Skocz do zawartości

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [16.08.2018] REWANŻE


Rekomendowane odpowiedzi


Feyenoord - Trenczyn  podwójna szansa (1.poł. lub mecz)  2-2 6,4 Fortuna:n:

 

Taka ciekawa perełka Feye jest kompletnie bez formy 4 na Słowacji w lidze kolejna kompromitacja 2-0 z De Superboeren  czyli wieśniakami z De Graafschap i teraz graja u siebie na popularnej wannie...Będzie nerwowo i kibice im nie odpuszcza na  taka formę ...goście graja bardzo fajnie w ataku stwarzają sobie mnóstwo sytuacji ale w obronie czasem robią sporo baboli...granie na Feye po takim  kursie nie opłacalne moze bts i jakieś overki bramkowe ale taki bet od fortunki warto rozważyć bo Trenczyn z trenerem Monizem zrobi wszystko zeby dobrze sie w portowym mieście pokazać .Ricardo Moniz  jest holendrem i byl w sztabie szkółce Feyenoordu zna ich doskonale....co było widać w 1 meczu, wiec to będzie poważne granie chłopaki będą si chcieli pokazać plus zawsze maja w swoim składzie jakiś ciekawych holenderskich piłkarzy wiec...tu moze byc bardzo ciekawie i sporo sie będzie działo.Forma czysto piłkarska zdecydowanie po stronie słowaków...i wielki holenderski gigant moze zatonąć....

 

 

 AEK Larnaca - Sturm Graz 1 2,25 fortuna :t:

 

Sturm kompletnie bez formy w lidze słabo w pucharach chyba jeszcze gorzej nadzieje były spore a tu ..... u siebie lekkie baty w 1 meczu 2-0 teraz trudny wyjazd nie wygodny teren- bardzo ciepło będzie nie zagra kapitan Grazu który dostał czerwona kartkę. Po takim kursie na gospodarzy warto grac wiadomo oni u siebie sa bardzo groźni...

 

 

 Apoel Nikozja - H.Beer Sheva 1 1,91:t: Fortuna Chyba muszę sie kiedyś wybrać na wakacje na wyspę...bo cos lubię ich grac ostatnio :P Obie nacje raczej lepiej graja na własnych stadionach tutaj Cypryjczycy maja świetna zaliczkę z Shevy 2-2 to jest....Apoel doświadczona ekipa zmienili trenera graja bardzo ofensywnie troszkę brakuje skuteczności przez co odpadli z eliminacji do LM ale z każdym meczem ta ekipa lepiej wygląda....

 

 

Din.Brest - Apollon Lim  1  2,62 :t:Fortuna Tutaj sprawa awansu chyba została załatwiona na Cyprze. Apollon rozbił białorusinów 4-0 zero i teraz mogą spokojnie pograć na wyjeździe- trener ma troszkę po rotować składem a Brest u siebie prezentuje sie bardzo solidnie co pokazała poprzednia runda i  wyeliminowanie greckiego Atromitosu potrafią grac atakować i strzelać bardzo duzo bramek....

 

 Basel - Vitesse Arnhem BTS 1,71:n: Fortuna Obie ekipy wybitnie ofensywne wiec...bo bramce na głowę to nie powinien być wielki problem patrząc jaki wynik byl w 1 meczu.... .Basel to juz nie ta ekipa z LM z tamtego sezonu maja fajna zaliczkę  z Arnhem 1-0 w 90 minucie... szalony holender Ricky van Wolfswinkel dobry znajomy na holenderski i światowych boiskach...  Basel popełniają blendy w obronie łapią sporo fauli kartek graja bardzo agresywnie wiec Holendrzy moim zdaniem będą mieli sporo sytuacji do kontry czyli to co potrafią grac najlepiej...maja kilu świetnych technicznie piłkarzy.Trener Slutsky jest doświadczony ograny w europejskich pucharach i...myślę ze ktoś z tercetu Thulani Serero Tim Matavz czy Bryan Linssen strzeli gola w w parku świętego Jacoba będzie ciekawie....

 

 

 Gent - Jagiellonia BTS 2,56 Fortuna:t:

Taki kurs to mała perełka moim skromnym zdaniem. Jaga gra bardzo solidnie i w lidze i w europejskich pucharach -rywal trudny wymagający tak jak tydzień temu pisałem faworyt graja ofensywna piłkę ale raczej cały czas się zgrywają szukają  formy .Jaga nie ma nic do stracenia wynik z 1 spotkania niekorzystny 1-0 w plecy teraz musza spróbować zaatakować wiec myślę...ze to zrobią- tutaj Gent moze sie cofnąć i kontrować Jagę.Gospodarze  strzela gola to nasza białostocka pszczółka nie wiele traci  będzie musiała robić swoje czyli szukać bramek atakować .Jaga musi szukać  takiego spotkania jak w Portugalii czyli szalonego bramkowego meczu-   musi zaskoczyć czymś rywali bo oni maja swój wynik ekipa Mamrota i tak swoje zrobiła pozytywnie zaskoczyła i raczej będzie pozytywnie odbierana za swoje wyczyny w europie podoba mi sie podejście Jagi do europejskich pucharów w szczególności ich trenera który uważa ze problemem nie jest granie co 3 dni bo to jest przyjemności i ich zawód tylko podrożę... one meczą i wybijają z rytmu....

