Skocz do zawartości

Pozostałe ligi 2018/2019


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Prince George Cougars - Swift Current Broncos   1   1.85  unibet :t:

 

 

Jest to zaplecze młodego kanadyjskiego hokeja -  juniorska drużyna  grająca w WHL w dywizji B.C. Maja kilka młodych perełek Kent Anderson, Chance Adrian czy Brendan Boyle.Pewnie przeszli gracze NHL. Ostatno jak grali z ekipa Broncos u siebie to wygrali dość Pewnie 4-0... wiadomo jak to jest z młodymi ale ekipa jest z potencjałem i na papierze lepsza od swoich rywali. 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By Gruby,

+25pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sparta Praha - Litvinov     Sparta   1.75  LV BET:n:

 

Czerwoni sa hot Sparta wygrała z Mistrzem z Brna 4-2. Jest liderem w lidze w drużynie panuje dobra atmosfera co przekłada sie na wyniki-grę.Bardzo doświadczona ekipa fajnie ułożoną zbilansowana.Potrafią odrabiać straty, graja swoje konsekwentnie do bólu . Obie ekipy grały ze sobą nie dawno w Litvinovie  Sparta wygrała  2-0. Z kolei Litvinov po dobrym początku sezonu, się zaciął. Ostatnie 4 mecze to 4 porażki 2 strzelone bramki i 14 straconych. Sparta powinna to spokojnie wziasc strzelając kilka bramek... w obronie graja dobrze szczególnie bramkarz - kursy sa bardzo przyzwoite POLECAM dla mniej odważnych jakieś DNB po 1,4-1,45.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Przeglądając oferte hokeja na dziś wpadło mi w oko 4 spotkania które myśle warto pograć( pobrane z STS-a)

Może nie ma sensu szarpać się na RT ale dogr+karne są fajną opcją i można ułożyć całkiem fajne AKO:

 

Czechy

 

Chomutov - Pilzno 

 

Typ: 2 zw.   Kurs: 1.70

 

Pardubice - Brno

 

Typ: 2 zw.     Kurs: 1.40

 

Niemcy

 

Augsburg - Schwenninger

 

Typ: 1 zw.    Kurs: 1.40

 

Francja

 

Lyon - Grenoble

 

Typ: 2 zw.   Kurs: 1.40

 

Jak dla mnie zdecydowanie faworyci powinni ogarnąć sprawe choć wiadomo,że pewne to są tylko 2 rzeczy: śmierć i podatki

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Przemo1866 napisał:

Przeglądając oferte hokeja na dziś wpadło mi w oko 4 spotkania które myśle warto pograć( pobrane z STS-a)

Może nie ma sensu szarpać się na RT ale dogr+karne są fajną opcją i można ułożyć całkiem fajne AKO:

 

Czechy

 

Chomutov - Pilzno 

 

Typ: 2 zw.   Kurs: 1.70 :plus:

 

Pardubice - Brno

 

Typ: 2 zw.     Kurs: 1.40 :plus:

 

Niemcy

 

Augsburg - Schwenninger

 

Typ: 1 zw.    Kurs: 1.40 :plus:

 

Francja

 

Lyon - Grenoble

 

Typ: 2 zw.   Kurs: 1.40 :plus:

 

Jak dla mnie zdecydowanie faworyci powinni ogarnąć sprawe choć wiadomo,że pewne to są tylko 2 rzeczy: śmierć i podatki

Wszystkie mecze ogarnięte w RT,brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zaglądamy do Niemiec

 

Schwenninger - Dusseldorf

 

Typ: 2   dogr+karne   Kurs: 1.6 :plus:

 

Jak dla mnie pewniaczek.Pewnie mecz się rozstrzygnie w RT ale ja jak zwykle ograniczam się do gry łącznie z dogr i karnymi.

Gospodarze czasami mają przebłyski ale tylko i wyłącznie gdy rywal na to pozwala.

Tym razem nie widze dla nich szans

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :hokej:  - Czechy ( Chance Liga )
Spotkanie: HC Frydek-Mistek - HC Slavia Praha
Typ: HC Frydek-Mistek (60):minus:1:2
Kurs: 2.00
Data: 03.01.2019
Godzina: 18:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Czech gdzie w tamtejszej Chance Liga zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Hockey Club Frydek-Mistek a w gości przyjedzie zespół Hockey Club Slavia Praha.

