Skocz do zawartości

Tonny

11. kolejka LOTTO Ekstraklasy (05.10-07.10.2018)

Rekomendowane odpowiedzi

1.png.6d1a82d41c8f2008108d90d556095ccf.p

Najlepsza liga świata! Zapraszam do rozmów!

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Lech
Typ: 2
Kurs: 1,95
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Dziś w Zabrzu starcie drużyn z ligowej czołówki poprzedniego sezonu. Te rozgrywki Lech zaczął fantastycznie, ale potem przyszedł spory kryzys. Wydaje się jednak, ze Lechici powoli z niego wychodzą, bo z dość groźną Miedzią zagrali naprawdę całkiem przyzwoicie. Zresztą tabela jest tak płaska, że do lidera tracą zaledwie trzy punkty. Sytuacja Górnika przedstawia się o wiele gorzej, bo Zabrzanie wyprzedzają tylko Cracovię i Zagłębie. Jedna wygrana w 10 meczach, bilans bramkowy 9:15. Po skuteczności Angulo nie zostało za wiele, a część młodzieży Górnika gra chyba tylko dlatego, że po prostu są młodzi, a konkurencji także brakuje. Dodatkowo w Lechu coraz więcej zdrowych gracz, a sam powrót Makuszewskiego dał pozytywnego kopa drużynie. Lech Djurdevicia potrzebuje sie "zbudować", a mecze z takimi przeciwnikami jak Górnik wygrywać jednak powinien.

By pershing,

15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1
powyżej 2,5 1,70 :plus::plus::plus:

Kolejny raz wchodzę w over w meczu Zagłębie. Obrona w dalszym ciągu bez pomysłu, bez polotu, dziurawa...
Z kolei na atak w dalszym ciągu można liczyć. Są na ostatnim miejscu i coraz bardziej potrzebują punktów więc już nie będą się tak zamykać grając na wyjazdach.
Lechia w ostatnim czasie nie prezentuje już tak dobrej piłki i tak dobrej obrony.
Na pewno w meczu z beniaminkiem nie liczy się nic innego niż zgarnięcie 3 punktów.
Liczę na otwarty mecz z obu stron i na kilka bramek - minimum 3.

Cracovia - Wisła Kraków 0:2
Wisła kz 1,83 :plus::plus::plus:

W tym meczu zabezpieczam się remisem ale wydaje mi się, że to Wisła Kraków ma większe szanse na zwycięstwo w derbach. Może grają trochę gorzej w ostatnich meczach - 2 porażki z rzędu 1:2 z Pogonią i 0:1 z Koroną natomiast Cracovia zwycięstwo i remis 3:1 z Wisłą Płock i 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec.
Natomiast ja patrzę na możliwości kadrowe i na cały sezon, który to Wisła ma dużoooo lepszy a takie derby to spinanie się na 200% w dodatku na wyjeździe wygrać to jest coś.
Wisła gra dużo lepsza piłkę w tym sezonie i myślę, że właśnie to pokażą a w razie niepowodzenia myślę, że remis to max na co stać Cracovie.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x25+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi