Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010

-> BetWinner

 

 

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

 

Zwiększony bonus startowy specjalnie dla naszego forum -> https://obstawianie.com/topic/33806-1xbet-bonus-powitalny-100-do-130-€/ <- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: 1
Kurs: 2.75
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Wieczorem kolejne siatkarskie emocje związane z walką Polaków o obronę tytułu Mistrzów Świata. Jak mawiał pewien wybitny koszykarski szkolenowiec "nigdy nie lekceważ dumy mistrza" i mam nadzieję, że to dzisiaj także sprawdzi się w wypadku polskiej drużyny. Oczywiście od turnieju w Polsce wiele się w kadrrze zmieniło, ale na tym turnieju Polacy naprawdę dobrze się prezentują. Szkoda tej wpadki z Argentyną, ale sytuacja nie jest zła. Cztery dni temu przerwano też serię kolejnych porażek z Serbami. Wcześniejsze pięć bezpośrednich strać polska drużyna przegrywała, a tutaj udało się wygrać stosunkiem 3:0. Oczywiście to będzie inny mecz, pewnie dużo trudniejszy, ale takie psychiczne odblokowanie się jest ważne. Serbowie wczoraj efektownie rozbili Włochów, ale dłuższy odpoczynek Polaków także może mieć wpływ na ten mecz. Moim zdaniem kurs 2,75 z Totolotka jest przesadzony i choćby z tego względu warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...