HC Frydek-Mistek w tym sezonie ligowym w swoich 37 meczach zdobyli 52 punkty co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast HC Slavia Praha plasuje się na 9 pozycji w czeskiej Chance Liga ze zdobytymi 56 oczkami w swoich 37 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 9 zwycięstw, wygrana po dogrywce lub karnych, porażka po dogrywce lub karnych i 7 przegranych z bilansem bramkowym 74-65 zaś goście na wyjazdach 6 wygranych, 4 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 8 porażek i bilans bramek 47-68.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w 60 minutach spotkania gdyż zespół ten lepiej gra na swoim lodzie do tego to ostatnia szansa dla nich jak wygrają aby się włączyć do walki o Play-offy a goście na wyjazdach grają słabiej niż u siebie do tego tracą sporo bramek w delegacjach i moim zdaniem zmotywowani gospodarze to wykorzystają.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś dwa typy hokejowe: pewny i powiedźmy w miarę pewny.

 

Pewny to Szwajcaria

 

Langnau - Zug :minus:

 

Typ: Zug  dogr + karne   Kurs: 1.65

 

Ten mniej pewny ale jak dla mnie wart gry to hokejowe mistrzostwa świata U20

 

Rosja - USA :minus:

 

Typ: Rosja   dogr + karne    Kurs: 2.10

 

Wszystko pobrane z STS-s

 

e: kompletna klapa

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :hokej:  - Szwecja ( SHL )
Spotkanie: Brynäs IF - Rögle BK
Typ: Brynäs IF (60):minus:1:4
Kurs: 2.07
Data: 05.01.2019
Godzina: 18:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Szwecji gdzie w tamtejszej hokejowe SHL w Gavlerinken Arena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 30 serii spotkań miejscowe Brynäs IF a w gości przyjedzie zespół Rögle BK.

Brynäs IF w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyło 47 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej natomiast Rögle BK plasuje się na 10 pozycji w tabeli szwedzkiej SHL ze zdobytymi 42 oczkami w swoich 29 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, 4 porażki po dogrywkach lub karnych i 4 przegrane z bilansem bramkowym 38-42 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych, zwycięstwo po dogrywce lub karnych, 2 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 34-44.

Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie ekipy są obecnie na miejscach dających Play Offy ale od fazy 1/8 finału do tego różnica 5 oczek wcale nie jest nie do odrobienia przy takiej ilości spotkań jednak mój typ na to spotkanie to wygrana Brynäs IF w regulaminowych 60 minutach i chociaż zdobyli więcej oczek na wyjazdach to myślę że na to spotkanie się właśnie spinają gdyż pewnie dostali informację że zespół przed nimi o 2 oczka Malmo właśnie przegrał u siebie z Orebro do tego goście wcale na wyjazdach nie są tak silni aby ograć Brynäs IF na ich lodowisku i dla gospodarzy nadarzyła się okazja dogonienia Malmo ale trzeba wygrać w 60 minutach i moim zdaniem tak się właśnie stanie i gospodarze zrównają się oczkami z zespołem z 6 miejsca które gwarantuje też fazę Play Off jednak już od Ćwierćfinałów.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbujemy takie cos:

 

 Mannheim - Eisbaren :plus:

 

Typ: 1 (-1)    kurs: 2.00     STS

 

Kto nielubi ryzyka to zwycięstwo w RT za ok.1.6 jak najbardziej do gry. To bodaj 3 spotkanie w tym sezonie i wszysków póki co zgarnelo Eisbaren. Tym razem lider musi to wygrać i to zdecydowanie. Forma po ich stronie dodatkowo coś czytalem o osłabienia w szeregach gości tak więc wszystko mi mówi ze dzis Mannheim bierze to na spokojnie

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze na piątek bo jutro może być krucho z czasem

 

Czechy

 

Pilzno - Hradec Kralove :plus:

 

Typ: 1 dogr + karne    Kurs: 1.65    STS

 

Pilzno ma z głowy LM,a więc pora zabrać się za grę w rodzimej lidze. Zajmują dopiero 6 miejsce więc najwyższy czas zacząć grać.

