Skocz do zawartości

Włochy - Serie A1 2018/2019


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino 0:3
Trentino 4,05 fortuna :plus::plus::plus:
Trentino +1,5 seta 2,20 STS :plus::plus::plus:
Trentino +2,5 seta 1,50 STS :plus::plus::plus:

A ja wręcz nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie...
Perugia fakt, rozgrywa ten superpuchar we własnej hali i to jest na pewno plus dla nich. Oczywiście w tej lidze Włoskiej własna hala to duży plus, mogliśmy się o tym przekonać w poprzednim sezonie gdzie mieliśmy hity i praktycznie drużyna grająca u siebie wygrywała.
Lecz patrząc już czysto sportowo na kadry obu ekip to czy Trentino aż tak bardzo odstaje od Perugii ??? Dla mnie nie a nawet mają mocniejszą kadrę.
Zajmijmy się póki co Perugią...
W porównaniu do poprzedniego sezonu w tej drużynie nie zobaczymy takich siatkarzy jak - I. Zaytsev, A. Russell, S. Anzani, T. Siirilla natomiast do klubu dołączyli - W. Leon, F. Lanza. W klubie pozostali - L De Cecco, M. Podrascanin, A. Atanasijević. Oczywiście pierwsza szóstka nadal wygląda imponująco ale moim zdaniem jest słabsza niż poprzedni sezon bo o ile Leon to poziom wysoki i to jest wzmocnienie o tyle Lanza nie jest już aż tak dobry, kolejny odeszło dwóch środkowych a wzmocnienia tutaj nie ma...
Teraz popatrzy jak to wygląda w Trentino...
Z Trentino pożegnali się tacy gracze jak - N. Hoag, J. Kozamernik, F. Lanza, R. Teppan, Eder natomiast do klubu dołączyli - S. Lisinać, D. Candellaro, J. Grebennikov, G. Nelli, A. Russell, M. Van Garderen. W klubu pozostali np. U. Kovacević, L. Vettori, S. Giannelli. No i tutaj wzmocnienia są imponujące moim zdaniem.

Pierwsza szóstka obu ekip:
Rozgrywający: L. De Cecco - S. Giannelli
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza - A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: A. Atanasijević - L. Vettori
Środkowy: M. Podrascanin, G. Galassi - S. Lisinać, D. Candellaro
Libero: M. Colaci - J. Grebennikov

No i gdzie Trentino odstaje? Rozegranie bardzo równe, przyjęcie Leon ok ale Lanza nie jest jakimś wirtuozem natomiast Russell i Kovacević leworęczny, który potrafi wyprawiać cuda. Atak lepszy ma Perugia ale środek stawiam wyżej Trentino i libero to zdecydowanie Trento...

Wynik może być każdy, lecz ja wchodzę w taki kurs.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

50+35+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena 2:3
Trentino 1,78 :n:

Wczoraj dość gładko Trentino ograło Perugię 3:0 natomiast Modena niespodziewanie wygrała z Lube przegrywając już 1:2. Dziś znowu idę w stronę Trentino, którzy moim zdaniem prezentują się póki co najlepiej.
Kadrowo są nad Modeną, oczywiście Modena ma mocną kadrę także.
Wczoraj w meczu Lube bardzo dobrze poradził sobie w Modenie B. Bednorz i to jest miła wiadomość dla nas dla Polaków, że w takiej mocnej drużynie podstawowym przyjmującym będzie Polak.
W porównaniu do poprzedniego sezonu to z Modeny odeszli - B. Rezende, R. N'gapeth, M. Van Garderen natomiast dołączyli - S. Anzani, B. Bednorz, I. Zaytsev.
Stawiam i tym razem na Trentino ale nie chce mi się wierzyć, że ten mecz zakończy się w 3 setach.

Pierwsza szóstka obu ekip:
Rozgrywający: M. Christenson - S. Giannelli
Przyjmujący: T. Urnaut, B. Bednorz - A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: I. Zaytsev - L. Vettori
Środkowy: M. Holt, S. Anzani - S. Lisinać, D. Candellaro
Libero: S. Rossini - J. Grebennikov


Ogólnie no to nieźle te 4 zespoły powymieniały się zawodnikami... Dodatkowo Z. Kazań dołączył do tych wymian gdzie oddał Leona a zabrał E. N'gapeth.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena 2:3
Grotte +19,5 1,77 :plus::plus::plus:

Uważam, że przesadzone handi na gospodarzy, ok Modena faworyt tego meczu i to nie podlega dyskusji ale czy rozbiją aż tak rywala? Nie sądzę...
Grotte swój pierwszy mecz przegrali na wyjeździe 1:3 z Vibo Valentia natomiast Modena wygrała u siebie 3:0 z Sora wygrywając 21 punktamia uważam, że Grotte jest mocniejszą ekipą niż Sora.
W swoim składzie mają znanych siatkarzy takich jak: W. Włodarczyk, A. Zingel, M. Mirzajanpour, M. Falaschi oczywiście Modena ma dużo lepszy skład ale uważam, że Grotte podejdzie o tego meczu jeszcze bardziej zmobilizowana w końcu grają ze zwycięzcami Superpucharu...

