Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010

-> BetWinner

 

 

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

 

tbet.jpg.eb189770b9f81837cd8fad405561f9d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Włochy - Portugalia
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 2,40
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Trochę dziwią mnie kursy na Włochy - Portugalia. Goście jak na razie bezbłędni w Lidze Narodów i grają bardzo ułożoną piłkę, która powinna zapewnić im spokojne wygranie grupy. Nawet porażka niczego nie przekreśla, bo tak grającą kadrę Polski powinni ograć bez najmniejszego problemu, ale dziś na pewno nie odpuszczą. Włosi mimo wygranej z Polską nadal mnie nie przekonują, a 2,40 na draw no bet w stronę Portugalczyków wydaje mi się tu pewnym value. W pierwszym meczu Portugalia wygrała skromnym 1:0, ale to raczej zespół cierpliwy, bez szaleństwa w ataku i spotkanie z Polakami jest bardziej wyjątkiem niż regułą. Moim zdaniem gospodarze nie wygrają, ale wolę iść w DNB niż x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...