Rywale już aż nadto mają dobrą passe.Tym razem powinni przegrać.

 

Niemcy

 

Eisbaren - MAnnheim :plus:

 

Typ: 2  dogr + karne    Kurs: 1.75    STS

 

Całkiem niedawno grałem handi na Mannheim.Tym razem z racji,że mecz na wyjeździe to jednak wole się zabezpieczyć

ale ide śmiało w gości. Eisbaren to nie ten poziom.

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś zaglądam do Szwajcarii

 

Ambri - Zug

 

Typ: 2 dogr+karne   kurs: 1.85 :minus:

 

Trochę się boje bo zawsze gdy na nich gram to mi jakiś numer wywijaja ale próbuje.  Zdecydowanie Zug w lepszej formie od rywali dodatkowo Ambri ma jakiś problem z rywalem ciężko jest im z nimi cokolwiek ugrac. Mam nadzieje ze dzis będzie zgodnie z tradycją i Zug ogarna to spotkanie

 

e: no i historia sie powtórzyła

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem

 

Czechy

 

Sparta Praga - Pilzno :plus:

 

Typ: 2 dogr + karne     Kurs: 2.01   fortuna

 

Nie wiem skąd te kursy ale biore. Jak dla Pilzno jest o wiele lepszym zespołem i kompletnie nie rozumie faworyzowania Sparty

Ale co tam biore i nie pytam

 

Drugi mecz to Niemcy

 

Schwenningen - Mannheim :plus:

 

Ja biore 2 dogr + karne za 1.4 do dubla z powyższym ale wydaje mi się,że można śmiało pograć czystą 2 za 1,70 :plus:

Tu można by napisać to samo co wyżej. Buki chyba maja na uwadze ostatnie kilka spotkań wygranych przez gospodarzy.Dzis raczej to nie powinno sie zakończyć dla nich dobrze.

Goście biją ich na łeb i na szyję pod każdym względem

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

50pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

KHL

 

Mecz za nieco ponad godzinę wiec na szybko

 

Chabarowsk - Barys

 

Typ: 1    dogr + karne    kurs:2.15 :plus:

 

Cóż końcówka sezonu zasadniczego wiec można wyczaił fajne kursy. Barys juz raczej odpoczywa i czeka na PO stad roszady w składzie które miały miejsce ostatnio z Wladywostokiem i przypuszczam że i dzis może być podobnie stąd typ. Chabarowsk ostatnio fajne wynikim.  Wiadomo drużyny typu Omsk Ufa nie grając JUz o nic trochę opuszczają ale i tak zawsze i każdemu na tafli Chabarowsk gra się ciężko.  Probujemy są szanse ze się uda

 

Wynik: 2:0

 

 

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

35pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z kolejnym typem 

 

Dynamo M. - Magnitogorsk

 

Typ: 2 dogr + karne    kurs: 1.86 :plus:

 

Tak jak wyżej Dynamo juz odpoczywa przed PO .Dziś nie mają o co sie zabijać.  Magnitka nadal walczy o jak najwyższe miejsce tak więc dziś muszą wygrać choćby co się działo tak więc probujemy

 

Wynk: 1:2    

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

25pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jedziemy do Niemiec i tamtejsza 2 liga

 

Freiburg - Heilbronner

 

Typ: 2 dogr+karne    Kurs: 1.75 :plus:

 

STS

 

Sytuacja jak wczoraj w KHL. Gospodarze póki co odpoczywają przed rundą Play-Out tak więc raczej bez spiny na to spotkanie.Z kolei goście są już prawie uratowani przed tą rundą ale jednak jeszcze troche brakuje dlatego na to spotkanie zapewne będą w pełnej gotowości bo z kim zdobywać pkt jak nie z ekipą która o nic nie walczy.

Zwycięstwo jest konieczne aby móc złapać głębszy oddech zwłaszcza,że mający jeszcze szanse Bayreuth gra z liderem który nie wiadomo jak podejdzie do sprawy.

Myśle,że dogr+karne tak dla bezpieczeństwa są idealnym typem na piątkowy wieczór.

 

Wynik: 2:5

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
By bigbraine777,

25pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...