Skocz do zawartości

Pozostałe ligi 2018/2019


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Spróbujmy rozruszać temat.

Na dziś proponuje typ z Meksyku

 

Abejas - Fuerza Regia

 

Typ: 2 (3 drogowo)   Kurs: 1.60

 

Fortuna

 

Jako,że gram tylko w rodzimych bukach to nie mam takiej opcji ale szczerze polecam jakieś lekkie handi na korzyść gości.

Jeśli ktoś obserwuje mecze tej ligii to wie jak to wygląda.Zazwyczaj jeśli faworyt przegrywa pierwsze spotkanie to w rewanżu ogarnia sprawe.

Wydaje mi się,że właśnie dziś może tak być.W pierwszym meczu Abejas było ciut lepsze. 1q wygrana 9-cioma pkt dała im zwycięstwo.

Dzis nie zdziwie się jeśli mecz zakończy się rzezią niewiniątek.Mecz o 20 tak więc koło 22 będziemy mądrzejsi.

 

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Przemo1866 napisał:

Spróbujmy rozruszać temat.

Na dziś proponuje typ z Meksyku

 

Abejas - Fuerza Regia

 

Typ: 2 (3 drogowo)   Kurs: 1.60 :plus:

 

Fortuna

 

Jako,że gram tylko w rodzimych bukach to nie mam takiej opcji ale szczerze polecam jakieś lekkie handi na korzyść gości.

Jeśli ktoś obserwuje mecze tej ligii to wie jak to wygląda.Zazwyczaj jeśli faworyt przegrywa pierwsze spotkanie to w rewanżu ogarnia sprawe.

Wydaje mi się,że właśnie dziś może tak być.W pierwszym meczu Abejas było ciut lepsze. 1q wygrana 9-cioma pkt dała im zwycięstwo.

Dzis nie zdziwie się jeśli mecz zakończy się rzezią niewiniątek.Mecz o 20 tak więc koło 22 będziemy mądrzejsi.

 

Rzezi nie było aczkolwiek po przerwie pokazali kto tu jest lepszy.Wynik 75:83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do Meksyku

 

Mineros - Michoacan :plus:

 

Typ: 2    Kurs: 3.30     STS

 

Po takim kursie to ja to biore. Fakt,że goście ostatnio trochę suścili z tonu ale jak dla mnie Michoacan to nadal czołówka tej ligi i nie rozumie aż takiego faworyzowania gospodarzy.

Huistorycznie patrząc to mecze zawsze były wyrównane a więc w takim przypadku biore ten wyższy kurs. Nie zdziwi mnie tu wogóle wygrana ekipy Michoacan

 

e: uf 1 pkt zapasu 

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:00  Paulistano- Corinthians Paulista

 

TYP 1 -  AH -6  

KURS - 1,96

Fortuna

 

Gospodarze u siebie grają nie tuzinkowo grając skutecznie w ataku, natomiast dla gości wyjazdy to nie porozumienia. Myślę że i tak będzie tym razem. Powinni wygrać ok. 10pkt przewagi, ale jak będzie?

Edytowane przez Vacoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Przemo1866 napisał:

Wracamy do Meksyku

 

Mineros - Michoacan

 

Typ: 2    Kurs: 3.30     STS

 

Po takim kursie to ja to biore. Fakt,że goście ostatnio trochę suścili z tonu ale jak dla mnie Michoacan to nadal czołówka tej ligi i nie rozumie aż takiego faworyzowania gospodarzy.

Huistorycznie patrząc to mecze zawsze były wyrównane a więc w takim przypadku biore ten wyższy kurs. Nie zdziwi mnie tu wogóle wygrana ekipy Michoacan

Odważnie ja zagram go 

typ - 2 

ah +7 (1,92)

Fortuna

 

Edytowane przez Vacoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vacoo napisał:
17:00  Paulistano- Corinthians Paulista

 

TYP 1 -  AH -6  

KURS - 1,96

Fortuna

 

Gospodarze u siebie grają nie tuzinkowo grając skutecznie w ataku, natomiast dla gości wyjazdy to nie porozumienia. Myślę że i tak będzie tym razem. Powinni wygrać ok. 10pkt przewagi, ale jak będzie?

