Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

chcialbym wszystkich zaprosic do wspolnej dyskusji i typowania spotkan tenisowych

Samym tenisem interesuje sie bardzo mocno od kilku lat, codziennie ogladam chociaz jeden mecz, dodatkowo znam wiekszosc zawodnikow z cyklu ATP, WTA i ITF.

 

Bede stawial na jakosc, niekoniecznie ilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


*nie moge edytowac posta wiec skoncze go tutaj

 

Czesc,

 

chcialbym wszystkich zaprosic do wspolnej dyskusji i typowania spotkan tenisowych

Samym tenisem interesuje sie bardzo mocno od kilku lat, codziennie ogladam chociaz jeden mecz, dodatkowo znam wiekszosc zawodnikow z cyklu ATP, WTA i ITF.

 

Bede stawial na jakosc, niekoniecznie ilosc, opieram sie na skutecznosci. 

Prowadze rowniez blog na blogabet (o tej samej nazwie), ale zapewne linka wkleic nie moge (czy sie myle?). 

Jestem w uprzywilejowanej grupie, ze mam mozliwosc grac i zagranicznych bukmacherow wiec i od nich bede bral kursy.

Nie bede pisal analiz, a na pewno nie obszernych- moze czasem naskrobie kilka zdan.

 

1#

Lorenzi - Ferrol: 1

Kurs: 1,53 (bet365)

Stawka: 5/10j

 

Dobrej zabawy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tennis Expert napisał:

*nie moge edytowac posta wiec skoncze go tutaj

 

Czesc,

 

chcialbym wszystkich zaprosic do wspolnej dyskusji i typowania spotkan tenisowych

Samym tenisem interesuje sie bardzo mocno od kilku lat, codziennie ogladam chociaz jeden mecz, dodatkowo znam wiekszosc zawodnikow z cyklu ATP, WTA i ITF.

 

Bede stawial na jakosc, niekoniecznie ilosc, opieram sie na skutecznosci. 

Prowadze rowniez blog na blogabet (o tej samej nazwie), ale zapewne linka wkleic nie moge (czy sie myle?). 

Jestem w uprzywilejowanej grupie, ze mam mozliwosc grac i zagranicznych bukmacherow wiec i od nich bede bral kursy.

Nie bede pisal analiz, a na pewno nie obszernych- moze czasem naskrobie kilka zdan.

 

1#

Lorenzi - Ferrol: 1

Kurs: 1,53 (Bet365)

Stawka: 5/10j

MINUS

Dobrej zabawy ;) 

 

5 godzin temu, Tennis Expert napisał:

 

Prowadzic 4-0 w trzecim secie i przegrac ^^, coz, bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tennis Expert napisał:

#2

Haddad Maia - Puig (WYA Quebec)

Kurs: 1,33

Stawka: 8/10j

PLUS

Co prawda kurs juz nieco spadl, ale jak na tenis i te spotkanie jeszcze zachecajacy.

 

#3 Zhang - Frech (WTA Hiroszima) - 1

Kurs- 1,28 (bet365)

Stawka: 10/10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...