Skocz do zawartości

Faza grupowa Ligi Europy 2018-2019


Rekomendowane odpowiedzi

Magical Snap - 2018.08.31 21.31 - 001.png

 

Bardzo fajne to znaczy wyrównane  grupy będzie co grac...2 red buule w grupie + chłopaki z Dude będą mieli co wnuka opowiadać potyczka na San Siro  mega fajny wyjazd do Pireusu no i wakacje w Sevilli mecz z Betisem  Grupa F moim zdaniem najmocniejsza :okok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Betis - AC Milan

Milan +4.5 rr @1.8 Unibet :minus:

 

Milan statystycznie nabiją 6.5 rożnych na mecz u siebie z Betisem nabili 7, dzisiaj makaroniarze muszą przycisnąć bo jak nie wywiozą korzystnego wyniku to Olimpiakos ich pewnie łyknie. Ogólnie te Włoskie ekipy są dobre to rożnych tam często grubo pękają te linie bo jest sporo ciągnięcia gry skrzydłami, Suso powinien tą prawą stroną trochę pociągnąć w dodatku Betis nie ma jakiejś super formy w lidze średnio idą ten pierwszy mecz udało się wygrać ale Milan był bardzo nie skuteczny. Gra skrzydłami + jakieś rykoszety po strzałach i te 5 rogów powinno pęknąć jak dla mnie to jest bardzo dobra linia po tym kursie spodziewałem się minimum 5.5 +. Gruby też dzisiaj nie zagra ale Cutrone i Calhanoglu to atak, który powinien oddać kilka strzałów w kierunku bramki Hiszpanów. 

 

Leverkusen - Zurich :minus:

BTS @1.72 Unibet

 

Leverkusen w tym sezonie sporo strzela ale jeszcze więcej bramek tracą tam raczej nie ma pomysłu na obronę byle strzelić więcej bramek od rywala. Podczas pierwszego meczu padło 5 bramek dzisiaj też powinniśmy zobaczyć otwarte spotkanie.

 

BATE - Chelsea 

CFC +5.5 rr @1.52 Unibet  :plus:

 

Tutaj też powinny być spokojnie te rożne zrobione CFC ma problem z napastnikiem ciężko doszukać się w Girou pewnego strzelca, paź Morata też nic nie strzela w dodatku dzisiaj nawet nie leci na Białoruś, Hazard raczej też nie zagra pełnego spotkania, myślę, że będą się trochę męczyć i powinni nabić te rogi bo to Londyńczycy będą prowadzić grę tak jak w pierwszym meczu. Na Białorusi wsadzili 3 brami ale RLC miał dobry mecz i wsadził tego ht dzisiaj raczej powtórki i nie zrobi, a im później padnie bramka tym większa szansa na te rożne, wystarczy popatrzeć jak CFC męczyła się w tych dwóch pierwszych meczach w grupie wygrane po 1:0 i 18 rogów z MOL i 11 z Paokiem, pierwszy mecz z BATE 7 rr.

By bigbraine777,

3x15 +15

By pershing,

2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Analiza może dużo powiedziane, ale warto zwrócić uwagę na jedno spotkanie Salzburg vs RB Lipsk, Gospodarze mają już awans zapewniony , Drużyna z Lipska na razie dzierży drugie premiowaną pozycję lecz przy przegranej i Wygranej Celticu, mogą tylko obejść się smakiem.Teraz najlepsze :)  Nie wiem czy wszyscy się orientują,ale te kluby należą do tego samego właściciela,więc myślę że kalkulując pod względem finansowym nie pozwoli on na straty finansowe w tak głupi sposób :)

Oczywiście jest to tylko moje luźne przemyślenie, ale warto zaryzykować :) Kursy też spadają z 2,90 do 2,10, więc coś może być na rzeczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarpsborg - Besitkas 1 3.15 fortuna

szybko i na temat, Turcja odpuszcza to spotkanie, decyzja trenera nie pojechało pięciu podstawowych zawodników, w niedziele czeka ich trudniejsze zadanie w lidze. Dochodzi do tego atut własnego boiska, czyli sztuczna murawa, Sarpsborg ma o co walczyć dzisiaj i według mnie wygrają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...