Revivre Axopower Milano
- Kioene Padova 3:1
Milano -1,5 seta 1,72 :plus::plus::plus:

Milano uważam za 6 drużynę w lidze a tu taki łomot w 1 kolejce z Ravenna 0:3 i bez podejścia w każdym secie. Padova swój mecz przegrała 0:3 z Lube.
Nadal uważam, że Milano ma papiery na świetne granie i będą chcieli zapomnieć o tym pierwszym meczu i wygrać ten mecz jak najwyżej dla siebie i dla kibiców.
Milano uważam, że ma dużo lepszy skład niż Padova i dziś pokażą w końcu świetną grę.

Uważam, że na te 2 mecze jest spore value a jak będzie przekonamy się wieczorem.
Powodzenia
 
Edytowane przez zibi16
By Gruby,

+60pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padwa - Castellana Grotte 3:1 77
Grotte +82,5 1,75 :n:

Uważam, że mocno przesadzone są kursy na gości w tym mecz, kurs prawie 4 aż żal nie spróbować...
W ostatniej kolejce Grotte powalczyły z Modena przegrywając 2:3.
Obie drużyny mają póki co po 2 porażki ale moim zdaniem lepsze wrażenie zostawili po sobie właśnie goście.
Daję oto taki zakład, że goście zdobędę minimum 83 punkty, spokojnie w 4 setach mogą zdobyć tyle punktów.
Spróbuję także zagrać gości ale ten typ podaję.


Perugia - Trentino 3:1 184
powyżej 180,5 1,84 :plus::plus::plus:

Aż taki kurs na Trento...? Także moim zdaniem przesadzony, ok Perugia u siebie jest faworytem ale nie aż takim.
Trentino mega wzmocniło się przed sezonem i teraz o zwycięstwo grają w każdym meczu z faworytami...
Stawiam w tym meczu na minimum 4 sety i na over meczowy.
Póki co obie drużyny komplet zwycięstw. Szykuje nam się mega mecz.
Porównywać obu składów nie ma co ponieważ można iść do samego góry - tam są opisane drużyny.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

+50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 0:3
powyżej 182,5 1,85 :n:

Już za kilka minut wielki hit we Włoskiej siatkówce, mecz pomiędzy Lube a Perugia zaczniemy 4 kolejkę.
Mecz można obejrzeć w Polsat Sport co jest świetną wiadomością dla kibiców siatkówki.
Póki co obie drużyny wygrały swoje mecze bez problemów ze stratą tylko 1 seta - 3 zwycięstwa 9:1 w setach.

Oczywiście dla jednej jak i drugiej drużyny jest to pierwszy tak poważny sprawdzian w lidze.
Obie drużyny mają w swoich szeregach gwiazdy siatkówki, może nieco przybliżę składy obu drużyn:


Lube Civitanova:
Rozgrywający: B. Rezende
Środkowy: R. Simon, D. Stanković
Przyjmujący: O. Juantorena, Y. Leal
Atakujący: T. Sokolov
Libero: A. Marchisio

Perugia:
Rozgrywający: L. De Cecco
Środkowy: M. Podrascanin, F. Ricci
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza
Atakujący: A. Atanasijević
Libero: M. Colaci

Oczywiście moim zdaniem lepiej wyglądają gospodarze ale stawiam w tym meczu, że obejrzymy minimum 4 wyrównane sety i pokryją spokojnie mojego overa meczowego.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravenna - Castellana Grotte 3:1
Grotte +1,5 seta 2,06 :n:
Grotte 3,20 :n:

