez Janusz.bet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

Tylko w TOTALbet we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń powiększamy wygraną nawet o 30%!

 

Total Bonus to propozycja dla graczy, którzy oczekują najwyższych wygranych. Bonus aktywuje się automatycznie po zamieszczeniu przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie AKO. Wygrana zostanie powiększona od 5 do nawet 30%.

1. Minimalna liczba zdarzeń, by otrzymać bonus: 5

2. Minimalny kurs zdarzenia: 1.20

3. Minimalna stawka kuponu: 1zł

4. Total Bonus nie łączy się z innymi promocjami np. Freebet, Bonus 100%, Cashback.

 

Wysokość bonusu:

 

5. zdarzeń - 5%

6. zdarzeń - 10%

7. zdarzeń - 15%

8. zdarzeń - 20%

9. zdarzeń - 25%

10. i więcej - 30%.

 

-> TOTALbet

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend możesz łatwo zgarnąć 45 zł! Postaw 45 zł na El Clasico, a my zaksięgujemy taką samą kwotę na Twoim saldzie bonusowym.

 

El Clasico Bonus 45 zł w TOTALbet

W niedzielę mecz, który nie ma sobie równych. FC Barcelona podejmuje Real Madryt. Postaw kupon, który zawiera przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na El Casico za dokładnie 45 zł, a my przyznamy Ci 45 zł bonusu.

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZPIECZNY ZAKŁAD w TOTALbet

 

Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, zwrócimy Ci postawione pieniądze.

 

Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji:

 

1. Minimalna stawka kuponu 10 zł.

2. Minimalna liczba zdarzeń 10.

3. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20.

4. Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

5. Kupony posiadające zdarzenie objęte zwrotem (kurs 1,00) zaliczane są do promocji.

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTALbet - jest legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferuje możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych.

Na rynku wyróżnia się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!

 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa; Telefon: 22 611 61 99
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS nr: 0000662497, kapitał zakładowy: 4.000.000 zł; NIP: 1132929621.

 

Zawieranie zakładów za pośrednictwem strony Totalbet.pl jest zgodne z polskim prawem. Jesteśmy legalną firmą bukmacherską, działającą w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Wiąże się to z obowiązkami, np. odprowadzaniem podatku, który zasila Skarb Państwa. Ale także z korzyściami – państwo jest gwarantem bezpieczeństwa uczestników zakładów wzajemnych.

Podobnych gwarancji nie zapewniają nielegalne w Polsce firmy zagraniczne. 

Zakłady bukmacherskie w Polsce reguluje “Ustawa o grach hazardowych” z dnia 19.11.2009 r. TOTALbet jest zobowiązany dostosować usługi do wymogów prawnych, co przekłada się na aspekty użytkowe serwisu.

W Ustawie kryje się odpowiedź na wiele pytań, zadawanych przez Klientów, np. o wymóg przesłania skanu dokumentu tożsamości. 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. 

 

Formy płatności:

 

 • PayU
 • dotpay
 • paysafecard
 • Visa
 • Mastercard
 • Przelewy24

 

 

LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona_500.gif

 

2074216299_ScreenHunter646.jpg.87efe2b93

 

-> TOTALbet

 

zal.gif

 

LEGALNY BUKMACHER TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Fox pinned this temat
 • Fox pinned this temat

Kasomania - losowanie specjalne 11.11

Z okazji Święta Niepodległości TOTALbet podnosi pulę w loterii Kasomania. Oprócz nagród dziennych 10 x 100 zł do zgarnięcia będzie 5 x 1100 zł. By wziąć udział w losowaniu, wystarczy zapisać się do Kasomanii i postawić kupon za minimum 10 zł, co da jeden los (50 zł to 5 losów itd.). W losowaniu 11.11 wezmą udział kupony zawarte dzień wcześniej. Nie przegap! 

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Friday Freebet w TOTALbet!

 

W piątek 23.11 dokonaj obrotu za minimum 100 zł (jeden lub wiele kuponów) i odbierz Freebet 25 zł.

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że w dniu 23.11 (godz. 00:00 - 23:59) postawisz kupony spełniające warunki promocji, a na Twoim koncie zapiszemy Freebet 25 zł.

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniu 23.11 (godz. 00:00 - 23:59).

* Dokonaj obrotu za minimum 100 zł (jeden lub wiele kuponów, zakłady SOLO lub AKO, PREMATCH lub LIVE) z salda głównego za minimum 100 zł.

Na Twoim koncie zapiszemy Freebet 25 zł.

* Nie ma ograniczeń w kursie kuponów zaliczających się do obrotu.

* Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, np. Total Boost. lub inne oferty specjalne lub długoterminowe. 

* Każdy uczestnik promocji może odebrać tylko jeden Freebet 25 zł.

* Freebet może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 25 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.

