Skocz do zawartości

WTA Wielki Szlem: US Open 2018 - kwalifikacje (21-24.08.2018) Turniej Główny (27.08-09.09.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Na dzisiaj z WTA moje przemyślenia:

 

Godzina 17.00

Azarenka-Gavrilova

Czy Azarenka wróci do najlepszej formy? Myślę ,że podobnie jak nasza rodaczka Agnieszka Radwańska już swoje lata świetności ma za sobą . Isia pożegnała się z turniejem już w pierwszej rundzie ,a Białorusinka mimo ,że jest faworytką według bukmacherów odpadnie dziś z Gavrilovą , która w pierwszym meczu na US Open nie dała szans swojej przeciwniczce , "rozjechała" ją bezbłędnie nie dając ugrać nawet gema! Wynik 6:0 , 6:0 , poszedł w świat i myślę ,że nie był to przypadek . Widać dobrze się przygotowała do turnieju i według mnie ma duże szanse na dobry wynik . Azarenka jest jak najbardziej do ogrania , dobre mecze przeplata słabymi , forma bardzo nie równa ,a z taką grą myślę ,że pożegna się dziś z turniejem.

 

Moje typy: 

Gavrilova (+3,5 games handicap) @2.07 / 1xbet / (8/10)

Gavrilova wygra mecz @ 2.74  / 1xbet / (5/10)

 

Godzina 19.00

Giorgi - V. Williams

Tutaj także liczę na małą niespodziankę , chociaż według bukmacherów tylko minimalnym faworytem jest Venus , na którą jest nieco niższy kurs. Już w pierwszym meczu miała spore problemy z Kuznetsovą ,a dzisiaj ma za zadanie ograć Włoszkę Camilę Giorgi. Uważam ,że to jednak się nie wydarzy. Amerykanka znajduję się znacznie wyżej w rankingu oczywiście myślę ,że fizycznie powinna spokojnie dać rady nawet jeśli będą tutaj 3 sety ,bo myślę ,że na łatwe zwycięstwo Williams 2-0 nie ma co liczyć. Gram tutaj na handicap setowy w stronę Włoszki oraz na jej zwycięstwo . W pierwszym meczu Giorgi miała łatwą przeprawę i wygrała 6-4,6-1 . Dzisiaj może być nieco trudniej ,ale liczę ,że jej się uda przejść do kolejnej fazy.

 

Moje typy:

Giorgi wygra przynamniej 1 set @1.45 / Fortuna / (9/10)

Giorgi wygra mecz @2.25 / Milenium (SUPEROFERTA) / (6/10)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabalenka - Osaka 

Sabalenka i over 20.5g 2.87 Fortuna :n:

Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania. Obie panie w dobrej formie, minusem WTA jest, że czasem mają mega dziwne zjazdy, dlatego chciałbym jeszcze zaryzykować w stronę overa niż czystego winu,bo kurs już nie jest atrakcyjny. Sabalenka według mnie lepiej wygląda od rywalki na serwisie, forma też doskonała,bo wygrała przed szlemem turniej, return podobny. Po takim kursie warto.

 

Tsurenko - Vondrousova 2:0 2.26 Fortuna :n:

Tutaj liczę na łatwy win Tsurenko, bez problemu sobie tutaj gra, udało jej się łatwo zagrać z Woźnicki, jej rywalka miała ciężkie spotkanie z bertens, nie wiem jakim cudem udało się jej wygrać,ale dzisiaj tak łatwo nie będzie. Miała kiepski serwis tam, a bertens na returnie zero agresji tylko w drugim secie. Dłuższe wymiany będą dla Tsurenko, skróty może i ma fajne Vondrousova, ale nie będzie tego przecież biła cały czas. Jak dla mnie szybkie dwa sety dla Tsurenko.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam odmienne odczucia aniżeli Tonny ,uważam ,że Vondrousova powalczy i może być długi mecz ,zresztą zobaczymy , gdyż jest to ostatni mecz na dzisiaj kobiet , więc liczę na dobry mecz , a co do meczu Sabalenka - Osaka to akurat tutaj się bym co nieco zgodził ,że Sabalenka wygra , ale jak będzie jakieś 6-3,6-4 dla Sabalenki i over 20.5 nie wejdzie to się nie zdziwię zbytnio ,chociaż Osaka posiada dobry serwis ,ale po jednym przełamaniu więcej na seta dla Sabalenki to nie dużo ,a jest w życiowej formie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujemy WTA ja mam podobne zdanie co @mbmartin i uważam ze 19 latka powalczy 

 Marketa Vondrousova vs Lesia Tsurenko
Typ: Vondrousova over 10 gemów 10 gemów = zwrot : 1,54 LVbet :plus:

 

Krotko trzeba miec duzo zdrowia zeby kobiety oglądać  ale....jak wszystko będzie ok z Marketa fizycznie, nie spali sie to ma leworęczny forehand,potrafi dobrze serwować lubi grac dropy zmuszać rywali do biegania wiadomo młodzieńcza fantazja spokojnie jest w stanie ugrać seta i to moze być długie spotkanie pełne zwrotów....Jeszcze ze sobą nie grały Ukrainka ma przewagę doświadczenia gra taki spokojny tenis wiec tutaj obie powinny  sobie pykać i grac na wyczekanie kto popełni mniej błędów będzie bardziej skuteczny.... 10 gemów nie duzo moze to Czeszka pokryć nawet w 2 setach nie koniecznie wygranych  z Kiki grała 2 taje.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...