Skocz do zawartości

4. kolejka LOTTO Ekstraklasy (10.08-13.08.2018)


jack13

Rekomendowane odpowiedzi

:nozna:  Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Wisła Płock 10.08.2018. godz. 20:30 :minus:
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.13 / Buk: 1xbet

 

Dwie Wisły których gra nie wygląd źle ale z tego nie ma takiej ilości punktów na jaką by liczyli. Po ostatnich porażkach dość pechowych dziś mocno liczę i czuję że obie ekipy wyjdą nastawione ofensywie przez 90 minut walcząc o komplet punktów. Wisła grała bardzo dobre zawody w Białymstoku – jeden błąd jednak cały ich plan zniszczył. Na pewno ekipa Stolarczyka może się podobać w tym jak stara się operować piłką, naprawdę fajnie to momentami wygląda. Największy problem w tym wszystkich jest brak skutecznością bo tak naprawdę mecz z Arką powinni wygrać. Brakuje snajpera, czego dowodem jest to że starano się o Sobiecha – nie wyszło to zespołem na nowo zaczął trenować  Brożek. Te sytuacje są i u siebie moim zdaniem tej pewności powinno być więcej bo Wisła z Płocka na pewno nie przyjechała się tutaj bronić. Swoje problem w tej grze Wisła ma w drugich połowach . Fajnie potrafią grać pressingiem, od razu ruszają wysoko do rywala ale i z tym na dłuższą metę pojawia się problem tak grać nie da się cały czas i po 60 minutach fizycznie zaczyna się problem tak było w starciu z Miedzią gdzie Buchalik im uratował zwycięstwo a w meczu z Arką też przyjezdni im bliżej końca tym dochodzili do sytuacji. No i właśnie dzisiaj Buchalika zabraknie zastąpi go młody Lis.

Wisła Płock bez zwycięstwa jak na razie dlatego tutaj jest mocne parcie na przełamanie. Choć trzeba przyznać że starcie z Lechem czy tym bardziej z Górnikiem powinny im dostarczyć więcej punktów. Bardzo dobra gra w ofensywie, sporo sytuacji, strzałów i nie chciało wpadać – mocno zdenerwowani byli po tych starciach i chyba za bardzo im to się udzieliło w meczu z Korona gdzie faktycznie zagrali bardzo słabo brakowało już tego spokoju w konstruowaniu akcji.  Jednak trener szybko wnioski wyciąga bo dziś od początku ma zacząć Stilic by przyspieszyć grę w ofensywie. Te straty punktów nie biorą się tylko z braku skuteczności bo Wisła w defensywie mocno śpi na początku sezonu – łatwo tracone bramki w końcówce spotkań i takie straszne braki w koncentracji. Myślę że będzie to mocno ofensywne spotkanie.

Edytowane przez jack13
By pershing,

zły temat, 15+50 od admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 2.6
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

O krakowskiej Wiśle dużo się latem pisało, że kryzys, bieda i wiele problemów, ale póki co nie wygląda to najgorzej. 4 punkty w 3 spotkaniach może szału nie robią, ale grali w końcu z wicemistrzem Polski i zdobywcą Superpucharu, więc terminarz także do najłatwiejszych nie należał. W dodatku na własnym stadionie Wiślacy prezentują się jeszcze lepiej i wszystkie te oczka zdobyli właśnie na Reymonta. Zespół z Płocka nie może otrząsnać się po stracie Brzęczka i nie przypomina tej rewelacji z poprzedniego sezonu. Wydaje się, że to był po prostu przypadek i wyjątkowo fartowny zbieg okoliczności. Z taką grą nawet utrzymanie nie musi być pewne. 2,60 na gospodarzy przeciwko zespołowi, który ewidentnie jest w kryzysie to moim zdaniem spore value.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz za trzy godzinki, więc mam pomysł!

Pogoń - Cracovia over 4.5 kartek 1.85 STS :t: 62' wystarczyły

Mecz o odzyskanie twarzy dla dwóch drużyn, które sezon zaczęły bardzo kiepsko; Pogoń 0:6 Cracovia 1:5 bilans bramkowy. Z gry wyglądało to bardzo tragicznie, obie ekipy bez żadnego pomysłu na grę, więc jak umiejętności nie pomagają to trzeba grać siłowo.

