Skocz do zawartości

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.11-07.11.2018] - REWANŻE


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Monaco - Club Brugge
Typ: 2 [DNB] :plus:
Kurs: 2,25
Godz: 18:55
Bukmacher: Totolotek

Ze 2-3 razy próbowałem w tym sezonie grać już na złamanie Monaco, ale ten kryzys trwa i nawiązując do klasyka trwa mać. Największym problemem gospodarzy jest to, ze oni nie wyglądają jak drużyna. Wydaje się, że morale w szatni są wyjątkowo niskie, a sytuacja w tabeli Ligue 1 i kolejne mecze bez wygranej tylko negatywnie na to wpływają. Nie sądzę, żeby gospodarze byli w stanie nagle się przełamać i grać zgodnie z oczekiwaniami. Brugia nie jest może wielkim zespołem, ale to bardzo solidny rywal. W Belgii padł bramkowy remis, ale to ówcześni gospodarze lepiej się prezentowali. W lidze krajowej goście także dużo lepiej sobie radzą, w dodatku Brugia nie ma problemów z kontuzjami i dzięki dość komfortowej sytuacji w lidze belgijskiej mogą skupić się na Lidze Mistrzów i walce o trzecie miejsce. Monaco z tyłu głowy na pewno będzie miało trudne momenty w Ligue 1, bo priorytetem powinno być wygrzebanie się z dołów tabeli. Powyżej 2,00 na DNB to całkiem niezły kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Crvena Zvezda - FC Liverpool :minus:
Typ: powyżej 1 bramki :plus:, powyżej 3 żółtych kartek :minus: i powyżej 8 rzutów rożnych :plus: 2,50 forBET

Po pierwsze może zacznę od tego, że Liverpool musi wygrać dzisiejsze spotkanie aby w dalszym ciągu mieć bardzo dobrą sytuację w grupie, już Napoli sobie nieco skomplikowali sytuację TYLKO remisując w Serbii 0:0.
Liverpool u siebie 2 tygodnie temu wygrał 4:0 oddając bardzo dużo strzałów w tym aż 11 celnych. Spotkanie mieli pod pełną kontrolą więc o minimum 2 bramki jestem raczej spokojny. Mają super atak z Mane i Salahem na czele.
Crvena dostała aż 5 żółtych kartek a w meczu w Serbii z Napoli było 6 żółtych kartek, doskonale wiemy jak ciężki to jest teren.. w sensie jak ostro grają zawodnicy o każdy centymetr boiska więc myślę, że 4 żółte kartki są w zasięgu. Liverpool u siebie miał tylko 4 rogi ale już PSG z Crveną miało aż 13 a Napoli aż 8 i do tego Crvena też miała 8 z Napoli. Wierzę, że Liverpool w tej kwestii znacznie się poprawi a i Crvena dołoży swoją cegiełkę.
Kurs zachęca a myślę, że jest bardzo duża szansa aby zakład był zaksięgowany na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia - YB Bern
Valencia 1,50 :plus:

Moim zdaniem jest to świetny typ na jutrzejsze spotkanie. Valencia po porażce i 2 remisach w dalszym ciągu ma realne szanse aby wyjść z grupy. Jeżeli Juventus u siebie pokona Manchester co jest dość realne a Valencia wygra u siebie z Bernem to przeskakują Manchester i mają mecz z Manchesterem u siebie więc jest o co grać.
Valencia zdecydowanie jest pod formą i to nie podlega wątpliwości, Bern zagrał bardzo dobrze mecz u siebie z Valencią gdzie zremisowali 1:1 chociaż mogli nawet wygrać ale Bern u siebie a Bern na wyjeździe to 2 inne drużyny przede wszystkim przez pryzmat własnego boiska i murawy.
Piłkarsko Valencia dużo mocniejsza i mam nadzieję, że udowodnią to na boisku i będą do ostatniej kolejki walczyć o awans a i forma może wtedy będzie dużo lepsza ale żeby tak się stało nie mogą sobie pozwolić na utratę 2óch punktów.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus - dziady

Juve +5.5 rr @1.74 Unibet :plus:

dziady under 0.5 @2.15 Unibet :minus:

Juve do zera @2.6 Unibet :minus:

 

