Skocz do zawartości

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [2.08.2018 REWANŻE]


Rekomendowane odpowiedzi

1.png.0d4342d937a41286b697aed9a2241892.p

2.png.5eda203f89727796edf1b2bdef16925c.p

3.png.ec19d79ba4cc702ed6ef1ba5cc86cbf1.p

 

Nasze drużyny w pierwszych spotkaniach dobre wyniki, bo Jagiellonia wygrała bez straty bramki, Lech wywiózł ważny remis 1-1 tylko Górnik zawiódł, ale to teraz młoda drużyna, która w Europie chyba może zapomnieć o walce. Osobiście uważam, że tylko Lech ma szanse awansować dalej, Jagiellonia zostanie sprowadzona na ziemie podczas wyjazdu, a Górnik zostanie rozjechany.

 

 

1.7 na Trencin i 1.7 na Rio Ave do gry, skrobnę coś niedługo na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pyunik - Tobol 1 2.4 1xbet :t:

Tutaj bez większego polotu, idę w stronę gospodarzy. Argumentem, który mi pomaga to zabetować to jest lokalizacja stadionu gospodarzy. Z takimi wynalazkami ciężko się gra, a tutaj dodatkowo mamy dwa wynalazki, które grają między sobą. Zagramy dzisiaj 1000 metrów nad poziomem morza, a według accuweather podczas meczu termometr będzie pokazywał 35 i możliwe opady deszczu. Dla porównania rewanż był grany 200 metrów nad poziomem morza, a temperatura była wtedy 20 stopni. Różnica jest ogromna, organizmy Kazachów prawdopodobnie wytrzymają z 60 minut. Pyunik ładnie zagrał, strzelili gola na wyjeździe, także dzisiaj 1-0 ich urządza. Trzymam za nich kciuki, żeby w następnej rundzie łapać perełki, które będą musiały tam przyjechać

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta Praga - Spartak Subotica bts nie 1,41:n:

 

 1 mecz niespodzianka i 2-0 do serbskiego średniaka za co głowa zapłacił trener Hapal. Sparta jest na początku sezonu trosze ten 1 mecz im nie wyszedł zlekceważyli rywala dostali gola po stałym fragmencie gry, potem mieli swoje sytuacje ale...u siebie na Letnej będzie inna historia.Sparta zaatakuje powinna wygrać spokojnie pytanie tylko ile...i czy da to awans  

 

Atromitos - Dynama Brześć awans Atromitos 1,61:n: Na Białorusi było bardzo ciekawie...po 70 minutach 4-0 dla Brzescia i potem greccy zaczęli grac skończyło sie na 3 golach i u siebie powinni to spokojnie ogarnąć praktycznie każde zwycięstwo daje im awans a kursy sa ciut lepsze niz na wygranie meczu po win Atro to 1,6 awans 1,61.Greccy sa lepsza ekipa maja ciekawszy zespół wiadomo takie wyjazdy na wschód bywają bardzo trudne nie wygodne. 

 

 Rio Ave - Jagiellona Białystok Rio Ave 1,76 :bz::n: No co tu mozna napisać 1 mecz w trudnych warunkach mocna ulewa i Jaga w ten mecz dobrze weszła błąd obrońcy portugalskiego straszny kiks i 1-0 .Potem popularne pszczółki przezywaly trudne chwile bo Rio ave to jest solidna ekipa wiadomo mnóstwo Brazylijczyków praktycznie każdy terminował w szkółkach Porto czy Benficki a to jest troszkę inny level niz nasza liga.Ekipa z Portugalii jest dobra technicznie i u siebie jest faworytem potrafią grac z kontry atak pozycyjny tez nie jest im obcy, myślę ze chłopaki to potraktują bardzo serio i ograją  Jagiellonie ....Pytanie czy Jaga jakoś odpowie:  jak zagra na wyjedzie bo patrząc historycznie to ekipa z Podlasia takiego rywala jeszcze nie miała w swojej historii był tam grecki Aris Toboly i inne wynalazki z którymi Jaga dawała ciała... ciekawe jag ich ustawi Mamrot jak Jaga zagra ja myślę ze powalczę 3-1 dla Rio 

 

