Skocz do zawartości

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [07-09.08.2018]


Rekomendowane odpowiedzi


  Liga Europy, Kwalifikacje: Trencin - Feyenoord 09.08.2018. godz. 19:00 :plus:
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.08 / Buk: 1xbet /

 

Trencin szalona ekipa i mega młoda a to w takich rozgrywkach ważne. Już nie raz oglądałem ten zespół w akcji bo ot kopalnia overowa wszędzie gdzie gra i ja z tym składem nie widzę innego podejścia do sprawy jak granie swojej piłki. Trencin średnią wieku ma na poziomie coś koło 23 lata a i tak zawyżają to dwaj bramkarze powyżej 30 roku życia, ci zawodnicy nie mają doświadczenia nie są tak nastawieni na grę taktyczna. Trener pozwala grać wysoko, ofensywie i zawodnicy jak najbardziej tą filozofie popierają. Potrafią być szaleni w tej ofensywie i stać ich tu moim zdaniem na minimum bramkę, ale defensywnie moim zdaniem będą w bagnie na tle takiego rywala, tym bardziej że przecież nie grają na swoim stadionie. Holendrzy w każdym aspekcie są moim zdaniem lepsi, nawet to że dopiero zaczynają sezon wielki zmartwieniem nie powinno być bo mocne przetarcia przed sezonem mieli w tym mecz o Superpuchar Holandii z mistrzem kraju PSV wygrany po karnych – taki wynik buduje. Towarzysko tez mieli silnych rywali i skuteczność była bardzo dobra. Zakończę to tak wiem jak gra Trencin w defensywie i wystarczy że rywal zagra swoje i nie będzie miał problemu ze stwarzaniem sytuacji.

Edytowane przez jack13
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia - Gent BTS 1.95 1xbet

Jagiellonia zaskoczyła mnie w meczu z Rio Ave, może i rywal był osłabiony poprzednim sezonem, ale na wyjeździe mieliśmy niesamowity wesoły futbol, bo aż 4-4 co sprzyjało dla Jagi. Dzisiejszy mecz będzie coś jak ten z pierwszych, Jagiellonia zagra wycofana i będzie liczyła na kontry, które potrafią wykorzystać. Fajnie jakby zagrali dzisiaj na zero z tyłu, ale Gent nie boi się gry ofensywnej, w Belgii często jak w ich spotkaniach overy bramkowe, bo jak i nie boją się strzelić gola, tak i tracą je bez problemu. Do tego takie drużyny zawsze na podchodzą na luzie do takich spotkań, kilka osób pewnie dostanie szanse zagrać dzisiaj z ławki, bo rewanż u siebie, a tam ekipa z Belgii jest pewna swego i wiedzą, że dzisiejszy wynik nie będzie miał zbyt dużego wpływu(a czy tak będzie? no to to się okaże, bo Jagiellonia już pokazała, że wcale nie boi się zagrać w LE). Fajnie byłoby zobaczyć ich dalej, ale no niestety wydaje mi się, że BTS dzisiaj jest mocny.

 

 

Genk - Lech over 2.5 1.86 1xbet

Minusem dla Lecha jest brak Tiby dzisiaj, który przez żółte kartki musi pauzować, a drugim minusem jest, że trafili na Genk, który nie boi się gry ofensywnej. Ich ostatnie 4 mecze to, aż 14 strzelonych goli, co prawda 9 z nich strzelone Foli, ale mimo wszystko robi to wrażenie, bo np. rywalowi z Belgii też wrzucili cztery bramki. Lech tracił bramke z Soligorskiem, dwie bramki strzeliła im też drużyna z Armenii, także dzisiaj o bramki Genka nie musimy się martwić, ale serce chciałoby, żeby Lech też coś wrzucił, może swój instynkt strzelecki odpali norweg. Overek dla mnie lekko, po takim kursie warto!