Ja natomiast uważam odwrotnie i wydaje mi się, że ten kurs to duża przesada. Dla mnie aż takim faworytem gospodarze nie są aby dawać na nich kurs 1,30.
Oczywiście w tej kolejce malutkie kursy - 4 mecze poniżej 1,20 nie ma z czego wybierać ale ten mecz może okazać się miłą perełką jak dla mnie.
Do tej pory Grotte przegrali wszystkie 4 spotkania i o dziwo najbliżej wygranej byli z najtrudniejszym przeciwnikiem czyli z Modeną gdzie przegrali tylko 2:3 a tak to 3 x 1:3.
Jeśli chodzi o Ravenne to wygrali 2 mecze i przegrali 3 mecze i jedyny mecz, który tak naprawdę mnie zaskoczył to zwycięstwo z Milano 3:0 gdzie rozbili przeciwnika ale to była 1 kolejka więc biorę ten wynik z przymrużeniem oka.
Jeżeli chodzi o obie kadry to uważam, że są bardzo porównywalne a może goście nawet i lekko na plus.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Modena - Lube Civitanova 2:3
powyżej 179,5  1,51 :plus::plus::plus:

No ja aż taki pewny zwycięstwa gości nie jestem bo nie ma ku temu żadnych podstaw. Ok skład mają niby lepszy ale co z tego? Liczy się całość, drużyna, zespół, forma, zgranie itd.
T. Urnaut i I. Zaytsev robią robotę w ataku, i niczym nie ustępują siatkarzom z Lube., oczywiście nie tylko tych 2óch siatkarzy gra. Modena ma bardzo mocny skład i na pewno przeciwstawią się Lube. Zrobili to już tydzień temu gdzie ulegli 1:3 Perugii ale pierwsze 3 sety były bardzo mocno wyrównane.
Do dubelka kurs moim zdaniem idealny.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latina - Castellana Grotte 3:0
powyżej 178,5 1,70 :n:
Castellana +1,5 seta 1,85 :n:
Castellana 2,70 :n:

Wpisuję takie kursy bo już mocno pospadały chociaż ja z rana jeszcze złapałem na gości kurs 3,2 i na +1,5s 2,2.
Castellana póki co wszystkie porażki ale według mnie nie grają Oni aż tak źle, że zasłużyli na wszystkie porażki - o dziwo najbardziej powalczyli z najmocniejszymi czyli Modena i Trentino 2:3.
Latina nieco lepiej bo 3 zwycięstwa i 5 porażek ale patrząc na kadrę obu ekip to nie wydaje mi się aby to Latina miała lepszą kadrę wręcz odwrotnie wydaje mi się, że to gości posiadają lepszych siatkarzy.
Myślę, że ten zespół w kocu nieco lepiej odpali i liczę właśnie, że to nastąpi dziś.

Milano - Verona 3:1
powyżej 182,5 1,80 :n:

Kursy mocno się wyrównały patrząc na to jakie były jeszcze rano i dobrze bo nie widzę aż takiego faworyta w ekipie gości jak pokazywały kursy.
Oba zespoły posiadają indywidualności, którzy potrafią sami poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach i taki over wydaje się być bardzo sympatyczny więc go pobieram.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trentino - Perugia 3:0
 powyżej 182,5 1,72 Unibet :n:

Przed nami hit w najlepszej lidze świata, 2 drużyna mierzy się z 1 drużyną. Obie ekipy mają tyle samo zwycięstw co i porażek 13-2. Nie zdziwił bym się gdyby ten mecz zakończył się 5 setami.
Obie drużyny mają w swoim składzie armaty... z Jednej strony mamy A. Russell, U. Kovacević, S. Lisinac czy najlepszy libero świata J. Grebennikov a z drugiej strony mamy A. Atanasijevic, W. Leon czy M. Podrascanin. Bardzo dobrym ruchem gości było wzmocnienie przyjęcia N. Hoag dołączył do drużyny ze Stoczni Szczecin bo F. Lanza dużo by nie zdziałali...Obie drużyny mają świetnych rozgrywających.
Mecz 50/50 więc najlepszą opcją jest over meczowy.. Myślę, że taki overek spokojnie powinien zostać pokryty w 4 setach.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Verona - Trentino 3:2
powyżej 183,5 1,84 :plus::plus::plus:

Dziś bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy 6 w tabeli Verona a 2 Trentino. Verona ostatnio w lidze 4 zwycięstwa z rzędu. Pozyskali M. Kazyijski ze Szczecina i mają teraz naprawdę mocną paczkę właśnie z Bułgarem na czele ale jest także i S. Boyer, S. Sole, E. Birarelli. Trentino oczywiście jeest faworytem w tym spotkaniu ale myślę, że minimum 4 sety obejrzymy i taki overek może być pokryty w 4 setach. Verona ostatnio rozegrała pojedynki z Lube i Perugia i oba przegrali ale dopiero po 5 setowych meczach.

Edytowane przez zibi16
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...