Juve średnio robi 6.3 korków na mecz, a MU daje sobie nabijać 4.5 w dodatku gramy w Turynie i Juve pewnie przyciśnie tych amatorów od początku. Na OT zawodnicy Manchesteru praktycznie nie istnieli w pierwszej połowie, z piłką w polu karnym to chyba raz byli po przerwie było już trochę lepiej ale wpierdziel i tak obskoczyli. No i nie oszukujmy się jak Valencia straciła ostatnio pkt z YB to Siwy tu przyjedzie postawić autobus i zrobić najlepiej 0:0, Juve będzie prowadzić grę i spokojnie powinni zrobić rożne na tej linii. Te Angielskie dziady  nie mają czego szukać w tym meczu i to będzie wykopywanie piłek i bronienie wyniku czyli standardowa taktyka Siwego i przy takiej grze raczej marne szanse na strzelenie gola. Juve nie straciło jeszcze bramki i mają spore szanse na zrobienie kompletu punktów bez straty gola, MU ma problemy w drewnolidze z wygrywaniem meczy i fartem te punkty ciułane jak ostatnio z Wisienkami to gdzie oni do Juve niech się nie ośmieszają. Dzisiaj jednostronny pojedynek, gospodarze będą grać w piłkę, a goście będą patrzeć jak się to robi :bz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Juventus - United
Typ: 1 [-1,5]
Kurs: 2,40
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Wynik meczu z Old Trafford nie do końca oddawał przebieg boiskowych wydarzeń. 0-1 to tak naprawdę najmniejszy możliwy wynik kary dla ówczesnych gospodarzy. Juventus był w tym spotkaniu przynajmniej o klasę lepszy od rywala i powinien nawet wygrać wyżej, a to był w końcu mecz wyjazdowy. Czy w obu klubach coś się od tego czasu zmieniło? Raczej nie. Juventus nadal spokojnie wygrywa mecze we Włoszech i idzie pewnie po kolejne mistrzostwo Włoch. United nawet mimo zwycięstw w Premier League specjalnie mnie nie przekonywali, a z Bournemouth wymęczyli trzy punkty w końcówce. Liczę na to, że Stara Dama będzie dziś po prostu skuteczniejsza i pokryje handicap. O obronę chyba nie ma się co martwić, bo jako jedyni w tej edycji nie stracili jeszcze gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Tottenham - Inter
Typ: x2
Kurs: 2,17
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Cóż wczoraj zdecydowanie nie doceniłem Bayernu lub przeceniłem Benfikę i wyszło słabo. Oby dziś było lepiej. Wybrałem spotkanie Tottenhamu z Interem. Pierwszy mecz w Mediolanie przyniósł wiele emocji i ówcześni gospodarze w samej końcówce wyrwali zwycięsko. Inter w Lidze Mistrzów naprawdę dobrze się spisuje i udało im się nawet wyrwać punkty Barcelonie. Dziś kluczowy mecz w kwestii awansu do kolejnej fazy rozgrywek, a Tottenham pod dużą presją. Gospodarze mają też parę problemów z kontuzjami. Interowi wystarczy remis, może spokojnie naastawić się na grę z kontry, a ma kim to robić. Moim zdaniem kursy nie odzwierciedlają do końca aktualnej formy obu zespołów, bo Inter nie licząc wpadki z Atalantą prezentuje się solidnie. Ponad 2,00 na remis lub wygraną gości wygląda dość zachęcająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Liverpool - Napoli
Typ: x2
Kurs: 2,18
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Ostatnio idzie dość średnio, ale może w LM uda się przełamać. Liverpool potrzebuje wygranej do awansu, a przeciwnikiem aktualny lider grupy, Napoli. Oczywiście magia Anfield może zrobic swoje, ale "The Reds" w tym sezonie w Lidze Mistrzów już tak nie zachwycają. Może wreszcie postawili bardziej na Premier League lub po prostu taka gra na dwóch frontach na maksymalnym skupieniu im nie wychodzi. O ile porażki z Napoli czy PSG są jeszcze wytłumaczalne to tego, co stało się w Belgradzie ciężko już zrozumieć. Oba zespoły prezentują dość podobny sportowy poziom i moim zdaniem różnica kursów wynika tylko z tego kto jest gospodarzem, bo Napoli pod Carletto na pewno będzie dobrze taktycznie przygotowane do tego pojedynku. Im wystarczy remis i x2 z ponad 2,0 jest moim zdaniem propozycją jak najbardziej warta przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szachtar - Lyon
Typ: 2 - DNB
Kurs: 2,05
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

W wieczornych meczach Ligi Mistrzów najciekawiej powinno być w Kijowie, gdzie obejrzymy bezpośrednie starcie o awans do 1/8 finału. Faworytem buków Szachtar, ale mnie to nie do końca przekonuje. Ukraińcy grają bardzo nierówno, a sam bilans bramkowy 7:15 o tym świadczy. Lyon pokazał się z dobrej strony przede wszystkim dwumeczem z City, który sensacyjnie udało mu się wygrać. Co ciekawe wygrana w Manchesterze to jedyne zwycięstwo gości w tej edycji Champions League, kolejne mecze remisowali. To pokazuje tylko, że Lyon zawsze "przychodzi" na mecz, a w tej sytuacji, gdy awans jest bardzo blisko na pewno znów to zrobi. Czystej wygranej Francuzów nie odważyłbym się postawić, lecz opcja ze zwrotem w przypadku remisu jest moim zdaniem dość interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...