Skocz do zawartości

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.09-17.09.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Jagiellonia - Cracovia
Typ: 1+over 1.5
Kurs: 2,25
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Ekstraklasa dziś pozytywnie zaskakuje, bo jak na piątkowe zestawy par to dwa naprawdę ciekawe mecze. Przeglądając ofertę skłaniałbym się ku zwycięstwom gospodarzy, ale ostatecznie wybierem mecz Jagiellonii z Cracovią. Ze względu na promocję w Totolotku wybrałem zakład łączony, czyli wygrana Jagiellonii oraz over 1.5. Pozwala to zagrać z tym dodatkiem +14%, a linia bramkowa dość niska, więc nie jest to raczej wielkie ryzyko. Zwłaszcza przy tym co w obronie potrafi momentami grać Cracovia. Podopieczni Michała Probierza z wyjazdów przywieźli tylko jeden punkt i to ze Szczecina, więc od najgorszej obok właśnie Cracovii drużyny w Ekstraklasie na starcie sezonu. Jagiellonia zajmuje miejsce w czołówce, a dziś powinna wrócić na zwycięski tor.

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła Płock - Miedź
Typ: BTS
Kurs: 1,7
Godz: 15:30
Bukmacher: Totolotek

Mało jest w Ekstraklasie spotkań, w których powinniśmy być pewni sporej ilości bramek. Takie przed nami w Płocku, gdzie obejrzymy dwie ofensywnie usposobione drużyny, które dodatkowo potrafią zaliczyć dość proste wpadki w defensywie. To powinna być gwarancja bramek. W każdym meczu Wisły w tym sezonie oba zespoły trafiały do siatki, co z jednej strony świadczy o ofensywnym potencjale gospodarze, ale z drugiej także o wyżej wspomnianych problemach w obronie. Miedź to powiew świeżości w tej lidze, bo beniaminek gra naprawdę ładną piłkę, mają pomysł na swoje akcje ofensywne i to miła odmiana. Najpierw myślałem o łączonym bts + over, ale ostatecznie idę w bezpieczniejszy BTS.

By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Legia - Lech
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 2,1
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Mecz może nie do końca na szczycie, ale to na pewno najbardziej prestiżowe stacie w polskiej lidze w ostatnich latach. Ostatnio Legia lepiej radziła sobie w bezpośrednich starciach, lecz Lech Djurdjevicia to jednak inna mentalnie drużyna i to było widać na początku sezonu. Ostatnio chyba mały kryzys, ale ta przerwa na reprezentacje na pewno była Lechowi potrzebna. W Legii mówi się znów o konflikcie w szatni choćby między Malarzem, a nowym szkoleniowcem. Biorąc pod uwage kursy szedłbym dziś w Lecha, bo w tym sezonie pokazał po prostu więcej jakości. Jak pokazała płocka Wisła wygrana na Legii nie jest niczym specjalnie trudnym. Daję z draw no bet, bo po prostu to bezpieczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze  1:1
Sosnowiec i powyżej 2,5 3,30 Fortuna :n:

Długo się zastanawiałem co zagrać w tym spotkaniu i zdecydowałem zagrać dość odważnie.
Jeśli chodzi o Zagłębie Sosnowiec to tylko w 1 meczu zagrało na 0 z tyłu w pozostałych tracili bramki natomiast jeśli chodzi o strzelanie bramek to także tylko w 1 meczu nie strzelili gola, są mocno ofensywna drużyną.
Jeśli chodzi o Górnika Zabrze to początek nie był zły, nie przegrali przez 3-4 kolejki już nie pamiętam lecz potem wychodziło to gorzej. Gra Zagłębie wygląda z meczu na mecz coraz lepiej. Są pewne braki w obronie oczywiście ale atakiem nadrabiają.
Przede wszystkim w Górniku Zabrze w dalszym ciągu brakuje Sz. Żurkowskiego, który rządzi i dzieli w środku pola, bez niego Górnik bardzo dużo traci.
Zagłębie z meczu na mecz radzą sobie w Ekstraklasie coraz lepiej, myślę, że dziś u siebie zdobędą jakże ważne dla nich 3 punkty.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...