 

Legia - Dudelange Legia -5 RR / X = przegrana 2.1 1xbet

O wynikach Legii nie ma co się wypowiadać, ale w rzuty rożne zawsze warto ich pchać. Dzisiaj od 1 do 90 minuty będą napierać na swojego kolejnego rywala z Europy, ten to już najłatwiejszy z nich wszystkich, jak ich nie przejdą to mogą wszyscy stamtąd po prostu odejść. Przez 90 minut będą napierać i tutaj żaden niekorzystny wynik nie ma wpływu według mnie, bo rywal po prostu będzie miał problem utrzymać się dłużej przy piłce. Ciśnienie w klubie jest już pewnie ogromne, piłkarze wiedzą, że zawodzą na każdej linii, dzisiaj mają szanse chociaż trochę się z tego wyczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Legia - Dudelange
Typ: x2
Kurs: 2.20
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Dziś byłem pewny postawienia przeciwko jednej z polskich drużyn, ale na Genk kurs jest zdecydowanie za niski. Za to Jagiellonia u siebie może zaskoczyć, choć tam też jakoś dziwnie spokojny jestem o wygraną Belgów. Została więc Legia, która została mocno przeceniona przez bukmacherów i dziś spróbuję chyba aż trzech wariantów na zespół z Luksemburga. Najpewniejszy wydaje się dodatni handicap +1.5 po kursie 2.2, nadal pozwala to puścić bez podatku, a Legia od startu sezonu nie tworzy drużyny przede wszystkim. W dodatku Antolić z Vesoviciem pauzują za kartki co ogranicza wybór Vukovicia. Brak pierwszego trenera i tylko wariant tymczasowy także na pewno nie sprzyja gospodarzom. Goście to nie są ogórki, a nawet jeśli to przecież polskie zespoły też nimi są. Odpadnięcie z mistrzami Węgier po wyrównanym dwumeczu oraz ogranie zespołu z Kosowa to nie są wyniki gorsze od Legii w tegorocznej przygodzie z europejskimi pucharami. Po mniejszych stawkach jeszcze x2 oraz czysta wygrana Dudelange.

Edytowane przez Typerex
By pershing,

60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia - Gent  DNB  Gent 1,6 Fortuna :t:

 

Taka nietypowa godzina meczu pszczółek to zdarzymy cos skrobnąć :P Ja prosto ide w dnb na Belgów bo myślę ze piłkarsko sa mocniejsi. Jaga za grała super z Rio Ave ale myślę ze Gent to troszkę wyższa polka niz Portugalczycy bardzo ofensywnie grająca ekipa co juz opisał Tonny - wraca na polskie salony Vadis jestem ciekawy w jakiej formie...ale Vadis z (L) to najlepszy rozgrywający naszej ligi wiec...Belgowie maja w zanadrzu rewanż u siebie napewno znają wyniki Jagi i maja ja dobrze rozpracowana wiec zagrają na maksa bez lekceważenia gdzie pewnie Rio ave troszkę nie wiedziało z kim gra....stawka imo duza wiec Gent musi grac łapać formę zgrywać sie   w lidze  nie błyszcza 2 kolejki remis i porażka z Zulte u siebie 1-1 wymęczone w 90 minucie...i 3-2 na Standard Liege na trudny terenie. 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genk - Lech Genk 1,42 Fortuna:t:

 

Następna bitwa Polsko- belgijska.Lech osłabiony brakiem Tiby ważny zawodnik w układance Ivana-  tak jak pisałem przed rewanżem z białoruskim Solgirskiem wraz z Amaralem to będzie siła Leszka .Poznaniacy potrafią grac ładnie ofensywnie maja dobre momenty szczególnie Kostevych kadrowo ciekawie wyglądają....  ale maja sporo przestojów gdzie oddają pole gry.Wykorzystały  to takie ekipa jak Gandzasar szczególnie na własnym terenie i Białorusini którzy byli wybitnie defensywna ekipa  a potrafi doprowadzić do dogrywki w Poznaniu wiec co moze zrobić taki zespól jak KRC GENK myślę ze sa wstanie strzelić kilka bramek. Genk to zespół bardzo dobrze pookładany wiec....napewno ciekawy mecz się szykuje .

 

Legia - Dudelange Legia under 2,5 żółtej kartki 1,44 Fortuna:t:

 

No i pewunia roku o 21-00  gramy jak w LM :P  z kolejna potęga.... nie typuje wyniki kto wygra bo...u nas taki burdel jak na czerwonej dzielnicy w Amsterdamie piłkarsko chyba banda naszych najemników jest lepsza ale...ktoś to musi wyczyścić i pookładać nie sadze ze będzie to Vuko szykuje sie ciężki czas dla nas...prze zjemy i to !!!!!typ na rożne zawsze jest ok bo my to naprawdę potrafimy robić. Nie wiem jak zagrają Luksemburczycy ale myślę ze specjalnie sie nie wystrasza to i tak my mamy grac rządzić i nie wyobrażam sobie żebyśmy w takim meczu z takim rywalem łapali kartki to  znaczy lina 2,5 jest ok i mozna wchodzić w to jak w masło Miłego wieczorku .

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...