Skocz do zawartości

Mniej znane ligi Ameryka Północna, Srodkowa i Południowa


maer

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Nikaragua ( Primera Division )
Spotkanie: Chinandega FC - Real Madriz
Typ: Chinandega FC:plus:3:0
Kurs: 2.00
Data: 24.10.2018
Godzina: 23:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Nikaragui gdzie w tamtejszej Primera Division w 16 kolejce ligowej na Estadio Efraín Tijerino Mazariego zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Chinandega Futbol Clube a w gości przyjedzie drużyna Real Madriz Futbol Clube.

Chinandega FC w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyła 15 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Real Madriz plasuje się na 4 pozycji w Primera Division w Nikuragui zdobywając 21 oczek w swoich 14 spotkaniach ligowych.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo, 4 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 12-12 zaś goście na wyjazdach wygrana, 4 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 10-15.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którym bardzo potrzebne są ligowe oczka aby spróbować wejść do fazy Play-Off do tego Chinandega FC grała z tymi gośćmi u siebie 6 razy z czego 4 razy wygrała i w tym sezonie mają strzelca już 10 goli dla zespołu mianowicie Vivasa a goście na wyjazdach grają słabiej i tracą więcej bramek w delegacjach i moim zdaniem na swoim Estadio Efraín Tijerino Mazariego to zespół Chinandega Futbol Clube zdobędzie komplet 3 ligowych oczek

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Nikaragua ( Salvador )
Spotkanie: C.D. Pasaquina - C.D. Sonsonate
Typ: C.D. Pasaquina:minus:0:0
Kurs: 2.05
Data: 24.10.2018
Godzina: 23:30
Bukmacher: Fortuna

  

Analiza:

 

Zapraszam do Salvadoru gdzie w tamtejszej Primera Division w zaległym spotkaniu 13 serii gier na Estadio Marcelino Imbers zmierzą się ze sobą miejscowe Club Deportivo Pasaquina Futbol Club a w gości przyjedzie drużyna Futbol Club Sonsonate.

C.D. Pasaquina w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyła 20 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast C.D. Sonsonate plasuje się na 11 pozycji w Primera Division w Salvadorze ze zdobytymi 12 oczkami w swoich 15 spotkaniach ligowych.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa,3 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 8-7 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 7-10.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo lepszego zespołu czyli gospodarzy którzy celują w awans do Play-Off do tego na swoim terenie ogrywają ich rywali od 4 lat a goście na wyjazdach nie grają najlepiej do tego stracone 10 goli i bardzo ciężkie szczególnie ostatnie 4 spotkania na terenie Estadio Marcelino Imbers gdzie stracili aż 9 goli i moim zdaniem to gospodarze po tym spotkaniu dopiszą sobie do tabeli ligowej kolejne 3 punkty.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Urugwaj ( Primera Division )
Spotkanie: Liverpool F.C. - River Plate
Typ: Liverpool F.C.:plus:4:1
Kurs: 2.00
Data: 24.10.2018
Godzina: 20:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Urugwaju gdzie w tamtejszej Primera Division na Estadio Belvedere w derbach Montevideo w 14 kolejce ligowej zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Liverpool Fútbol Club a w gościach zagrają Club Atlético River Plate.

Liverpool F.C. w tym sezonie ligowych w swoich 13 meczach zdobył 20 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast River Plate plasuje się na przedostatniej 14 pozycji w urugwajskiej Primera Division ze zdobytymi 12 oczkami w swoich 13 spotkaniach.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 11-8 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 12-15.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo moim zdaniem lepszego zespołu jakim są gospodarze którzy to u siebie zdobywają więcej ligowych oczek i do tego w derbach na pewno będą się starć pokonać lokalnego rywala a goście na wyjazdach tak sobie ale 15 goli straconych sugeruje że obronę mają dziurawą i moim zdaniem Liverpool Fútbol Club na swoim terenie powinno to udowodnić.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Wenezuela ( Primera Division )
Spotkanie: Deportivo Táchira - Mineros de Guayana
Typ: Deportivo Táchira:minus:1:4
Kurs: 2.12
Data: 28.10.2018
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Wenezueli gdzie w tamtejszej Primera Division na Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo zmierzą się w 17 ostatniej kolejce Cleasury miejscowe Deportivo Táchira Futbol Club a w gości przyjedzie drużyna Asociación Civil Club Deportivo Mineros de Guayana.

Deportivo Táchira w tym sezonie ligowym w swoich 16 meczach zdobyło 29 punktów co daje obecnie 2 miejsce w tabeli ligowej natomiast Mineros de Guayana plasuje się na 9 pozycji w tabeli wenezuelskiej Primera Division ze zdobytymi 24 oczkami w swoich 16 spotkaniach.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 15-8 zaś goście na wyjazdach wygrana, 6 remisów oraz porażka z bilansem bramkowym 6-6.

Jest to bardzo ciekawe spotkanie gdyż gospodarze mogą zając jeszcze pozycję lidera tabeli ligowej jeśli wygrają a zespół lidera Monagas przegra a goście muszą wygrać aby wejść do Play-Off i remis nic im nie daje i moim zdaniem ta wymiana ciosów skończy się zwycięstwem którzy będę czekać na wynik zespołu Monagas i liczyć na ich potknięcie z ostatnim zespołem w ligowej tabeli i jeśli nawet zostaną na 2 pozycji to też nic się nie stanie bo grunt to też wygrać i nie spaść niżej w tabeli ligowej.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...