Skocz do zawartości

5. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.08-20.08.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: 2 - DNB
Kurs: 1,7
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Cracovia na starcie jest zespołem po prostu fatalnym i tylko Pogoń spisuje się gorzej. Nawet Zagłębie Sosnowiec wygląda lepiej, a po niezłej wiośnie w wykonaniu podopiecznych Probierza miało być całkiem inaczej. Zagłębie zaczęło świetnie, bo stuknęło Legię w Warszawie, a potem zrobiło swoje przeciwko imiennikowi z Sosnowca. Dwie ostatnie porażki mimo wszystko wstydu nie przynoszą, bo Piast wyszedł wówczas na pozycję lidera, a Jagiellonia to jeden z faworytów do tytułu. Zresztą przy lepszej skutecnzości oba mecze mogły potoczyć się całkiem inaczej. Podopieczni Lewandowskiego grają jednak w piłkę i to oni powinni być dziś faworytem. Stawiam na nich w opcji DNB, bo Cracovia gra gorzej niż ich potencjał kadrowy i u siebie ten punkt mogą jednak jakoś wyszarpać.

By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Lechia
Typ: 2 - DNB
Kurs: 1,9
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Patrząc po starcie sezonu to może być ten sezon w wykonaniu Lechii. Zespół który nie tak dawno walczył jeszcze o ligowe podium poprzednie rozgrywki spędził w gronie zespołów zamieszanych w walkę o utrzymanie. Podopieczni jednego z solidniejszych szkoleniowców w polskiej Ekstraklasie, czyli Piotra Stokowca grają jednak naprawdę całkiem solidnie i regularnie punktują. Na wyjeździe wygrali już z Jagiellonią i zremisowali w Warszawie, więc czemu nie zrobić tego samego z Górnikiem? Zabrzanie nie są już tak rewelacyjni jak w poprzednim sezonie, a w obronie popełniają równie dużo błędów co wtedy. Teraz jednak nie ma Kądziora, Kurzawy, a Angulo od wiosny nie gra już tak dobrze. Po prostu siła ataku nie równoważy już problemów w defensywie. Podonie jak wczoraj Zagłębie daje w opcji DNB.

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2:1
powyżej 2,5 1,75 :plus::plus::plus:
Legia powyżej 4,5 rzutów rożnych 1,63 :n:2

W tym meczu nie wchodzę w nic innego jak bramki i rożne dla Legii...
To, że Legia potrafi nabijać bardzo dużo rożnych widzimy praktycznie w każdym meczu a jeszcze z ofensywnym Zagłębiem będą mieć więcej okazji na szybkie akcje i rogi.
To, że Legia nie ma obrony także każdy wie również to samo można powiedzieć o Zagłębie, jeszcze w ataku nie wygląda to najgorzej bo strzelili już 5 bramek o tyle obrona póki co jest strasznie zagubiona mimo transferów Polczaka, Kokoszki nie wygląda na ten moment dobrze.
Ostatnio przyszedł do Zagłebie Sz. Pawłowski.
W poprzedniej kolejce Lech strasznie pokarał Zagłębie słabą grą w obronie strzelając 4 bramki oczywiście Zagłębie miało swoje sytuacje i mogli strzelić bramkę jestem przekonany, że w Warszawie będą mieć również sporo sytuacji a jeśli nie to Legia może sama te 3 bramki wbić.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0:0
Śląsk 2,25 :n:

Dziś nie widzę innej opcji niż wygrana Śląska ze słabą Pogonią.
W dalszym ciągu w Pogoni brakuje J Fojuta, A. Buksy w dodatku brakuje dziś S. Deleva.
Póki co słabiutko to wygląda a dziś jeszcze w środku pola zabraknie Deleva. Póki co Pogoń 3 porażki i remis 1:1 z Cracovią gdzie byli zespołem słabszym i ze sporym szczęściem zremisowali a nie przegrali 4 mecz rzędu - Jeżeli tak dziś zagrają to nie widzę ich.
Jeśli chodzi o Śląsk to mają 2 porażki z rzędu z Lechem 0:1 i z Koroną 1:2 ale na moje... gra nie była aż tak zła, żeby oba mecze przegrać. Dziś u siebie powinni dość spokojnie sobie poradzić z Pogonią.
Śląsk ostatnie 2 wygrane u siebie z Pogonią dość łatwe 2:0 i 3:0 i dziś liczę na trzecie z rzędu łatwe zwycięstwo.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin  1,65 DNB Śląsk STS:zwrot: slaby mecz...

 

bet fajny@zibi16 ja troszkę bezpieczniej po 1,65 DNB Śląsk STS  ale jak Anita śpiewała wszystko moze sie zdarzyć i to idealnie pasuje do naszej ligi choćby po wczorajszych popisach w Poznaniu i euro pucharach...Pogoń juz kulała w tamtym sezonie ale Runjaic ich ogarnął w zimie miałem ich po grany spadek i do tej pory mnie to boli... teraz znowu wystartowali fatalnie trosze kadro sie przemeblowali...i zobaczymy kiedy odpala bo jak  na razie  porażka prestiżowa z Zagłębiem   które niestety będzie dostarczycielem pkt choć moze co nie co w ekipie Dudka zmieni Pawłowski. Tam brakuje doświadczonego skutecznego napastnika takiego Robaka :P Wracając do dzisiejszego meczu...Pogoń gra słabo... w obronie w ataku tylko 1 brameczka strzelona -wrocławianie graja bardzo solidnie ciekawie w ataku dobre stale fragmenty gry. Takiego rywala u siebie powinni ogrywać patrząc na oba zespoły to powinno byc dobre otwarte spotkanie Śląsk w obronie gra przeciętnie ale w ataku na skrzydłach u siebie potrafi cos wykreować Pogoń juz z nożem na gardle wiec nerwowo bardzo....

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...