Skocz do zawartości

2. kolejka Premier League (18.08.-20.08.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Anglia, Premier League: Leicester - Wolves 18.08.2018. godz. 16:00 :minus:
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.08 / Buk: 1xbet

 

Ja swoje zdanie na temat Wilków wyraziłem przed pierwszym meczem: i starcie z Evertonem utwierdziło mnie w przekonaniu że ten zespół może mieć masę problemów w defensywie, na tle grającego w dziesiątkę rywala pozwalali na bardzo dużo, może wynika to też tego że chcą grać ofensywną piłkę i to też znalazło odzwierciedlanie w pierwszym starciu bo to było szukanie szybkiej, kombinacyjne gry.  Dziś ciężki wyjazd bo Lisy pokazały kawał dobrego futbolu na Old Trafford za szybko tam dali się zaskoczyć stąd moim zdaniem porażka. Wiemy jak taktyczny, defensywny jest Manu Mourinho a swoje potrafili w ataku robić a dziś mecz u siebie a do składu wraca min, Vardy który powinien być gotowy od pierwszych minut, Ghezzal czyli zastępca  Mahreza też już coraz lepiej rozumie ekipę. Na pewno Leicester nie jest ekipą której brakuje szybkości w ataku.

Edytowane przez jack13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:nozna: Anglia, Premier League: Cardiff - Newcastle 18.08.2018. godz. 13:30 :minus:
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.86 / Buk:  1xbet /

 

Ale że dlaczego tak z tymi kursami poszaleli?? . Cardiff to zespół numer jeden do spadku, mało transferów, wąska kadra zrobią swoje ale mamy początek sezonu i na pierwszy mecz u siebie idzie niesamowita motywacja by sięgnąć po pierwsze trzy punkty. Myślę że ten zespół doskonale zdaje sobie sprawę że w takich meczach z takimi rywalami u siebie nie wolno im czekać, musza grać aktywnie i zdobywać punkty. Co prawda pokazali bardzo mało w pierwszym starciu ale to był wyjazd a przecież to zespół który wywalczył bezpośredni awans grając bardzo skutecznie w domu. Newcastle bardzo dobre zawody z Totkami, gdyby mieli więcej spokoju pod bramką rywala to punkt co najmniej był do zdobycia. Dużo ruchliwości i chęci było w tej ekipie a kadrowo też to fajnie wygląda. Na pewno jakimś małym faworytem tutaj są ale trzeba przyznać że wyjazd to słaba rzecz w ich wykonaniu i możemy oglądać całkiem inny zespół dziś, ale to co widziałem w pierwszym starciu w ataku wyglądało mi stabilnie i z pomysłem. Dla mnie kursy na bramki w takim starciu są za wysokie, historia to historia ale ona też zdecydowanie po stronie bramek moim zdaniem.  

Edytowane przez jack13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Crystal Palace - Liverpool
Typ: 2 + over 2,5
Kurs: 1,8
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Liverpool na pewno wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu i wyraźnie wzmocnił się przede wszystkim w bramce. Na Anfield zbudowano zespół z prawdziwego zdarzenia i pierwsza kolejka była tego potwierdzeniem. Wydaje się, że "The Reds" powinni być najpoważniejszym kandydatem do odebrania tytułu zespołowi Guardioli. W tym celu jak pokazał sezon poprzedni nie można zaliczyć zbyt wielu wtop, zwłaszcza z gorszymi zespołami. Dzisiejszy wyjazd na stadion Crystal Palace to dla Liverpoolu musowe trzy punkty. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze starcia, ale to Liverpool mocniej imponował. W dodatku część graczy gospodarzy, która normalnie pewnie wybiegłaby w pierwszym składzie jak choćby Max Meyer nie jest ponoć jeszcze w pełni gotowa do grania. Salah i spółka powinni rozmontować defensywę gospodarzy, ale zamiast handicapu daję łączoną wygraną i over 2.5, bo w ofensywie gospodarzy jest kilku wartościowych graczy. Zresztą właśnie wynikiem 1:2 zakończył się ostatni bezpośredni pojedynek tych drużyn i powtórka z rozrywki nie powinna zadziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...