 Slovan Bratysława - Baltsan Slovan Handicap  (-1.5) 1,69:plus: i tutaj chyba największy pawniaczek po fajnym kursie.Tutaj będzie rzez niewiniątek  Slovan tez dal ciała w 1 meczu i przegrali 2-1 na Malcie mimo ze mieli spora przewagę nic z tego nie wynikało.Slovan ma ciekawa ekipę i 2 raz tak słabo nie zagra z taka ekipa jak Baltasan .... maja w tym roku 100 -lecie swojego istnienia i chcą cos więcej niz tylko dominacji w lidze. Jest to ekipa bardzo bramkostrzelna bo na ostatnie 5 spotkań liga +  liga europejska  strzelili 17 bramek  tracąc 5 bramek .Trener Savela ma duzo ciekawych młodych zagranicznych graczy plus kilku weteranów(Vittek, Holosko)  co nie zawsze mieszczą sie na ławce czy w pierwszej 11 naprawdę jest w czym wybierać przy ustalaniu składu meczowego... np. młody Hiszpan Moha -Słoweniec Sporar w pomocy jest Nono myślę ze z tej trojki ktoś jutro spokojnie bramkę strzeli. Ja liczę na minimum 3-4 bramki Slovana a nie zdziwie sie jak będzie ich więcej. 

 

wszystko Melbet jutro jak czas dopisze cos  jeszcze podam zagram Pozdrawiam i :t::plus::gol:

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x15+20(+30zm)+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trencin - Górnik 1 1.64 1xbet :t:

Jak dla mnie bez niespodzianki w tym spotkaniu, Górnik w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie, transfery niestety osłabiły drużynę i to bardzo mocno. Młodzież jeszcze nie jest ograna. Trencin bez większego problemu poradził sobie w Polsce, byli drużyną, która miała masę sytuacji, wykorzystali tylko jedną, ale na wynik wyjazdowy było wystarczająco, dzisiaj będzie podobnie. Oglądałem na weekend Górnik z Wisłą, zagrali tam bardzo słaby mecz, ale udało im się zremisować. Dzisiaj w stronę gospodarzy idziemy bez większego zastanowienia.

 

Rio Ave - Jagiellonia 1 1.62 1xbet :n:

Tutaj tak samo jak wyżej, idziemy przeciwko drużynie z naszego kraju; w Białymstoku typowałem Jagiellonie, ale wcale nie było łatwo, boisko było w fatalnej dyspozycji i pewnie gdyby nie to Jagiellonia by przegrała. Rio Ave po lekkich przejściach w składzie, ale w pierwszym spotkaniu dominowali strasznie, po prostu murawa była niekorzystna dla jednych i drugich, więc to pozwoliło utrzymać Jadze ten wynik. W Portugalii jeszcze nie grają, także dzisiaj wszyscy będą mieli świeżość, trenowali pewnie ciężko, chciałbym, żeby to było tylko 1-0 i dogrywka/karne na korzyść drużyny z Białegostoku, ale to chyba niemożliwe.

 

Lech - Soligorsk over 2.5 2.1 1xbet :n:

Dzisiaj w Poznaniu świetna atmosfera będzie, wojewoda skrócił karę i stadion otwarty dla kibiców. Wynik z wyjazdu bardzo dobry, bramka w końcówce uratowała sytuacje, transfery póki co dobrze się sprawują; kadra wydaje się być bardzo dobra, generalnie ofensywnie Lech wygląda bardzo dobrze, defensywnie ciut gorzej. Spodziewam się dzisiaj dobrego widowiska, że Lech przypieczętuje ten dwumecz bardzo mocno, a później zobaczymy, może LE w Poznaniu? Lech pewnie na początku zaliczy faila i stracą gola na samym początku, ale ofensywnie wydaje mi się, że stać ich na dwa gole.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

40+20+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rio Ave - Jagiellonia Białystok 4:4
Rio Ave 1,66 :n:

Przed nami mecz rewanżowy pomiędzy Rio Ave a Jagiellonia Białystok. W Białymstoku mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Jagi po dużym błędzie Rio, który wykorzystał sam na sam Machaj. Z gry to Rio Ave miało więcej sytuacji podbramkowych, więcej okazji na strzelenie bramki. Do tego teraz dochodzi własny stadion i myślę, że (niestety) gospodarze dzisiejszego spotkania wykorzystają to. Oby Jagiellonia strzeliła gola bo to może dać im awans do dalszej rundy ale to Rio dziś powinni wygrać mecz.

 

Trenczyn - Górnik Zabrze 4:1
Trenczyn 1,82 :plus::plus::plus:
Trenczyn i powyżej 2,5 2,63 :plus::plus::plus:

Trenczyn pokazał już w Zabrzu, że z tej pary to Oni przechodzą dalej teraz "u siebie" tylko to potwierdzą. Stawiam także na powyżej 2,5 gola w meczu bo Trenczyn jest drużyna overową i nie zdziwił bym się gdyby wpadło tutaj trochę bramek - Górnik nie ma już czego bronić.

