Skocz do zawartości

ATP Tour - Antwerp - (15.10-21.10.2018)


mbmartin

Rekomendowane odpowiedzi


Leonardo Mayer            VS.        Vasek Pospisil

 

 

                   LEONARDO MAYER                                                         VASEK POSPISIL                  

 

Opis:

           Z Pierwszej rundy tego turnieju rozgrywanego na kortach w Antwerpii (Belgia) wypatrzyłem ciekawe spotkanie Leonardo Mayera z Vasek Pospisil. Według bukmacherów którzy ustalili na ten mecz  bardzo wyrównane kursy jednak minimalnie niższe są na Kanadyjczyka. Ciężki mecz do wytypowania ,ale myślę ,że będzie się fajnie go oglądało z tego względu ,że Mayer już dawno nie wygrał meczu ( 4 mecze z rzędu przegrane ) i odpadał w pierwszych rundach m. in. Us Open oraz dwa turnieje rozgrywane również na kortach twardych w Chinach. Pospisil w Szanghaju zaszedł ,aż do 3 rundy gdzie uległ dobrze dysponowanemu Australijczykowi. Pozycja Mayera w rankingu ATP jest póki co wyższa i ma nieco więcej doświaczenia od Pospisila , chociaż nie odnosił zbytnio sukcesów na kortach twardych ,bo ma na swoim koncie wprawdzie 2 tytuły wywalczone w Hamburgu ,lecz na kortach ceglastych . Vasek nie ma jeszcze w swoim dorobku żadnego zwycięstwa w turnieju ATP ,ale ma finał na korcie właśnie twardym , lecz z 2014 roku ,a więc bardzo dawno. Forma obecnie obu zawodników jest bardzo słaba ,lecz liczę jednak na przełamanie formy Argentyńczyka Mayera . Wprawdzie Vasek posiada lepsze warunki fizyczne na korty twarde , lecz umiejętności ma słabsze od Mayera. Czasami Vaskowi brakuje pomysłu na grę i co ostatnio oglądałem w trudnych momentach potrafi zaskoczyć pozytywnie ,ale też jak i również zdarzają się bardzo słabe fragmenty w jego grze na korcie . Chociaż o Mayerze mógłbym napisać podobnie ,bo w ostatnim meczu grał z Francuzem dobrze wam znanym Gasquet i pierwszy set wygrał wysoko 6-1 by w kolejnych nie mieć nic do powiedzenia i przegrać 2-6,1-6 co jest bardzo nietypową sytuacją w męskim tenisie. Jednak myślę ,że starszy i nieco bardziej doświadczony tenisista Leonardo Mayer wygra to spotkanie i przełamie serię niepowodzeń na swoją korzyść.

 

Moje typy na ten mecz

 

Leonardo Mayer wygra mecz @2.29 / Bukmacher: 1xbet / (STAWKA 8/10)

 

oraz

 

Over 23.5 gemów w meczu @1.95 / Bukmacher: Unibet / (STAWKA 6/10)

 

 

mecz rozpocznie się mniej więcej o godzinie 15:15 , gdyż trwają jeszcze teraz eliminacje do tego turnieju w Antwerpii. Pozdrawiam. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 16.10.2018 o 23:09, mbmartin napisał:

Typowy cebulak sie odezwał... nic od siebie nie doda tylko krytykuje innych...

 

2 typy w 1 meczu w pizde, kilkanascie zdan lania wody i 0 konkretow. Jednak mialem racje (jak zwykle) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle to napisałeś to po meczu , więc nie bądź taki cwaniak , daj jakiś przykład jak należy pisać analizy skoro się nie podoba,a nie takie pier***nie bezsensowne... Z tego co widzę to raczej rzadkością jest pisanie analiz , więc jak nie masz nic sensownego do dodania na temat typu to się nie udzielaj ,bo wkład jaki robisz dla forum jest praktycznie zerowy ,a od oceniania analiz kto pisze dobrze ,a kto nie to wybacz ,ale nie jesteś...

Edytowane przez mbmartin
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mbmartin napisał:

więc jak nie masz nic sensownego do dodania na temat typu to się nie udzielaj

mam swoj dzial i tam sie udzielam ;) + ewentualnie PW z kilkoma osobami

 

15 godzin temu, mbmartin napisał:

a od oceniania analiz kto pisze dobrze ,a kto nie to wybacz ,

tylko analiza to co napisales BARDZO ciezko nazwac, to samo moge napisac o kazdym meczu tenisowym na podstawie h2h z flashscore.com

KONKRETY do diabla, a jak nie wiesz o co chodzi polecam mega krotkie ale bardzo konkretne analizy mozga z NBA :5: czy nawet ostatnie Zylety :piwo1:

 

Edit: z 2 strony obaj mamy racje ;) (opis to nie analiza, a wprowadzenie do meczu %-) )

Edytowane przez GdzieKoza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monfils G. VS. Schwartzman D.

        MONFILS       -        SCHWARTZMAN

   ATP 38                          ATP 17

 

 

Opis: Znowu nie podam bardzo przekonywujących argumentów ,bo nie zamierzam tego robić , a może jakieś słowo tutaj napisane przemówi do waszego przekonania całkiem bardzo rozsądnego jeśli wam napiszę co myślę na temat tego meczu. Otóż moim zdaniem po raz kolejny nie będę się kłaniał faworytowi tego pojedynku gdyż zdaniem bukmacherów którzy nieco niższe kursy wystawili na Francuza uważają ,że to jest faworyt, ja jestem całkowicie innego zdania . Monfils w poprzedniej rundzie ograł wprawdzie Tsongę ,lecz uważam ,że ten oto rodak Jo Wilfried znajduje się w kiepskiej formie i myślę,że dla Schwartzmana też problemem by nie było wyeliminowanie Tsongi jeśli by na niego trafił w drabince , lecz Monfils zagrał 3 całkiem długie sety , które myślę ,że sporo go kosztowały , jest graczem , który bardziej stawia na grę w defensywie ,więc wytrzymałość oraz kondycja to jego specjalność , dynamicznie porusza się na korcie. Dobra koniec już tych zalet ,bo poza dużym szczęściem co również jest ważne obecnie też jest w słabej formie, lata najlepszej gry myślę ma już za sobą , a Schwartzman z kolei wielki wzrost formy , spory awans w rankingu i jak na Argentyńczyka dobra gra na korcie twardym. Kurcze popełniłem błąd ,bo widzę ,że Monfils grał jeszcze z Pospisil i widzę wygrał 2-0... heh nie zauważyłem tego , dlatego nie będę już kasował tego co napisałem, więc jak widzę to Schwartzman miał więcej czasu na odpoczynek. Widzę sprawę jasno , wygra Schwartzman , nie wiem czy 2-0 czy 2-1 ,ale wygra , takie jest moje zdanie i propozycja na mecz. Jeśli chcecie skorzystajcie , jeśli moje argumenty was nie przekonują to po prostu odrzućcie moje wypociny. Pozdrawiam.

 

Mój Typ:

Schwartzman wygra @2.15 / STAWKA (8/10) / Fortuna

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmund - Monflis 3 sety 2.23 Fortuna :t:

Może finał nie jest na jakimś prestiżowym turnieju, ale wydaje mi się, że skoro jesteśmy już w finale to powinniśmy zobaczyć długie spotkanie. Pytanie tylko, czy Monflis podejdzie do spotkania na poważnie i jak nie będzie mu szło to nagle nie zacznie rzucać rakietami, ale zaryzykujemy. Monflis miał trudniejszą drogę w tym turnieju, zagrał więcej spotkań od Edmunda. Edmund stawia tutaj na serwis, pierwszy serwis zawsze leci rakieta, albo trafie, albo nie. Broni sporo BP tutaj serwisem, Monflis to wiadomo pokazówka musi być, show musi trwać, na hali zupełnie inna gra, nie ma wiatru, także na prawdę fajnie to się ogląda, piłki lecą tam gdzie mają lecieć bez większego problemu. Spodziewam się, że dzisiaj Panowie się podzielą setem, ale mecz jakbym miał typować to dla Edmunda.

 

Khachanov - Mannarino 1 set over 9.5 1.61 Fortuna :n:

Początkowo miałem grać 2:0 dla Rosjanina, ale odpuszczę, zaryzykuję, że pierwszy set będzie wyrównany i zobaczymy minimum 10 gemów. Najlepiej jakby serwisem zaczynał Mannarino, bo Ruski może go połamać, ale obym się mylił. Karen wczoraj właśnie na luziku wziął pierwszego seta, ale Mannarino może być niewygodnym dzisiejszym rywalem, leworęczny, on nie ma nic do stracenia, wczoraj może nie narzucił dużo asów, ale serwis mu siedział bez problemu, dobra gra, raz w całym meczu oddał go tylko, ale potem szybkie dwa rebreaky i wziął spotkanie w dwóch setach. Powinna dzisiaj być ta rywalizacja, żeby return dzisiaj za szybko nie wjechał w gaz i 10 gemów w pierwszym secie.

 

Gulbis - Tsitsipas 2 1.44 Fortuna :t:

Tutaj typowy bet na faworyta, jak dla mnie Gulbis dzisiaj kończy przygodę. Turniej mu wyszedł, ograł fajnych zawodników, ale dla Greka nie ma odpuszczania. Cały sezon idzie bardzo dobrze, motywacji do gry mu nie brakuje, dzisiaj jest stawiany w roli dużego faworyta, ale w każdym spotkaniu tak był stawiany. Dzisiaj powinien poradzić sobie z Gulbisem, który jak dla mnie jest niedzielnym graczem, czasem się pojawi, coś ustrzeli, dla niego tenis to tylko dodatek w życiu, on nie musi grać, żeby mieć kasę. Sześć spotkań za nim, dwa spotkania trzysetowe za nim, dzisiaj może będzie oddychał już rękawami? Jak dla mnie warto w Greka.

Edytowane przez Tonny
By Gruby,

+80pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...