Statystyki obu drużyn z pierwszych kolejek:

- Cracovia 1/1/2

- Pogoń 1/2/3

h2h pomiędzy nimi: 6/6/2

Do tego dochodzi młody sędzia, który kartek nie boi się wyciągać.

https://us.soccerway.com/referees/dominik-sulikowski/200176/

Proszę bardzo statystyki tego Pana.

 

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 4:0
Sosnowiec +1,5 1,51 Fortuna :n:

Tutaj stawiam dość bezpiecznie, wydaje mi się, że Lech w trakcie grania jeszcze kwalifikacji do Ligi Europejskiej będzie robił sporo zmian w składzie na lige i tak będzie i dziś. Myślę, że Lech wyjdzie dziś składem rezerwowym, jednak granie co 3-4 dni daje się we znaki, jest to już 8 mecz w ciągu miesiąca Lecha.
Sosnowiec póki co w każdym meczu strzela gola, jeśli dziś strzeli to bardzo mnie przybliży do mojego handi, ja stawiam, że Zagłębie Sosnowiec nie przegra więcej niż 1 bramką.
Do Sosnowca wczoraj przyszedł były piłkarz Lecha Poznań Sz. Pawłowski ale dziś na pewno nie zagra lecz uważam, że w przeciągu kolejnych meczy będzie to spore wzmocnienie.
Lech póki co komplet punktów natomiast w ostatniej kolejce Zagłębie zdobyło pierwsze punkty, wygrali 3:0 z Pogonią, myślę, że mało kto daje szanse gościom w tym meczu da też komfort taki, że nie muszą a mogą i powalczą o chociażby 1 punkty z Lechem.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:2
Lubin (bez remisu) 1,64 Fortuna :n:

Jagiellonia bez czwartek jedzie na rewanż do Belgii i tam musi odrobić stratę 1 bramki, dziś powinni dać odpocząć kilku kluczowym graczom. Zagłębie w tym sezonie już potrafił ograć Legię 3:1, 2:1 z Sosnowcem i ostatnio porażka 1:2 z Piastem natomiast Jagiellonia najpierw przegrała 0:1 z Lechią, następnie wygrali 2:0 z Arką i ostatnio wygrali 1:0 z Wisłą Kraków dość szczęśliwie bo strzelili gola dopiero gdy bramkarz Wisły dostał czerwoną kartkę.
Zagłębie Lubin u siebie myślę, że nie przegra z Jagiellonią, która będzie moim zdaniem myślami w następnym meczu z Belgią bo u siebie całkiem dobrze zagrali i myślę, że powinni wierzyć w odrobienie strat.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Zagłębie
Typ: x2
Kurs: 2,34
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Dziś trochę ryzykownie, ale kursy nie są w sumie najgorsze. Lech na razie bardzo dobrze łączył grę w Lidze Europy z Ekstraklasą i mimo, że sam styl może nie imponował to o wyniki przyczepić do Poznaniaków się nie można. W czwartek w Belgii różnica klas między Lechem i rywalem była widoczna gołym okiem, a sam mecz toczony był w bardzo wysokim tempie i Lech wydawał się mocno zmęczony w drugiej części. Gdyby nie brak skuteczności to byłaby to zdecydowanie wyższa porażka. Dziś pewnie znów rotacja, a kadra wybitnie szeroka nie jest. Zagłębie pewnie się zamuruje i będzie próbowało zabić ten mecz, więc nie łatwo będzie przebić mur. No i ciężko uwierzyć mi w czwarty wygrany mecz Lecha w tej dziwnej lidze i przy tej nierównie grającej drużynie. Pachnie mi tu remisem, a 2,34 na x2 nie jest najgorsze, bo może akurat jakaś kontra gościom wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nozna:  Polska, Ekstraklasa: Korona Kielce - Śląsk Wrocław 13.08.2018. godz. 18:00 :plus:
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.97 / Buk: 1xbet

 

