Skocz do zawartości

ATP Tour: Toronto - 06.08-12.08.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Ivashka - Sugita 2 2.28 1xbet :n: jednak błąd, że Sugity nie widziałem

Szczerze mówiąc nie widziałem Sugity w tym sezonie, ale jak oglądałem mecz Ivashki z Hurkaczem to łapałem się za głowę, koleś jest fatalny. Wymiany zero, koleś nie miał pomysłu na grę, psuł sporo w siatkę, zbyt gorąca głowa. Sugita dawno niczego nie ugrał, same zjazdy ostatnio, ale jak to w sporcie nic nie może trwać wiecznie, jak tylko Sugita będzie systematyczny i nie będzie psuł to ogra Ivashke po prostu głową. Ivashka strasznie się podpala, po takim kursie warto.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko po słowie.... 

 

Damir Dzumhur- Stefanos Tsitsipas   Tsitsipas  1,61:t: To powinno byc ciekawe spotkanie obaj wysoko w rankingach .  Lubie Greka dobrze sie go ogląda ma chłopak potencjał jest w niezłej  formie choć h2h jak sie orientuje na korzyść Damira 1-0 chyba....młody talenciak jest wysoko w rankingach cały czas idzie do przodu a ma 19 lat gra ciekawy ofensywny tenis .Bośniak gra moim zdaniem troszkę w kratkę ostatnio gorzej serwuje jakościowo Tsipas miał ostatnio bardziej wymagających rywali dość szybko zweryfikował go Zverev ale...

 

Evgeny Donskoy-   Andrey Rublev  Rublev 1,39:n:

 

Rublev zagrał świetny turniej w Waszyngton wracał tam chyba po kontuzji ale grał az milo było patrzeć.Kapitalny półfinał z De Minuarem gdzie miał go na widelcu.... świetne wymiany pewny mocny serwis i troszkę zdrowia chyba w końcówce zabrakło....choć młodzian z antypodów grał rewelacyjnie...Jeśli tak zagra w Toronto to starszy z Rosjan nic do powiedzenia nie będzie miał po prostu jest to level wyżej. Andrey mlody talent  gra bardzo ofensywnie lubi atakowac i mysle ze spokojnie bierze ten mecz w 2 setach...grali ze sobą 2 razy i za każdym razem po 3 setach góra byl Rublev na twardej i cegle.

 

Betsson 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...