82-78:minus:  No cóż..........:fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vacoo napisał:
20:45  Brindisi -  Avellino

 

Typ - Avellino 

2,66

Fortuna

 

Gram bo kurs jest mocno zawyżony.

Kurs zawyżony bo z tego co czytalem to w Avellino nie dzieje się dobrze. Mają trochę problemów organizacyjno- ludzkich tak więc dziś faworytami nie są ale powodze nią.  Ja bym nie gral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vacoo napisał:
20:45  Brindisi -  Avellino

 

Typ - Avellino 

2,66

Fortuna

 

Gram bo kurs jest mocno zawyżony.

68-70:plus:  dwoma punktami, ale profit jest, tak jak w tamtym meczu 2-oma przegrany. Z doświadczenia wiem, że kłopoty drużyny bardziej mogą nam czasem pomóc, niż zaszkodzić. Czekam na Twój mecz, lecz zagram AH+. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wczoraj powiedziałem , że jeśli wejdzie Michoacan to dziś pogramy jeszcze jeden mecz z Meksyku.  

 

Fuerza Regia - Soles :minus:

 

Typ: Soles (z dogr)     Kurs: 2.40

 

Dziś znów Meksyk i kolejny raz zbyt duża rozbieżność kursów jak dla mnie. To są ekipy które zawsze walczą o majstra tak więc dziś widzę win Sole. Pierwszy mecz po dogr. wzięli gospodarze ale tym razem to rywale powinni być góra.  Fuerza nie ma aż takiej formt aby dwukrotnie pokonać rywali.

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:00 AZS Koszalin - Dąbrowa Górnicza

TYP: Dąbrowa

Kurs: 2,40

LV BET

 

Zapewne będzie to wyrównany mecz, aczkolwiek Dąbrowa lepiej czuje się na wyjazdach niż we własnej hali(mniejsza presja?), Koszalin gra w kratkę i miał tylko jeden dobry mecz z Legią. 

By bigbraine777,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vacoo napisał:

19:00 AZS Koszalin - Dąbrowa Górnicza

TYP: Dąbrowa

Kurs: 2,40

LV BET

 

Zapewne będzie to wyrównany mecz, aczkolwiek Dąbrowa lepiej czuje się na wyjazdach niż we własnej hali(mniejsza presja?), Koszalin gra w kratkę i miał tylko jeden dobry mecz z Legią. 

85-89:plus: Mecz zapowiadał się pogromem po prowadzeni gości 0-14 i 40-60, AZS doprowadziło do dogrywki:zdziwiony: już 3 z rzędu w PLK, gdzie Dąbrowa okazała się lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:04  Wetterbygden -  Borås

TYP: 2 ah -6,5

Kurs: 1,85

Totolotek

Boras na fali,  w ostatnich 5 meczach przekroczona bariera 100pkt! Gospodarze natomiast mają duże luki w obronie i problemy w ataku, wiec wydaję się że to dobry TYP.

By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vacoo napisał:
19:04  Wetterbygden -  Borås

TYP: 2 ah -6,5

Kurs: 1,85

Totolotek

Boras na fali,  w ostatnich 5 meczach przekroczona bariera 100pkt! Gospodarze natomiast mają duże luki w obronie i problemy w ataku, wiec wydaję się że to dobry TYP.

