Skocz do zawartości


Janusz.bet

Rekomendowane odpowiedzi

TOTALbet - jesteśmy legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych.

Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!

 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa; Telefon: 22 611 61 99
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS nr:0000662497, kapitał zakładowy: 4.000.000 zł; NIP: 1132929621.

 

 

totab.jpg.1328cedf413793bf9c9337ae509665

 

FREEBET 25zł w TOTALbet

 

Przejdź pełną rejestrację i weryfikację dokumentów w serwisie TOTALbet i odbierz 25 zł do wykorzystania na dowolny zakład prematch lub live. By skorzystać z tej oferty, nie musisz wpłacać pieniędzy.

 

Tylko u nas za rejestrację i pełną aktywację konta (po weryfikacji dokumentów) zgarniesz freebet na kwotę 25 zł, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz wszystkie warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej! Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu. Stan salda freebetowego można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety. 

 

1. -> Zarejestruj się.
2. Przejdź pełną weryfikację konta.
3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł.
4. By skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.
5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady. 

 

BONUS 100% w TOTALbet

 

Dokonaj pierwszej wpłaty, a my przyznamy Ci bonus o wartości 100% depozytu do kwoty 500 zł. Promocję można łączyć z Bezpiecznym Zakładem, co oznacza, że wygrana jest jeszcze bliżej.

 

Skorzystaj z naszego bonusu od pierwszej wpłaty. Wystarczy, że złożysz depozyt na swoje konto gracza, a my dodatkowo dopiszemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe! Oznacza to, że na grę będziesz miał dwa razy więcej środków.

 

1. -> Zarejestruj się.
2. Dokonaj depozytu, a my przyznamy Ci bonus 100% od wpłaty! 
3. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł.
4. By aktywować bonus, dokonaj obrotu całym depozytem. Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00. 

5. Po rozliczeniu kuponów z wymaganym obrotem depozytem, możesz obstawiać z konta bonusowego. 
6. By wypłacić środki z konta bonusowego, obróć je 6 razy po kursie min. 2,00. Każdy kupon musi posiadać min. 3 zdarzenia z min. kursami 1,20.
7. Konto gracza jest podzielone na dwa salda. SALDO - pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE -  pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

 

=> TOTALbet

 

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Freebet 40 zł Polska - Włochy w TOTALbet

Postaw kupon SOLO lub AKO na Polska - Portugalia za 49 zł i odbierz darmowy zakład 40 zł na Polska - Włochy! 

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że postawisz kupon spełniający warunki promocji, a zostanie on automatycznie nią objęty.

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniach 9.10 (godz. 12:00) - 11.10.2018 (godz. 22:35).

* Postaw zakład SOLO lub AKO (PREMATCH lub LIVE) za dokładnie 49 zł z salda głównego na mecz Polska - Portugalia (11.10), rozgrywany w ramach Ligi Narodów.

* Odbierz Freebet 40 zł na mecz Polska - Włochy (14.10). Freebet dostępny będzie do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip). 

* Freebet zostanie przyznany bez względu na to, czy zakład na Polska - Portugalia będzie trafiony, czy nie.

* Stawka uruchamiająca promocję wynosi dokładnie 49 zł, a kurs łączny kuponu na Polska - Portugalia to minimum 2,00. Kupon AKO musi zawierać 1 zdarzenie z meczu Polska - Portugalia.

* Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej na mecz Polska - Portugalia np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne i długoterminowe dotyczące meczu Polska - Portugalia.

*  Tylko jeden zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji, będący pierwszym w kolejności względem daty rozstrzygnięcia zakładu, jest objęty promocją.

* Freebet 40 zł można wykorzystać do dnia 14.10.2018 godz. 22:35, czyli do momentu, gdy w ofercie znajdować będą się zakłady na mecz Polska - Włochy.

* Freebet 40 zł można postawić na kupon SOLO lub AKO z kursem minimum 2,00 (zakłady PREMATCH lub LIVE). W przypadku kuponu AKO jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty na mecz Polska - Włochy. 

* Wygrana z zakładu Freebet 40 zł doliczana jest do salda głównego i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.

 

Regulamin promocji

 

Z promocji „FREEBET 40 ZŁ POL-ITA ” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet.

 

Jeśli nie posiadasz konta w TOTALbet, dokonaj pełnej rejestracji i zgarnij Freebet 25 zł, a za pierwszy depozyt odbierz bonus 100% aż do 500 zł!

 

=> TOTALbet

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

 

Edytowane przez Janusz.bet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTALbet startuje z unikatową w skali polskich legalnych bukmacherów ofertą loterii dla graczy którzy mają konto u naszego bukmachera.

Za każdy zakład za 10 złoty gracz otrzyma los który będzie brał udział w losowaniu nagród.

Każdego dnia będzie można wygrać 10 x 100 złotych na konto TOTALbet a w finale nawet 50 000 złotych. Kwotę będzie można wypłacić bez obowiązku obrotu!
 

                   

Więcej informacji o „Kasomani”:

 

Już od poniedziałku klienci legalnego bukmachera TOTALbet będą mogli zapisać się do pionierskiej na polskim rynku loterii promocyjnej „Kasomania”, w której nagrodą jest pula nagród wynosząca dokładnie 218.300 zł, nie podlegająca żadnemu obrotowi!

