Skocz do zawartości

01. Kolejka Ligue 1 [10.08-12.08.18]


jack13

Rekomendowane odpowiedzi

Magical Snap - 2018.08.07 15.42 - 002.png

 

:nozna:  Francja, Ligue 1: Marsylia - Toulouse 10.08.2018. godz. 20:45 :minus:
Typ: BTS - TAK / Kurs: 1.95 / Buk: 1xbet

 

Startujemy!.  Wkraczamy powoli na poważne tory w Europejskiej piłce, dziś start min. Ligue 1 oraz Premier League. W otwierającym spotkaniu we Francji Marsylia będzie podejmować Toulouse. Tutaj zdecydowanym faworytem wydają się gospodarze których celem jest pierwsza trójka i powrót do Ligi Mistrzów.  Tak naprawdę ciężko określić jaki to był sezon dla gospodarzy w poprzednim roku przegrali trzecie miejsce o 1 punkt, zagrali w finale Ligi Europy. Potencjał jest spory dlatego w klubie postawiono na pełną stabilizację składu – nikt wielki nie przyszedł nikt wielki nie odszedł. Na pewno defensywa nie jest aż nadto mocną stroną z tej piątki z poprzedniego sezonu to ich wynik był najgorszy i tutaj brakuje mi wzmocnień.  Forma też trochę może martwić jest mocno wakacyjna jeśli chodzi o defensywę w trzech ostatnich testach stracili w sumie 9 bramek – zresztą w żadnej gierce towarzyskiej czystego konta nie było. Wiadomo że grają u siebie Marsylia będzie atakować, cisnąć ale z racji że to początek sezonu a i jak wspomniałem forma chyba jeszcze nie ta widzę problemy sporego kalibru w defensywie.  Goście wybronili się w barażach, dlatego ten skład trochę wzmocniono, zostawili to co było przed rokiem za sobą i przystępują do  sezonu że świeżą głową. Przyjadą tutaj grać z kontry, ja myślę że z racji że to pierwszy mecz będą grać aktywnie w ataku, albo będą z tego punkty albo będzie rozpoczęcie do którego nikt nie będzie miał pretensji. Na pewno ten skład w ataku ma szybkość by być dziś bardzo groźny.

Edytowane przez jack13
By pershing,

15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Marsylia - Toulouse 4:0
powyżej 2,5 1,76 Fortuna :plus::plus::plus:

No i wreszcie zaczynają się poważne ligi! Już w ten weekend wchodzą do gry Francuska i Angielska liga i właśnie postanowiłem bliżej przyjrzeć się meczowi Marsylia vs Toulouse.
Marsylia przede wszystkim zatrzymała najwazniejszych piłkarzy takich jak Payet, Ocampos, Thauvin czy Gustavo.
Jeśli chodzi o Toulouse to zrobili 2 dobre transfery M. Gradel i M. Garcia i oni mogą być fajnym wzmocnieniem jeśli chodzi o atak.
W poprzednim sezonie Marsylia wygrała 2 razy z Toulouse, na wyjeździe 2:1 i u siebie 2:0 więc koło overa się kręcili.
Wiadomo, że początki sezonów bywają różne dlatego nie stawiam na zwycięstwo gospodarzy lecz stawiam na powyżej 2,5 gola w meczu. Liczę również, że Toulouse strzeli gola co mnie przybliży do overa. Dziś powinniśmy zobaczyć czy to Payeta czy Thauvina w Marsylii.
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...