Skocz do zawartości

9. kolejka Seria A [20.10 - 22.10.2018]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Fiorentina - Cagliari  1 1.61 Fortuna :n:

Kurs może nie jest jakiś wysoki, ale jak dla mnie do dubelka idealnie. Fiorentina według mnie za sobą ma trudny terminarz, co kolejkę trafiali na trudnego rywala, Lazio, Atalanta, Inter, może Atalanta nie jest w formie, ale zawsze ciężko się gra z takim rywalem, który potrafi zaskoczyć. Ofensywnie Fiorentina ma na prawdę kim walczyć Chiesa, Simeone, Pjaca może to nie są napastnicy jak Immobile, Mandzukic, ale na prawdę grają fajnie w ofensywie, potrafią się ustawić w polu karnym, jest strzał w nodze dobry. Do tego Fiorentina jeszcze na swoim boisku nie przegrała, dzisiaj według mnie nie ma szans, żeby to przegrali. Ta drużyna w tym sezonie włączy się do gry o LM na pewno. Cagliari jest dużo słabszą ekipą, nie mają dzisiaj za bardzo czego szukać, w poprzednim sezonie 16 miejsce, w tym sezonie będzie tak samo. Skład wystarczy, żeby walczyć z dołem tabeli, ale wyżej nie ma podejścia.

 

Inter - Milan 1X 1.44 Fortuna :t: 

Jak derby to podpórka, idę w stronę Interu, który według mnie jest stabilniejszy od Milanu. Inter gra w LM w tym sezonie, teraz czeka ich trudne spotkanie, ale dzisiejszego też nie mogą zlekceważyć, kibice nie wybaczą, jak Milan przyjedzie i zdominuje spotkanie. Obie ekipy są w formie, wyniki ostatnie na prawdę po jednej i drugiej stronie nic tylko klaskać, ale według mnie to Inter stąpa stabilniej po ziemi. Milan gorzej wygląda w defensywie, proste błędy, obrona jeszcze nie współgra, łapanie na offsidy do poprawy z tego co widziałem w paru spotkaniach. Milan gra w LE, wydaje mi się, że maja tam szanse na finał, jak wcześniej nie trafią na Chelsea, żeby wziąć dzięki temu LM. Jak to derby, możemy spodziewać się super spotkania, ofensywnego z bramkami, ale wydaje mi się, że będzie to underowe spotkanie. Wygra defensywa, jak dla mnie to Inter lepiej wygląda defensywnie i dlatego idę w ich stronę.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter - Milan Inter więcej rożnych 1,76 unibet  :t:

 

Jak derby to tylko kartki i rożne, no moze remis ale taka czutka ze niebieska strona moze to ugrać na swoja korzyść. Inter na fali sześciu zwycięstw, AC Milan nie zachwyca ale nie przegrywa....ostatnia  pod koniec sierpnia. Zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie mobilizacja itp na maks a nawet ponad to dla większości to więcej niz mecz...łyk statów...obie ekipy graja dobrze na skrzydłach i rożnych potrafią natłuc sporo  Inter 10, 12, 6, 9, 9- Milan 8, 4, 10, 5, 12 W derbach rożnie to bywało bo raz Inter raz Milan linie na kartki grube a...over 5,5 rożnie moze być po 1,5 nie tykam....

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...