71-84:plus: Szwedzka liga nie zawiodła, drużyna Gospodarzy narobiła strachu jak w 3 kwarcie prowadziła 6pkt. Boras odrobił straty 8-28 i już tylko pozostało podtrzmać wynik do końca.:ok:

Bilans:3-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do Meksyku

 

Panteras - Mineros :plus:

 

Typ: Mineros z dogr.   Kurs: 1.66

 

LV BET

 

Znów próbujemy zawodowa Meksyk z tym ze tym razem kurs taki sobie więc myślę że można się pokusić się o lekkie handi. Poki co STS i Fortuna nie dają tego do gry ale myślę że tym razem Mineros powinno na spokojnie pokazać wyższość na rywalem. Pierwszy mecz przegrany wiec teraz trzeba się mocno skupic

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia NBB

23:45   Pinheiros -  Minas

TYP: 1 AH -7,5

Kurs: 1,90 Totolotek

 

W ostatnich trzech pojedynkach górą byli goście, lecz to już historia. Dziś lepiej reprezentuje się zespół gospodarzy który wygrał ostatnie 5 meczów z rzędu, w tym 3  różnicą powyżej 10pkt., natomiast goście zaliczyli 4 porażki z rzędu, w tym 4 różnicą ponad 9pkt. Wiem że nie grają statystyki, ale i tak większe prawdopodobieństwo stoi za Pinheiros -7,5. Stawiam na nich!

Edytowane przez Vacoo
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vacoo napisał:

Brazylia NBB

23:45   Pinheiros -  Minas

TYP: 1 AH -7,5

Kurs: 1,90 Totolotek

 

W ostatnich trzech pojedynkach górą byli goście, lecz to już historia. Dziś lepiej reprezentuje się zespół gospodarzy który wygrał ostatnie 5 meczów z rzędu, w tym 3  różnicą powyżej 10pkt., natomiast goście zaliczyli 4 porażki z rzędu, w tym 4 różnicą ponad 9pkt. Wiem że nie grają statystyki, ale i tak większe prawdopodobieństwo stoi za Pinheiros -7,5. Stawiam na nich!

Boom Boom 87-75:plus:. Ostatnia kwarta wygrana 24-16 zadecydowała o zwycięstwie Pinheiros!

Bilans:4-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja Pro B

20:00   Ada Blois  - Gries Oberhoffen

TYP: 2

Kurs: 2,11 Fortuna

 

Gries ostatnio gra jak bomba, eliminując wszystkich rywali w ostatnich 5 meczach, grając skutecznie w ataku i będąc w ścisłej czołówce. Gospodarze natomiast mają duże braki w ataku, lecz w obronie grają dobrze. Jednak nie powinno wpłynąć to na wynik końcowy, który bardziej jest za Gries po 2,11. Czy warto? Zobaczymy o 22:00;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Vacoo napisał:

Francja Pro B

20:00   Ada Blois  - Gries Oberhoffen

TYP: 2

Kurs: 2,11 Fortuna

 

Gries ostatnio gra jak bomba, eliminując wszystkich rywali w ostatnich 5 meczach, grając skutecznie w ataku i będąc w ścisłej czołówce. Gospodarze natomiast mają duże braki w ataku, lecz w obronie grają dobrze. Jednak nie powinno wpłynąć to na wynik końcowy, który bardziej jest za Gries po 2,11. Czy warto? Zobaczymy o 22:00;))

79-72:minus: A jednak obrona zrobiła swoje i nie pozwoliła poszaleć Gries. A szkoda;)

Bilans: 4-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Japonia B League

 

Diamond Dolphins - Toyama

 

Typ: 1    Kurs: 1.55     STS :plus:

 

Do dubelka kurs w sam raz.Mysle,że spokojnie można również zagrać jakieś delikatne handi.

