Skocz do zawartości

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [02.10-03.10.2018]


Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: United - Valencia
Typ: x2
Kurs: 2,09
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Wieczorem na Old Trafford pojedynek dwóch zespołów, które od startu sezonu są w sporym kryzysie. United zawodzi w lidze, a w Champions League wygrali, ponieważ trafili na zdecydowanie najgorszy zespół w grupie. Za to w krajowym pucharze potrafili odpaść z Derby. Ostatnio kompromitująca porażka z West Hamem i nie chodzi nawet o wynik, a o tym jak gra zespół Mourinho. Ciągle mówi się o konflikcie Pogba - Mourinho, a reszta szatni obstaje ponoć za Francuzem. Może faktycznie nieprofesjonalnie podchodzą i w tak wielkim swego czasu klubie (teraz to chyba nieaktualne?) grają na zwolnienie trenera? Plotki o Zidane i kilku innych następcach. Valencia miała być zespołem idącym do przodu i robiącym postępy po bardzo udanym poprzednim sezonie. Póki co wygląda to średnio, ale wywieźli trzy punkty w weekend z bardzo trudnego terenu na Anoeta. Do tego nie przegrali z Celtą czy Villarrealem, więc dość solidnymi zespołami. O wygraną mimo wszystko będzie ciężko, ale remis lub wygrana Valenci powyżej 2,0 + ta promka z Totolotka na LM wygląda mi na value bet.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PSV - Inter
Typ: 2
Kurs: 2,70
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Wczoraj zgodnie z przewidywaniami Valencii udało sie wymęczyć remis na Old Trafford. Dziś znów trochę zaskoczył mnie kurs na jedno ze spotkań Ligi Mistrzów. PSV - Inter to może nie jest najbardziej medialny mecz dzisiejszego wieczora, ale kursowo przedstawia się interesująco. Inter złapał formę i w lidze potrafił ograć dość groźne zespoły z Genui czy Florencji. No ale przede wszystkim wygrał mecz pierszej kolejki LM, gdy w końcówce wymęczył Tottenham. PSV w lidze krajowej spisuje się znakomicie, ale Eredivisie to już od jakiegoś czasu nie są specjalnie liczące się rozgrywki na mapie europy. Widać to po wynikach w pucharach, a 0:4 z Barceloną jest tego dowodem. Oczywiście Inter nie jest tak mocnym zespołem jak Duma Katalonii, ale 2,70 na gości to naprawdę godny kurs.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało czasu to takie przemyślenia... po słowie....Pewunie :P 

 

Tottenham - Barcelona Corners Over  4,5  Tottenham - 1,85  :n:

 

x / Barcelona @1.32 :t:

 

Miało byc meczych co sie zowie ale Koguty mocno osłabione czyli powinno byc spokojne 2 ale Barca z forma na bakier wiec meczyk z dużym znakiem zapytania przynajmniej dla mnie....Totki graja ofensywnie maja to w dna i myślę ze swoje sytuacje będą mieli. Wykonują sporo rożnych graja dobrze na bokach skrzydłach duzo 1/1 

 

Borussia Dortmund - Mónaco    Borussia Dortmund @1.36:t: Glik i spółka w tym sezonie to poziom drugoligowy graja fatalnie .Niby kadra jest ok ale jakości w drużynie nie ma...BVB faworyt ale kursy mizerne mozna ich spróbować dorzucić do taśmy małego pociągu.Tutaj obie ekipy powinny miec sporo sytuacji- bramek nie powinno brakować.Dortmund jak odpali dobrze wejdzie w mecz to rozbije ekipę z księstwa ale całkiem możliwe męczarnie...    

 

Atlético de Madrid - Club Brujas Liga   Atlético de Madrid @1.30:plus:   Atleti to solidna marka- firma, maja wszystko ale czasem meczą bule i nie da sie tego oglądać. Głównie nacisk na defensywę obronę zeby  nic nie stracić  zagrać na 0 a w przodzie sa takie strzelby ze cos strzela.Brugia gra otwarta piłkę lubią miec ja przy nodze klepać ale to nie ta polka i myślę ze Hiszpanie u siebie to wygrają 1 2-0 

 

FC Porto - Galatasaray    FC Porto @1.53  :t: Smoki u siebie zawsze groźne, graja ofensywnie duzo rogów- twarda męska gra.  Galata jakościowo słabsza ekipa u siebie sa wstanie sprawić  niespodzianka ale na wyjazdach to zatraca 30-40 % swojej wartości.

 

 voxbet 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...