* Wygrana z zakładu zawartego za Freebet 25 zł doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

 

Z promocji „BLACK FRIDAY FREEBET” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet.

 

Jeśli nie posiadasz konta w TOTALbet, dokonaj pełnej rejestracji i zgarnij Freebet 25 zł, a za pierwszy depozyt odbierz bonus 100% aż do 500 zł!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Gruby unpinned this temat

Postaw kupon SOLO lub AKO na Premier League (30.11-2.12) w TOTALbet. Jeśli nie trafisz, zwrócimy Ci do 200 zł. 

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

 

Wystarczy, że w dniach 30.11-2.12 postawisz kupon spełniający warunki promocji, a zostanie on automatycznie nią objęty.

 

WARUNKI PROMOCJI

 

* Obowiązuje w dniach 30.11.2018 od godziny 12:00 do 2.12.2018 do godziny 20:00.

* Postaw zakład SOLO lub AKO z salda głównego (PREMATCH lub LIVE) z zakładami wyłącznie na 14. kolejkę Premier League.

* Jeśli nie wygrasz, otrzymasz zwrot 50 % stawki maksymalnie do 200 zł.

* Minimalna stawka 50 zł (zwrot 25 zł), z kursem łącznym kuponu minimum 2,00.

* Maksymalna stawka nie jest ograniczona, przy czym maksymalny zwrot wynosi 200 zł.

* Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, np. Total Boost.  

* Tylko jeden kupon z okresu 30.11-2.12.2018 spełniający warunki jest objęty promocją.

* Rozliczenie zdarzeń zawartych na kuponie musi nastąpić do godz. 02:00 w dn. 3.12.2018.

* Wygrana z zakładu doliczana jest do salda głównego i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.

* Zwrot nietrafionego zakładu doliczany jest do salda bonusowego. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty zakończenia promocji

 

Z promocji „CASHBACK PREMIER LEAGUE 200 ZŁ” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet.

 

Jeśli nie posiadasz konta w TOTALbet, dokonaj pełnej rejestracji i zgarnij Freebet 25 zł, a za pierwszy depozyt odbierz bonus 100% aż do 500 zł!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja w TOTALbet jest dwustopniowa. Po podaniu podstawowych danych Gracz otwiera konto tymczasowe, które uprawnia do dokonywania wpłat, zawierania zakładów i skorzystania z promocji Bonus 100%. Po weryfikacji dokumentów tożsamości konto zostaje przekształcone w konto stałe, co daje możliwość zlecania wypłat. Po uzyskaniu konta stałego na koncie Gracza zostanie zaksięgowany Freebet 25 zł.

 

Rejestracja w TOTALbet – konto tymczasowe

1. Wejdź na stronę TOTALbet.

2. Naciśnij przycisk “Załóż konto” w prawym górnym rogu.

3. Podaj dane wymagane do rejestracji, a następnie aktywuj konto klikając w link, który wyślemy mailem.

4. Gdy posiadasz aktywne konto, zaloguj się do serwisu (przycisk “Zaloguj” w prawym górnym rogu). 

5. Na tym etapie Gracz posiada konto tymczasowe, które uprawnia do dokonywania wpłat, zawierania zakładów i skorzystania z promocji Bonus 100%. Gracz ma 90 dni, by przekształcić konto tymczasowe w konto stałe.

 

Zamiana konta tymczasowego w konto stałe

1. Zaloguj się do serwisu TOTALbet. Otwórz zakładkę "moje konto", klikając w pole z imieniem i nazwiskiem w prawym górnym rogu.

2. W menu „moje konto” odszukaj pole „dokument tożsamości”. Wgraj czytelną fotokopię lub skan dokumentu (aktualny dowód osobisty lub paszport). Upewnij się, że dane są czytelne, a dokument widoczny w całości.

3. Pracownicy Biura Obsługi Klienta dokonają weryfikacji dokumentów i przekształcą konto tymczasowe w konto stałe. Gracz może sprawdzić, czy weryfikacja przeszła pomyślnie, otwierając menu „moje konto”. W prawym górnym rogu powinien znaleźć się komunikat „status konta zweryfikowany”. Po uzyskaniu konta stałego na koncie Gracza zostanie zaksięgowany Freebet 25 zł.

To wszystko, na tym etapie konto jest w pełni aktywne i daje pełne uprawnienia do cieszenia się zakładami w TOTALbet.

 

pobrane.png.6d420591b6190c3d8d83047f38f3

 

-> TOTALbet

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1638057161_ScreenHunter464.jpg.0237c5908

 

Postaw kupon SOLO lub AKO na Ligę Mistrzów (11-12.12). Jeśli nie trafisz, zwrócimy Ci do 100 zł. 

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że w dniach 11-12.12.2018 postawisz kupon spełniający warunki promocji, a zostanie on automatycznie nią objęty.

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniach 11.12.2018 (godz. 12) - 12.12.2018 (godz. 23:59).

* Postaw zakład SOLO lub AKO z salda głównego (PREMATCH lub LIVE) z zakładami wyłącznie na 6. kolejkę Ligi Mistrzów.

* Jeśli nie wygrasz, otrzymasz zwrot 50 % stawki maksymalnie do 100 zł.

* Minimalna stawka 50 zł (zwrot 25 zł), z kursem łącznym kuponu minimum 2,00.

* Maksymalna stawka nie jest ograniczona, przy czym maksymalny zwrot wynosi 100 zł.

* Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, np. Total Boost. 

* Tylko jeden kupon z okresu 11-12.12.2018 spełniający warunki jest objęty promocją.

* Rozliczenie zdarzeń zawartych na kuponie musi nastąpić do godz. 02:00 w dn. 13.12.2018.

* Wygrana z zakładu doliczana jest do salda głównego i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.

* Zwrot nietrafionego zakładu doliczany jest do salda bonusowego. Zwrot zostanie dokonany do 48 godzin po rozliczeniu zakładu.

 

Z promocji „Cashback 100 zł na mecze LM” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet.

Jeśli nie posiadasz konta w TOTALbet, dokonaj pełnej rejestracji i zgarnij Freebet 25 zł, a za pierwszy depozyt odbierz bonus 100% aż do 500 zł!

 

-> TOTALbet

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie cashout, na jaki czekałeś - tylko w TOTALbet!

Funkcja pozwala zamknąć kupon przed zakończeniem meczu, a nawet podczas jego trwania. Dzięki temu można wypłacić niepełną wygraną. 

Przykład: Gracz obstawił 4 zdarzenia na kuponie AKO, możliwa wygrana to 200 zł. Trzy zdarzenia zostały trafione, do wygranej brakuje tylko ostatniego meczu. Dzięki Cashout można zamknąć kupon przed rozpoczęciem czwartego spotkania (lub w jego trakcie), inkasując część wygranej (wysokość zależy od kilku zmiennych np. aktualnego wyniku, czasu do końca meczu, aktualnego kursu live itp.).

Instrukcja korzystania z funkcji Cashout

1. Sprawdź listę kuponów w zakładce „moje konto” -> kupony. 

2. Kliknij przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT” widoczny z lewej strony obok stawki, jak na poniższym przykładzie. Jeżeli nie wyświetla się przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT”, oznacza to, że usługa jest w tej chwili niedostępna.

image.jpeg

3. Po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ CASHOUT” otworzy się nowe okno. Jeżeli chcesz zamknąć kupon, kliknij przycisk „wypłać” z prawej strony okna cashout.

4. Należy pamiętać, że użycie funkcji cashout jest możliwe, gdy wyniki zakończonych spotkań zostały już wprowadzone do systemu, a niezakończone spotkania dostępne są w ofercie przedmeczowej lub live. W praktyce oznacza to, że czasami należy poczekać na odświeżenie baz danych. 

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące cashout w TOTALbet

 

Czym jest Real Cashout?
Funkcja pozwala zamknąć i rozliczyć kupon przed zakończeniem zdarzeń, które Gracz na nim umieścił.

Jakie kupony mogą być objęte usługą Real Cashout?
Kupony SOLO i AKO, zarówno z oferty przedmeczowej, jak i LIVE.

Kto decyduje o możliwości wcześniejszego zamknięcia kuponu?
Decyzja zawsze jest podejmowana przez Klienta, ale każdorazowo musi zostać zatwierdzona przez Bukmachera.

Jak ustala się wysokość wygranej po wcześniejszym zamknięciu kuponu?
Rozliczenie zakładu, z tytułu wcześniejszego zamknięcia, jest ustalane jako iloczyn współczynnika, wpłaconej stawki oraz ustalonego przez Bukmachera kursu Cashout.

Jakie są inne konsekwencje zastosowania funkcji Real Cashout?
Po skorzystaniu z opcji Cashout i jej akceptacji przez Bukmachera, Klient traci prawo do wygranej wynikającej z wcześniej obliczonej na kuponie wygranej bez względu na to, jak w przyszłości rozstrzygną się zdarzenia znajdujące się na kuponie.

Czy można zrobić cashout na kuponie zagranym z salda bonusowego?
Nie, cashout dostępny jest tylko dla kuponów zawartych za środki z salda głównego.

Kiedy dostępna jest możliwość zamknięcia kuponu?
Cashout dostępny jest w sytuacji gdy wszystkie zdarzenia na kuponie spełniają jeden z dwóch warunków:

1) zdarzenie zostało już rozliczone jako wygrane (wyświetla się przy nim ikona  image.jpeg)

2) kurs na oczekujące zdarzenie jest dostępny do typowania w ofercie przedmeczowej lub LIVE

Ponadto, aktualnie możliwe jest zamknięcie kuponu tylko w sytuacji gdy proponowana w danej chwili w ramach Cashout wygrana przekracza stawkę, za którą kupon został zawarty.