FC Valletta - Zrinjski 1:2
Zrinjski (A) 1,84 :plus::plus::plus:

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem dość niespodziewanym bo tylko remis 1:1. Teraz do awansu trzeba wygrać bądź zremisować wyżej niż 1:1 - 1:1 dogrywka.
Zespół z Bośni jest drużyną lepszą i w pierwszym meczu tak to wyglądało zabrakło skuteczności. Dziś myślę, że udowodnią swoją wyższość i awansują dalej, kurs zachęca.

Dynamo Mińsk - Dun. Streda 4:1
obie strzelą 1,79 :plus::plus::plus:

Streda uległa u siebie 1:3 grając w 10 już od 39 minuty i mimo porażki do pokazali się z dobrej strony, walczyli o jak najlepszy wynik, niestety sił wystarczyło na prawie 80 minut. Mimo grania w 10 mieli sporo sytuacji bramkowych, myślę, że nie mając nic do stracenia dziś także zaatakują i strzelą gola. Gospodarz także powinien wcisnąć.

Lillestrom - LASK Linz 1:2
obie strzelą 1,68 :plus::plus::plus:

Pierwszy mecz Linz wygrali aż 4:0 i awans mają w kieszeni. Lillestrom nie ma nic do stracenia i będzie chciał zmazać plamę chociaż po części. Liga Norweska jak i Austriacka jest overova więc i tutaj widzę bramki z obu stron.

Hacken - Leipzig 1:1
obie strzelą 1,58 :plus::plus::plus:
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,86 :n:

Lipsk wygrał u siebie 4:0 i jest pewny awansu. Można powiedzieć, że identyczna sytuacja jak w meczu wyżej... Liczę tutaj na bramki z obu stron.

Admira - CSKA Sofia 1:3
CSKA Sofia 2,12 :plus::plus::plus:

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0. Admira od 5 meczu z samymi porażkami widać, że słabo tam to wszystko wygląda. Stawiam, że CSKA Sofia pójdzie za ciosem i mimo dużej przewagi wygrają i na wyjeździe.

FCSB - Rudar 3:0
FCSB -1 1,58 :plus::plus::plus:

Steaua bo o nich mowa wygrali na wyjeździe 2:0 i u siebie przypieczętują awans do następnej rundy. Rudar w fatalnej dyspozycji, 2 mecze w lidze i 2 wysokie porażki 0:5 z Maribor i 1:3 z Domzale do tego dochodzi porażka z FCSB 0:2 i w ciągu 3 meczy 10 bramek stracili.
Stawiam, że zespół z Rumuni pokona minimum 2 bramkami.
Edytowane przez zibi16
By pershing,

20+40+60+25+25+25+25+35+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech - Soligorsk

 

under 2,5 1,7 1xbet :t:

 

1 polowa x 2,11 bah :n:

 

Tak na szybko o Leszku dzisiaj wracają kibice na stadion napewno będzie im sie grało łatwiej maja dobry wynik z Białorusi i powinni awansować-czy wygrają zobaczymy. Goście to jest ekipa wybitnie defensywna bardzo dobrze graja u siebie ale i na wyjazdach potrafią walczyć,  nie przegrywać oni tu nie będą atakować prowadzić gry oddają ja Lechowi a jak wiadomo polskie ekipy tego nie lubią i nie potrafią. Zatem spodziewam sie takich szachów gdzie nikt nie będzie chcial zaryzykować otworzyć sie bo....Soligorsk w 8 meczach domowych w tym sezonie rodzimej ligi  2 bramki-na  Wyjazdach  4 stracone  w  8 meczach.Lech poczynił ciekawe transfery last minute... Portugalczycy będą dawać im sporo jakoś co było juz widać w 1 meczu + w meczach naszej ekstraklasy  Tiba i Amaral to gracze o dobrej technice troszkę chyba jeszcze nie zgrani z zespołem i do końca fizycznie przygotowani ale...Lech będzie miał z nich pożytek duzy. 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

40+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Szachtior
Typ: 1 [-1.5]
Kurs: 2.3
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Najpierw miałem grać dziś zwycięstwo Lecha, ale sama wygrana nie do końca zadowala mnie kursowo, więc spróbuje odważniejszego typu, czyli Kolejorz z handicapem. Pierwszy mecz na Białorusi zakończył się dość pechowym remisem, bo to był jeden z lepszych meczów Lecha w tym krótkim sezonie. Poznaniacy wyglądali naprawdę solidnie i po prostu zabrakło im skuteczności, ale choćby ostatni ligowy mecz pokazał, że z tym powinno być coraz lepiej. Białorusini nie robili jakiegoś dobrego wrażenia, a gdyby nie klops Buricia to nie zdobyliby nawet bramki przed własnymi kibicami. Także wolę zagrać bardziej ryzykownie, ale po większym kursie i bez podatku niż stawiac dość średnio opłacalne 1.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...