Skocz do zawartości

10. kolejka La Liga [24.10 - 28.10.2018r.]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


FC Barcelona - Real Madryt
powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,06

Przed nami wielce wyczekiwane El Clasico i po raz pierwszy od wielu lat bez L. Messiego i C. Ronaldo.
Spory pech Messiego, który doznał kontuzji ręki w meczu z Sevilla wykluczający go właśnie z tego spotkania. Prócz Messiego nie zagrają S. Umtiti i T. Vermaelen czyli dwaj środkowi obrońcy i właśnie na tej pozycji Barcelona ma największe problemy od kilku kolejek gdzie mają tylko 2óch zdrowych zawodników.
W Realu nie zagra D. Carvajal i jest to spory problem na tej pozycji.
Marcelo wszedł wcześniej z boiska w meczu z Pilzno ale po meczu okazało się, że nie ma żadnego urazu i jest gotowy do tego meczu.
Real jest w kryzysie i to nie podlega dyskusji, ich gra wygląda żenująco i gdyby nie brak Messiego zdecydowanie stawiał bym na gospodarzy. Oczywiście to jest taki mecz gdzie każda drużyna koncentruje się na 120% i wcale nie jest powiedziane, że Real, który jest w kryzysie nie zagra świetnego meczu właśnie z Barceloną dlatego w tym meczu moim głównym typem są właśnie rogi. Może dużo ale wydaje mi się, że co jak co ale rożnych nie powinno zabraknąć.
Real osiąga kiepski wyniki ale jeśli chodzi o rzuty rożne to wykonuje ich mnóstwo... z Pilzno 12, z Levante 15 czy z Atletico 8 czy nawet w przegranym meczu 0:3 z Sevillą wykonali ich 6.
Barcelona również wykonuje sporo rożnych... z Interem aż 9, z Sevillą 5.
Ostatnie mecze między obiema drużynami to sporo rożnych - 11,14, 9, 17, 12, 11 itd.
Oczywiście do jakiegoś dubelka czy trebla polecam zagrać niższą linię lecz taka wydaje mi się właśnie optymalna.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona - Real 1 1.92 Fortuna :t::t:

Ja nie kombinuje, ludzie doszukują się tutaj, że będzie sensacja, że masówka na Barcelone i buki dzisiaj nie mogą przegrać. Miałem okazje zobaczyć Real - Pilzno i Barcelona - Inter i tam Barcelona miała trudniejszego rywala i o wiele lepiej się zaprezentowała, brak Messiego nie był wcale, aż tak widoczny, grali fajną piłkę dla oka, wychodziło im to bardzo dobrze. Real się wręcz męczył, oprócz tego, że wygrali nic innego nie było pozytywnego w tym spotkaniu. Real nie ma egzekutora, jak się nie obkupią w zimę w napastnika to nie mają szans w tym sezonie na nic. Benzema jest tragiczny, Mariano nie porywa, Assensio też słabiutkie występy. Bale coś próbuje, ale średnio to wychodzi. Gdyby to był mecz na SB, to może bałbym się grać po takim kursie, ale na CN nie ma szans, żeby Barcelona tego nie ugrała. Powodzenia!

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...