Skocz do zawartości

IV runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [21.08.2018 - 22.08.2018]


Rekomendowane odpowiedzi


Na wyjeździe jestem, ale kilka słów ode mnie na dzisiaj;

 

BATE - PSV 2 2.00 Fortuna :t:

Tutaj skłaniałbym się w stronę PSV, BATE męczyło się z gorszymi drużynami od PSV, oddali nawet piłkę Qarabagowi, a sami czekali na kontry, dzisiaj zrobią to samo, ale PSV jest jednak skuteczniejsze. PSV już wystartowali z ligą, także powinni się dzisiaj wstrzelić w mecz od początku.

 

Benfica - PAOK

Jak dla mnie nobet, kursy są chyba źle wystawione, PAOK powinien się postawić dzisiaj :t:

 

Crveana - Salzburg 2 2.10 Fortuna :n:

Tutaj też w gości, Crvena dobry difens, ale ofensywa słabsza, Salzburg ma potencjał w ofensywie, dzisiaj powinni to spotkanie wygrać. Po tym co widziałem w meczu z Trnava to aż głowa boli.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: BATE - PSV
Typ: 2
Kurs: 2,15
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

W dzisiejszych kwalifikacjach do Champions League najciekawsze moim zdaniem kursy na Holendrów w starciu z BATE. Gospodarze wyeliminowali Karabach w poprzedniej rundzie, ale to chyba maksimum na co ich stać. Liga holenderska nie jest już tak mocna jak te kilka lat temu, lecz Ajax i PSV nadal trzymają solidny poziom. Zwłaszcza, że latem zespół z Eidhoven z ważniejszych graczy stracił tylko Ariasa, a utrzymał choćby Lozano. To pokazuje, że nie zależy im tylko na szybkiej sprzedaży, ale także wynikach czysto sportowych. Kurs ponad 2,0, który pozwala nawet bez podatku zagrać na przyjezdnych moim zdaniem korzystny, bo różnica klas obu zespołów po prostu jest za duża.

By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 3:1
Ajax 1,64 Fortuna :plus::plus::plus:

Ja powiem szczerze, że właśnie widzę w Ajaxie dużego faworyta w tym dwumeczu i nie bardzo biorę pod lupę te pierwsze 2 spotkania w lidze gdzie Ajax zdobył tylko 4 punkty i zaledwie 2 bramki. Dla nich priorytet numer 1 na ten moment jest liga mistrzów i do niej chcą się dostać mimo straty kilku punktów na początku sezonu.
Porównując w lidze słabo a w kwalifikacjach gdzie przeciwnicy dużo mocniejsi niż Heracles czy Venlo w 4 meczach zdobyli aż 10 bramek... ze Sturm Graz wygrane 3:1 i 2:0 ze Standard Liege remis 2:2 (gdzie prowadzili już 2:0) i 3:0... Natomiast Dynamo Kijów moim zdaniem mieli więcej szczęścia ze Slavią Praga niż rozumu... Gol nieuznany Slavii strzelony prawidłowo i wiele sytuacji zmarnowanych.. To Slavia prowadziła grę w 2-óch meczach ale to Dynamo było zabójczo skuteczne... Dziś Ajax swoje okazje wykorzysta i wygra ten mecz.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Mol Vidi - AEK
Typ: 2
Kurs: 2,35
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Najpierw myślałem dziś o czymś w stronę Dynama Kijów w Amsterdamie, ale ostatecznie mecz ten postanowiłem odpuścić i skupię się na rywalizacji węgiersko-greckiej. Kursy na przyjezdnych są moim zdaniem zawyżone i wynikają tylko z tego, że nie grają przed własnymi kibicami. AEK to w porównaiu do Mol Vidi ekipa dużo wyższej klasy. Wgrzy co prawda zaskoczyli eliminując Łudogorec, ale Dudelange i Malmo to nie są ekipy najwyższych lotów. Wygranie dwumeczu z Celtikiem w wykonaniu AEK robi moim zdaniem większe wrażenie. Przyjezdni to zespół ze sporą ilością uznanych piłkarzy w składzie, a gospodarze do fazy grupowej Champions League po prostu nie pasują. Te 2,35 wystawine na gości przez Totolotek to moim zdaniem najciekawszy dziś typ, bo w dwóch pozostałych meczach szedłbym jednak prędzej w underdogów, ale wielkiej pewności nie mam.

By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...