Skocz do zawartości

Ciekawostki i Pogaduchy przed startem NBA 2018/2019


william123

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku rusza nowy sezon. LBJ w Lakers i tak naprawdę tylko to się wydarzyło. Gortat kończy kontrakt w Clippers, no i warto zobaczyć Boston Celtics ze zdrowym Irvingiem & Haywardem + Tatumem & Brownem. Dla mnie Celtics to pewny finalista ze wschodu i mają szansę na zdetronizowanie Warriors. Kto wie może będzie nowa dynastia. Dany Ainge ma mózg bez parady oraz mega fanów "Zielonych Koniczynek".

 

Jednak chyba najciekawsze rzeczy dzieją się poza NBA. Zion Williamson robił mega rzeczy w średniej szkole. Lider drużyny i największy atleta w USA. Przy wzroście 198 cm robi "paki" w stylu wysokiego Shawna Kempa, a porusza się z taką gracją jak sam Iverson. Obecnie zacznie pierwszy sezon w lidze akademickiej w Duke. Jest to przyszły #1 Draftu NBA, Rookie Off The Year, zwycięsca Slum Dunk Contest. Mam nadzieję że przystąpi do Draftu 2019. 

 

Oto mała próbka jego możliwości ze szkoły średniej. Obecnie są już nagrywki z Duke. Ten jego meczowy młotek + 360° to tylko paluchy lizać (niczym sam Jason Richardson z którego coś także ma).

 

 

 

Edytowane przez william123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli kochacie NBA tak jak ja i nie macie czasu, ochoty oglądać spotkań live (obecnie to już nie ma najmniejszego sensu) to polecam usługę NBA League Pass. Za około 60-80 pln miesięcznie możecie mieć dostęp do każdego pojedynku NBA z odtworzenia w każdej chwili w jakości HD z amerykańskim komentarzem (wybór kilku stacji z USA). Wyłączacie widoczne wyniki i można w tedy oglądać spotkania pełne emocji w komórce, tablecie, czy na stacjonarnym w dowolnym miejscu, tj. w pracy, na kibelku, w pociągu itp

 

Po prostu REWELACJA !!!

Edytowane przez william123
poprostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za przyjemność oglądanie z odtworzenia ? wiadomo praca itp ale sporty amerykańskie to klimat nocny wiec...ktoś sie interesuje to szuka możliwości oglądania na żywo nie zawsze sie da i mozna ale...każdy robi jak uważa  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ŻYLETA napisał:

co to za przyjemność oglądanie z odtworzenia ? wiadomo praca itp ale sporty amerykańskie to klimat nocny wiec...ktoś sie interesuje to szuka możliwości oglądania na żywo nie zawsze sie da i mozna ale...każdy robi jak uważa  

Chyba ciągle jesteś w 90-latach, a korzystasz dziś z darmowego Wi-Fi i darmowych linków (nawet nie wiesz co i o czym piszesz). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci koleszko chodzi, ale ja banalnych dialogów o niczym nie prowadzę.

 

Ty nawet nie wiesz co to znaczy NBA League Pass, nawet nie widziałeś tego z za fotela w autobusie miejskim. Zresztą jak czegoś nie znasz to nie oceniaj, a pytaj! Nie spamuj w tym temacie. Ja w NBA jest na dobre od 95 roku, nie będę pisał Ci że przegrałes, a tylko spasuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reaguje a tym bardziej nie odpowiadam na zaczepki (czyt. troling) w sieci. Informuje Cię "żyleta" że sprawa została zgłoszona do odpowoiednich ludzi. Radze zaprzestan spamowania w tym temacie, bo traci on na wartości i przejrzystości. Ja traktuje to poważnie, bez względu czy jest to moje hobby, praca itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...