 

 

Kairat Almaty - Sigma Olomouc  Kairat Almaty  1.75  Totolotek:n:

 

Kolejny ciekawy bet na gospodarzy gdzie warto spojrzeć na warunki geograficzne .Kirat ekipa z Kazachstanu jest bardzo groźna u siebie taka drużyna własnego podwórka oprócz temperatury warunków klimatyczny różnicy czasu -Czesi zagrają na sztucznej murawie dla większości ekipa to zawsze jest drobne utrudnienie ta piłka inaczej sie odbija a na zmęczenie rożne błędy mogą sie pojawić... Gospodarze mogą powalczyć w rewanżu maja co nie co do odrobienia ale....  W pierwszym meczu przegrali 2:0, głównie za sprawą czerwonej kartki w pierwszej połowie.Tutaj sytuacja moze sie odwrócić wiadomo jak te ekipy potrafią podejść do takich spotkań u siebie... grając bardzo agresywnie i dając cale swoje serce....zeby tylko sie dobrze pokazać i powalczy o dobry wynik. 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

200+30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Dudelange - Legia
Typ: 1 - awans
Kurs: 1,85
Godz: 20:00
Bukmacher: Totolotek

Tydzień temu wiara w Dudelange, a właściwie to przede wszystkim brak wiary w aktualną dyspozycję warszawskiej Legii się opłacało. Zespół z Luksemburga w Warszawie nie dał się zdominować i wyglądał jak drużyna po prostu lepsza. Kryzys w Warszawie nadal obecny, a przecież zmiana trenera nie zadziała z dnia na dzień. W dodatku sama kadra meczowa dziwna, bo tylko czterech typowych obrońców. Dudelange przygotowywało się cały tydzień na ten rewanż, ma korzystny wynik, a u siebie są jeszcze groźniejsi. Tym razem dodatni handicap jest trochę mały kurs, więc gram na awans ekipy z Luksemburga, bo przecież do tego wystarczy nawet porażka ;).

By pershing,

40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 bety do polskich moja L moja miłość osobiście nie pamiętam takiej lipy wiec teraz zmiana trenera i...szalony SA Pinto na ławace czy to poskleja...mam mieszane uczucia ale zostawię je dla sobie- ja na razie mamy zaskoczenia w kadrze meczowe np. wraca Eduardo 

 

F91 Dudelange - Legia Warszawa over 2,5  2,00 forBET:t:

 

Chyba jedyny prawilny bet bramki musza paść jeśli Legia cos chce to musi tu strzelić minimum 2 gole. Śmiejemy sie z tych Luksemburczyków ale oni zarabiają słabe pieniądze do tego co graja w przeciwieństwie do naszych gwiazdek...tam jest 2 luksów reszta zachodnich solidnych graczy z Francji Niemiec itp to ze pracują na boku nie ma znaczenia- dobry naleśnik  lubi tez dorobić....graja fajna ofensywna piłkę klepali nas w stolicy to...u siebie napewno będą groźni będą wstanie strzelić gola marzą w awans i szanse sa spore wiedza o co graja bo w week w meczu ligowym trener wszystkich  najlepszych oszczędzał...moze byc wielki piłkarski dzień w Luksemburgu bo jeszcze gra Progres tylko ze UFA sie tak nie...ja nasze gwiazdki. 

 

 

 

Lech Poznań - KRC Genk      STRZELI GOLA    J. Amaral:n: 3,75 forbet 

 

Lech z remisem :n:1.75 forbet 

 

Nie znam składów i nie wiem czy Ivan groźny wystawi Portugalczyka ale za każdym razem gdy gram coś- betuje w stronę Lecha wspominam o Amaralu bo ten chłopak robi różnice świetna technika przyjecie piłki jeszcze troszkę kuleje forma fizyczna i zgranie z partnerami ale...czasem tez nie ma skuteczności jak w rew. z Solgirskiem ale jest duzy potencjał razem z Tiba robią robotę w Lechu. Graja ciekawie ofensywnie dzisiaj, Lech liczy na wsparcie kibiców i...Djordievic chce powalczyć z młoda ekipa z Genku i myślę ze szanse Lecha u siebie sa na wygranie tego meczu albo nie przegranie a kursy niezle....Poznaniacy potrafią  grac ładnie ofensywnie maja dobre momenty  szczególnie  Kostevych ktory na skrzydle gra bardzo dobrze ofensywnie dobra wrzutka .Lech  kadrowo  ciekawie wyglądają....maja potencjał to powinno byc fajne spotkanie  Genk dużo dobrych młodych chłopaków  graja ciekawie.

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

dam za Legie 60 (mimo kursu 0.01) +2x20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) Liga Europejska: Feyenoord - Trencin 16.08.2018. godz. 20:30
Typ: over 10.5 rzutów rożnych / Kurs: 2.04 / Buk: 1xbet / :plus:
Typ: over 6.5 rzutów rożnych Feyenoord / Kurs: 1.87 / Buk: 1xbet:plus:

 

Kurs na bramki fatalny ale i tak pewnie będzie tutaj overowo i ofensywnie z obu stron. Dla mnie ten wynik z pierwszego starcia to nie ukrywam sensacja. Trencin nie może tego wypuścić ale gospodarze będą walczyć mimo to i to jest właśnie lepsza opcja związku z tym na ten mecz czyli rzuty rożne. To jest pewne Feyenoord tutaj ruszy zaciekle do ataku od pierwszej minuty, będą chcieli szybko strzelić, po prostu rzucą się na rywala, który pewnie na początku się mocno zamknie by to przetrzymać i tutaj gospodarze będą się przedzierać bokami oraz będą dużo uderzać z dystansu. Tak sobie zerknąłem na kilka spotkań u siebie z poprzedniego sezonu gdzie dominowali rywali i potrafią kręcić tak w graniach 6- 10 rogów a dziś to tempo by przynajmniej powalczyć o awans będą musieli utrzymać przez 90 minut. Trencin bronić nie umie i będzie się to pewne odgryzał w kontrach, coś od siebie dorzucą do tego wyniku a dla mnie te linie wcale nie takie wysokie.

Edytowane przez jack13
By pershing,

35+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...