Skocz do zawartości

1. kolejka Premier League (10.08-12.08.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


  Anglia, Premier League: Wolves - Everton 11.08.2018. godz. 18:30 :plus:
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.30 / Buk: 1xbet

 

„Wilki” budują bardzo ciekawy projekt gdzie roi się od zawodników ze stajni Mendesa. Mieli naprawdę świetny sezon na zapleczu, dominowali, grali ofensywnie byli mega skuteczni w domu przegrali tylko dwa mecze strzelają średnio dwie bramki. Ofensywna gra piłką to jest czym chcą też zwojować Premier League patrząc na ruchy transferowe, mają kim tworzyć, mają kim strzelać jest mnóstwo jakości i techniki w ataku ale moim zdaniem gdzieś tutaj zapomnieli o defensywie gdzie po za graczem Celty która w Hiszpanii w defensywie nikim wielki nie była nikt nie przyszedł a ci co są to mają praktycznie zerowo doświadczenie na najwyższym szczeblu, a moim zdaniem ten przeskok jest duży.  Na starcie dostają rywala który faktycznie ma masę problemów w defensywie, Everton nie może się w tej formacji odbudować a poprzedni rok i wyjazd to łatwo, dużo traconych bramek, zresztą te problemy pojawiły się już w bardzo słabych grach towarzyskich. Jednak tutaj moc też jest w ataku wzmocniony kilkom świetnymi graczami.   

Edytowane przez jack13
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia, Premier League: Fulham - Crystal Palace 11.08.2018. godz. 16:00 :minus:

Typ: over 2.5 / Kurs: 1.98 / Buk: 1xbet /

 

Fulham to prawdziwy król polowania transferowego, beniaminek zakupił całą masę nowych gracz i myśli o czymś poważnym. Każda formacja dostała zastrzyk w postaci nowej jakości. Siła tej ekipy tkwiła w tym że nie mieli liderów jeśli chodzi o ofensywę tam cała pomoc i atak brała na barki zdobywanie bramek i to się nie zmieni a te transfery tylko kreatywność zwiększą Schurrle, Mitrovic, Vietto. Mnóstwo zmian w defensywie – nowy bramkarz, nowa linia obrony bo nie wierze że nowe nabytki będą zmiennikami. Teraz jest problem trzeba to jak najszybciej poskładać i tutaj widzę problem na pierwsze kolejki, na pewno będą chcieli wejść mocno, ruszyć szczególnie w pierwszym meczu u siebie ale nie jestem pewien czy taktycznie ten zespół jest zgrany dlatego problem może być w destrukcji bo zdecydowanie łatwiej składa się nowy skład w ataku szczególnie kiedy ma się tak technicznych graczy. Crystal na pewno też bronić się tutaj nie przyjechał, tutaj postawiono bardziej na stabilność dokładając coś nowego do ataku Ayew,  Meyer, Kouyate, udało się zatrzymać Zahe tak więc gości do kontr dziś zdecydowanie mają. Zresztą ta stabilność składu bardzo dobrze wyglądała w grach towarzyskich.

Edytowane przez jack13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fulham - Crystal Palace 0:2
 Fulham (spotkanie bez remisu) 1,73 :n:

Wczoraj już mieliśmy emocje związane z Angielską Premier League dziś kolejne emocje. Ja pod lupę wziąłem mecz pomiędzy beniaminkiem Fulham a Crystal Palace.
Dużo się pisało o drugim beniaminku Wolves jakie transfery robili ale Fulham moim zdaniem zrobił o wiele większe i lepsze. Do klubu przyszli m.in. S. Rico bramkarz Sevilli, C. Chambers obrońca Arsenalu, M. Le Marchand obrońca Nice, A. Mawson obrońca Swansea lecz on dziś nie zagra z powodu kontuzji, T. Fosu-Mensah obrońca Manchesteru United, A. Zambo Anguissa pomocnik Marsylii, J. M. Serri pomocnik Nice, A. Schurrle napastnik Dortmundu, L. Vietto napastnik Atletico Madryt - No sami przyznajcie, że wygląda to imponująco...
Do ekipy Crystal Palace dołączyli m.in. V. Guaita bramkarz Getafe, Ch. Kouyate pomocnik West Hamu, M. Meyer pomocnik Schalke i J. Ayew napastnik Swansea - Transferów zdecydowanie mniej ale oczywiście mieli w swojej ekipie piłkarzy solidnych.
Ogólnie wartość rynkowa obu ekip była zdecydowanie na korzyść Crystal Palace natomiast po transferach to Fulham ma większą wartość rynkową.
Jest to 1 kolejka a wiadomo, że beniaminki potrafią napsuć dużo krwi faworytom, ja natomiast uważam, że faworytem w tym meczu jest właśnie ekipa Fulham. Jednak, że jest to 1 kolejka, transfery transferami ale trzeba to jeszcze jakoś "sklepić" to podpieram się remisem. Nie wydaje, mi się, że Fulham przegra dziś.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newcastle - Tottenham 2 2.00 Fortuna :t:

Początkowo miałem nie ruszać, ale czekałem na składy i się doczekałem, od początku na boisku zobaczymy Llorisa na bramce, z przodu jest Eriksen, Kane i Alli, także śmietanka na boisku z przodu jest, więc o ofensywy się martwić nie musimy. Z tyłu też wszyscy co powinni być; Tottenham to specyficzna drużyna, kibice trochę pewnie są źli, że nikt z gwiazd do nich nie dołączył, ale to już taka polityka tego klubu; plusem jest to, że kto miał zostać ten został. Newcastle też bez większych ruchów transferowych, trzech odeszło, trzech przyszło. Można powiedzieć, że Tottenham przez MŚ będzie zmęczony, ale nie przesadzajmy, miesiąc odpoczynku, relaks był, także dzisiaj wychodzą zmotywowani do walki. W pierwszej połowie spodziewam się szachów, Tottenham będzie próbował wejść z piłką do bramki, aż geniuszem zaskoczy Alli, czy Kane i zrobią coś z niczego. Sytuacja podobna jak rok temu, też zaczynali ze sobą i wtedy Tottenham wygrał 0-2. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nozna:  Anglia, Premier League: Arsenal - Manchester City 12.08.2018. godz. 17:00 :minus:
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.89 / Buk:  1xbet

 

W ostatnich latach nigdy nie ufałem ekipie Arsenalu w defensywie i nie zaufam im tym razem tym bardziej że ta formacja ma problemy kadrowe co nie jest nowością. Zacznijmy od tego że ciągle nie wiadomo kto będzie numerem 1 w bramce to z jednej strony dobrze bo widać że jest ostra rywalizacja ale wiadomo że defensywa potrzebuje stabilizacji do samego początku.  W środku zabraknie Kościelnego a więc parę będą tworzyć  Mustafi – Sokrates i to jest dla mnie zagadka są to dwie wieże ale tutaj będzie potrzeba szybkości i zwrotności czy obaj mają to na tak wysokim poziomie by zatrzymać widać świetnie dysponowanego Aguero . No i nie zapominajmy o skrzydłowych Mahrez, Sane i podobno do gry ma być gotowy Sterling i De Bryne a po lewej stronie Arsenalu problem z defensywą.  To co moim zdaniem najbardziej przespano to brak klasowego defensywnego pomocnika to ta pozycja robi najwięcej szkód w defensywie Xhaka wiemy że to walczak który jednak lapie kartek aż miło. To co jednak na ten moment tknął w ten zespół Emery to taką świeżość i nowy pomysł a tego najbardziej potrzebował Arsenal. Ci zawodnicy wydają się być bardziej zmobilizowania na coś nowego i w moim odczuciu Arsenal będzie zespołem skuteczniejszym z nową wizją. Wiadomo że City raczej tutaj piłkę będzie trzymało a Auba oraz Lacazette to idealne warianty do gry z kontry.   To co nie szwankowało w okresie przygotowawczym to na pewno ofensywa i nowe pomysły na grę.  City ma na starcie plus w postaci tego że zagrał oficjalny, poważny mecz z Chelsea gdzie zdominowali rywala i to już był mocny Mistrz Anglii. Pełna stabilizacja składu, gra się nie zmieni, tak więc wiemy czego oczekiwać można po ekipie Guardioli zagrają swoje to znowu mogą z łatwością strzelić trzy bramki tak jak przed rokiem w każdym z trzech starć.

Edytowane przez jack13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - City 2 1.9 Fortuna

Jak dla mnie nie ma co się zastanawiać i grać City; pierwsza kolejka i taka potyczka no za tym chyba czekaliśmy. City nikogo ważnego nie oddało, przyszedł Mahrez, także klub jest tak samo mocny, jak w poprzednim sezonie. Arsenal może i się trochę uzbroił + Wenger w końcu odłożył marynarkę trenerską do szafy, ale to od pierwszego spotkania może nie wyjść, tutaj potrzeba czasu, za 10 kolejek byśmy mogli powiedzieć, że Arsenal powalczy, tutaj według mnie Arsenal powalczy, ale ze słabym skutkiem. W świetnej formie Kun Aguero, który ukuł ostatnio Chelsea dwa razy. Guardiola miał graczy i zrobił z nich drużynę, którą w Anglii ciężko zatrzymać. Być może ten sezon w LM będzie należał do City, bo przecież tam mają problem. W Premier League tylko jeden Manchester się liczy i to jest Manchester City. Lecimy dzisiaj po 3 punkty i łatwe pieniądze.

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...