Drugie spotkanie i tym razem sądze,że gospodarze powinni sobie poradzić.Pierwsze spotkanie niespodziewanie przegrali,a są zdecydowanym faworytem

Jak dla mnie biorą to na spokojnie

 

e: w końcu dobra dedukcja

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wracamy do Meksyku

 

Libertadores - Abejas :plus:

 

Typ: 2   kurs: 2.01   lvbet

 

Najwyzszy kurs w LV BET wiec taki podaje. Dwie ekipy walczące o PO i w sumie wydaje sie, że o zbliżonym potencjale a więc jak zwykle w takim przypadku idziemy na przełamanie.  W pierwszym meczu góra gospodarze tym razem licze na gości którzy ostatnio bodaj 3 porażki z rzędu wiec czas się obudzić.  Dodatkowo historia mówi ze obie ekipy raczej dzieliły się zwycięstwami wiec może i dziś tak będzie.  Probujemy

 

e: Boom,trafiony zatopiony

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
By bigbraine777,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii znalezione w sieci

 

Islandia 

 

Skallagrimur - Haukar :plus:

 

Typ: 1 (2drogowo)    Kurs: 2.1   STS

 

Ogólnie chodzą słuchy ze jak zwykle w tym spotkanie padnie remis. Jeszcze rano totolotek miał taką opcję ale chyba faktycznie coś na rzeczy jest bo ściągli juz z oferty. Co ciekawe zawsze po dogrywce zwyciężali  gospodarze a więc idąc tym tropem próbuje pograc a jak bwdzięczny no cóż zobaczymy

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/02/2019 18:45

Crvena Zezda - Unicaja 1 1,80 Fortuna:t:

 

Ostatni mecz w grupie G koszykarskiego Eurocup. Sytuacja jest już jasne i mecz w zasadzie o pietruszkę. Z grupy wychodzą dwie hiszpańskie drużyny:Valencia i właśnie Unicaja. Stawiam że goście odpuszczą trochę ten mecz. Crvena natomiast we własnej hali nie odpuści. W lidze bilans 9-0. W Eurocup  minimalnie przegrali z Valencia 81-82 i pokonali Limoges 83-71. W pierwszym meczu w Hiszpanii lepsi byli gospodarze, wygrali 79-74. Ale mecz ustawiła trochę pierwsza kwarta 26-13 dla Unicaji. W bezpośrednich meczach w pucharach na przestrzeni ostatnich lat Crvena z Unicają u siebie zawsze wygrywała....

Edytowane przez Technik84
105-89
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Meksyk

Libertadores - Capitanes :plus:

Typ: Capitanes ( 2 drogowo) kurs: 1.80

Jeśli ktoś ma możliwość pogrania jakiegoś handi to jak najbardziej. Liber jest świeżo po Lidze Amerykańskiej. Tej nocy grali pierwszy mecz serii i po ciężkim boju udało się im wydrzeć zwycięstwo 1 koszem. Dziś moim zdaniem sromotnie polegna. Ten nawał meczów musi się na nich negatywnie odbić i racze nie widzę szans aby mogli dotrzymać kroku rywalom. Jak dla mnie łatwy winCapitanes.

Wynik: 67:95

 

e: każde handi wchodzilo bezproblemowo

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów Meksyk

 

Capitanes - Michoacan

 

Typ: 2 (2drogowo)      kurs: 3.80 :minus:

 

STS

 

Nie wiem o co chodzi z tymi kursami. Od rana wzrosło z 2.8 na 3.8 ale skoro tak to rym bardziej biorę.  To są zbyt wyrównane ekipy aby była taka rozpiętość w kursach. Zdecydowanie biorę gości.  Walka o 1 miejsce trwa i Michoacan napewno nie odpuści. Dodatkowo patrząc na H2H obie ekipy zawsze w dwumeczu dzieliły się zwycięstwami wiec gramy a jak będzie przekonamy się rano.

 

Wynik: 92:69

 

e: 3q   30:9   

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Meksyk

 

Soles - Capitanes

 

Typ: 1(2drogowo)    Kurs: 1.65   Fortuna :plus:

 

 

Krótko i na temat. Jeśli Soles dziś przegrają to koniec dla nich gry tak więc licze na skupienie i pełne zaangażowanie co da zwycięstwo i łatwą kase

 

Wynik: 85:77

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...