 

Każdego dnia użytkownicy, którzy zgłosili swój udział walczą o 1.000 zł, które podzieli między siebie 10 osób. Co tydzień, w każdy piątek, w puli ląduje dodatkowe 2.500 (dwie nagrody o wartości 2.000 i 500 zł). Przewidziane są również "dni specjalne", w których rozdane zostanie łącznie 7.300, a wszystko zwieńczy Wielki Finał, podczas którego pięć osób zgarnie aż 100.000 PLN, podzielone na kwoty: dwa razy po 5.000, raz 10.000, 30.000 i nagrodę główną - 50.000 zł! A każdą z tych nagród, przyznaną na konto gracza w TOTALbet, będzie można wypłacić bez warunków obrotu!

 

Aby wziąć udział, wystarczy założyć konto w TOTALbet, zapisać się do Kasomanii zaznaczając odpowiednie okienko podczas rejestracji lub w swoim panelu gracza i rozpocząć grę. Każde zagrane 10 zł u bukmachera to jeden los (np. kupon za 30 zł, to 3 losy w loterii), a im więcej grasz, tym większe szanse masz na wygraną!

 

Aby zwiększyć swoje szanse w kilka sposobów:
- zarejestrowanie się do promocji i zagrane pierwszych 10 zł, to nie jedna, ale aż 10 szans loteryjnych
- wyrażenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych, to jedna szansa ekstra
- jeśli grasz w godzinach 20:00 a 23:59:59, to liczba twoich losów w loterii się podwaja

 

To co wyróżnia TOTALbet na polskim rynku to przede wszystkim innowacyjność, proste i klarowne zasady. Działalność graczy i obrót pieniędzmi są legalne w efekcie przynosząc częste i wysokie wygrane.

 

Start loterii odbędzie się w poniedziałek, 15 października.

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

Edytowane przez Janusz.bet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tylko w TOTALbet we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń powiększamy wygraną nawet o 30%!

 

Total Bonus to propozycja dla graczy, którzy oczekują najwyższych wygranych. Bonus aktywuje się automatycznie po zamieszczeniu przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie AKO. Wygrana zostanie powiększona od 5 do nawet 30%.

1. Minimalna liczba zdarzeń, by otrzymać bonus: 5

2. Minimalny kurs zdarzenia: 1.20

3. Minimalna stawka kuponu: 1zł

4. Total Bonus nie łączy się z innymi promocjami np. Freebet, Bonus 100%, Cashback.

 

Wysokość bonusu:

 

5. zdarzeń - 5%

6. zdarzeń - 10%

7. zdarzeń - 15%

8. zdarzeń - 20%

9. zdarzeń - 25%

10. i więcej - 30%.

 

-> TOTALbet

 

TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend możesz łatwo zgarnąć 45 zł! Postaw 45 zł na El Clasico, a my zaksięgujemy taką samą kwotę na Twoim saldzie bonusowym.

 

El Clasico Bonus 45 zł w TOTALbet

W niedzielę mecz, który nie ma sobie równych. FC Barcelona podejmuje Real Madryt. Postaw kupon, który zawiera przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na El Casico za dokładnie 45 zł, a my przyznamy Ci 45 zł bonusu.

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZPIECZNY ZAKŁAD w TOTALbet

 

Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, zwrócimy Ci postawione pieniądze.

 

Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji:

 

1. Minimalna stawka kuponu 10 zł.

2. Minimalna liczba zdarzeń 10.

3. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20.

4. Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

5. Kupony posiadające zdarzenie objęte zwrotem (kurs 1,00) zaliczane są do promocji.

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kasomania - losowanie specjalne 11.11

Z okazji Święta Niepodległości TOTALbet podnosi pulę w loterii Kasomania. Oprócz nagród dziennych 10 x 100 zł do zgarnięcia będzie 5 x 1100 zł. By wziąć udział w losowaniu, wystarczy zapisać się do Kasomanii i postawić kupon za minimum 10 zł, co da jeden los (50 zł to 5 losów itd.). W losowaniu 11.11 wezmą udział kupony zawarte dzień wcześniej. Nie przegap! 

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Friday Freebet w TOTALbet!

 

W piątek 23.11 dokonaj obrotu za minimum 100 zł (jeden lub wiele kuponów) i odbierz Freebet 25 zł.

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy, że w dniu 23.11 (godz. 00:00 - 23:59) postawisz kupony spełniające warunki promocji, a na Twoim koncie zapiszemy Freebet 25 zł.

 

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje w dniu 23.11 (godz. 00:00 - 23:59).

* Dokonaj obrotu za minimum 100 zł (jeden lub wiele kuponów, zakłady SOLO lub AKO, PREMATCH lub LIVE) z salda głównego za minimum 100 zł.

Na Twoim koncie zapiszemy Freebet 25 zł.

* Nie ma ograniczeń w kursie kuponów zaliczających się do obrotu.

* Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, np. Total Boost. lub inne oferty specjalne lub długoterminowe. 

* Każdy uczestnik promocji może odebrać tylko jeden Freebet 25 zł.

* Freebet może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 25 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.

* Wygrana z zakładu zawartego za Freebet 25 zł doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

 

Z promocji „BLACK FRIDAY FREEBET” mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze TOTALbet.

 

Jeśli nie posiadasz konta w TOTALbet, dokonaj pełnej rejestracji i zgarnij Freebet 25 zł, a za pierwszy depozyt odbierz bonus 100% aż do 500 zł!

 

-> TOTALbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...