Czwartą serię na boiskach Ekstraklasy zakończymy w Kielcach gdzie spotkają się ekipy które mają pomysł na swoją grę ofensywną a na pewno nie są te ekipy które taktykę, defensywę stawiają na pierwszym miejscu, dlatego liczę że tutaj bramki zobaczymy. Korona kadrowo słabsza niż przed rokiem ale te nawyki fajnej, szybkiej gry w ataku zostały. Przed tygodniem bardzo dobre zawody w Płocku i ważna wygrana tym bardziej że z Legią też było bardzo dobrze ale brakło szczęścia. Kibice liczą na pierwsze zwycięstwo w domu to jest główny cel na ten mecz. Korona była zawsze ekipą która w domu były w każdym aspekcie zdecydowanie aktywniejsza, szybsza, po  prostu potrafią tutaj dominować, strzelać bramki grać fajnie dla oka i moim zdaniem to się nie zmieni. Mimo osłabieni druga linia robi bardzo dobrą robotę, gdyby mieliby dobrego napastnika mogli by więcej mieszać. Na pewno musza wykorzystywać na początku sezonu fakt że zmęczenia nie ma bo na pewno nie dysponują szeroką kadrową, a wygrywanie w domu będzie kluczowe dla spokoju w tej lidze.

Śląsk dobrze zaczął sezon i Śląsk trzeba przyznać że wygląda ciekawie. Trochę w Pawłowskiego nie wierzyłem  a tu jak na razie ta ekipa została fajnie poukładana i to w stronę ciekawej ofensywnej gry. W tych trzech meczach każdy chyba powiem że mnóstwo się działo, było wiele sytuacji. Śląsk na pewno przynajmniej na ten moment stał się ekipą która zdecydowanie wie jak atakować, kreować w różnych wariantach gry sytuacje bramkowe. Drugiego takiego pechowego meczu jak cztery bramki strzelone ostatnio Lechowi ale wszystkie ze spalonego im się nie przytrafią, takie rzeczy się analizuje a mają zbyt doświadczonych graczy którzy by popełniali ten sam błąd mecz po meczu. Jeżeli to będzie swoja gra obu ekip to powinniśmy spokojnie zobaczyć bramki.  

Edytowane przez jack13
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Korona - Śląsk
Typ: x2
Kurs: 1,76
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Całkiem solidny zestaw dziś w Ekstraklasie jak na poniedziałkowe granie. Zaskoczyło mnie takie faworyzowanie Korony, bo choć oba zespoły obok siebie w tabeli to dotychczasowe występy były diametralnie inne. Śląsk przynajmniej mnie pozytywnie zaskakuje jakością swojej gry, ale przede wszystkim w Gdańsku miał pecha, bo ten mecz to powinna być wygrana. Nawet porażka z Lechem nie była tragedią i ten mecz spokojnie mogli zremisować. Za to Korona ograła tylko fatalną na starcie Wisłę Płock, a w takim meczu z Legią na drugą połowę nie wyszła. W Kielcach też parę kontuzji. Nie wiem czy Śląsk wygra, bo Robak z Piechem są mało skuteczni na starcie i to największy problem tej drużyny, ale ciężko wyobrazić mi sobie ich porażkę. x2 po 1,76 to rozsądna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1 Ajj mało brakło, mogło być nawet i 3:3 :-)
obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli 5,40 Fortuna :n:

Czuję, że w tym meczu obie drużyny mogą troszkę postrzelać a kurs na taki zakład bardzo wysoki więc ryzykuję.
Korona Kielce rozegrała 3 mecze w tym sezonie i w każdym meczu było obie strzelą 1:1 z Górnikiem Zabrze, 1:2 z Legią Warszawa i 2:1 z Wisłą Płock a jeżeli chodzi o Śląsk Wrocław to wygrali z Cracovią 3:1, zremisowali z Lechią Gdańsk 1:1 i przegrali 0:1 z Lechem Poznań.
W meczach bezpośrednich także strzelają obie bramki, prócz ostatniego meczu Korony u siebie gdzie wygrali 3:0 to ich wyniki 1:2, 1:1, 2:2 i 2:2.
Typ lekko ryzykowny ale myślę, że wart.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...