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw kupon SOLO lub AKO na Premier League (15-16.12) w TOTALbet . Jeśli nie trafisz, zwrócimy Ci do 200 zł. 

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że w dniach 15-16.12 postawisz kupon spełniający warunki promocji, a zostanie on automatycznie nią objęty.

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniach 15.12.2018 od godziny 00:00 do 16.12.2018 do godziny 23:59.

* Postaw zakład SOLO lub AKO z salda głównego (PREMATCH lub LIVE) z zakładami wyłącznie na 17. kolejkę Premier League.

* Jeśli nie wygrasz, otrzymasz zwrot 50 % stawki maksymalnie do 200 zł.

* Minimalna stawka 50 zł (zwrot 25 zł), z kursem łącznym kuponu minimum 2,00.

* Maksymalna stawka nie jest ograniczona, przy czym maksymalny zwrot wynosi 200 zł.

* Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, np. Total Boost.  

* Tylko jeden kupon z okresu 15-16.12.2018 spełniający warunki jest objęty promocją.

* Rozliczenie zdarzeń zawartych na kuponie musi nastąpić do godz. 02:00 w dn. 17.12.2018.

* Wygrana z zakładu doliczana jest do salda głównego i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.

* Zwrot nietrafionego zakładu doliczany jest do salda bonusowego. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty zakończenia promocji. 

* W celu przeniesienia bonusu na saldo główne, należy dokonać 3-krotnego obrotu, każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.20, a kurs łączny (całkowity) kuponu musi wynosić minimum 2,00.

 

Z promocji „CASHBACK PREMIER LEAGUE 200 ZŁ” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet.

 

Jeśli nie posiadasz konta w TOTALbet, dokonaj pełnej rejestracji i zgarnij Freebet 25 zł, a za pierwszy depozyt odbierz bonus 100% aż do 500 zł!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrane.jpg.6a420cce738edc1f75bce40483a6

 

Masz konto u konkurencji? W TOTALbet oddamy Ci stawkę z przegranego kuponu u nich!

 

W TOTALbet świętujemy Międzynarodowy Dzień Migrantów! 

 

Tylko dziś, 18 grudnia możesz założyć u nas konto, przysłać skan przegranego kuponu u naszej konkurencji, a my zwrócimy Ci stawkę z tego kuponu aż do 150 zł!

 

Jak to działa, krok po kroku?

 

1. Załóż konto w TOTALbet w dniu 18 grudnia 2018 roku

2. Dokonaj depozytu minimum 100 zł

3. Zagraj kupon za minimum 50 zł po kursie minimalnym 2,0

4. Napisz do nas maila na promocja@totalbet.pl, w którym umieścisz swój przegrany kupon u konkurencji

5. My zwrócimy Ci stawkę z tego kuponu aż do 150 zł w bonusie!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie obrotu otrzymanego bonusu:

 

8. Termin na aktywację Bonusu wynosi 30 dni. W celu przeniesienia środków z Salda bonus na Saldo Główne, Klient musi dokonać wymaganego obrotu na Saldzie bonus tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty Bonusu, gdzie każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.20, a kurs łączny (całkowity) kuponu musi wynosić minimum 2,00.

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Klient akceptuje fakt, że w tym samym czasie może posiadać tylko jeden aktywny do gry Bonus na swoim koncie, niezależnie od liczby przyznanych Bonusów, które uprawniają do doładowania Salda bonus. Aktywacja kolejnego bonusu możliwa jest po spełnieniu warunków obrotowych dla aktywnego bonusu lub po jego anulowaniu przez Klienta na koncie Klienta. Bonus może zostać aktywowany na zasadach i w terminie określonych w danej Promocji.

 

 

 

 

@scorQpion Łączyć można - obrót w przypadku tej promocji dzień migranta  tylko 3x , a w standardowym bonusie powitalnym masz 6x.

 

Wpłacasz min 100zł, a dostajesz bonus do 150zł (jak masz taki przegrany kupon u innego buka).

Więc jak ktoś nie zamierza wpłacać więcej niż 100zł jednorazowo po bonus to opłaca się pogrzebać u innych buków w przegranych kuponach do 150zł ;) 

Mogą to być kupony zawarte po 1.11.2018.

 

Jak ktoś nie ma przegranego kuponu za 150zł to można sobie na noc zagrać nhl/nba (albo w dzień coś) za 150zł w innym pl buku i jak nie wejdzie to skorzystać z promo w TOTALbet jutro i odebrać 150zł w bonusie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Gruby featured i unfeatured this temat
 • Gruby unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...