Skocz do zawartości

ATP Tour: Waszyngton, Los Cabos, Kitzbuhel - 30.07-05.08.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Waszyngton, USA
Data rozgrywania: 30.07.2018 - 05.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $2,146,815

 

Miejsce: Los Cabos, Meksyk
Data rozgrywania: 30.07.2018 - 04.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $808,770

 

Miejsce: Kitzbuhel, Austria
Data rozgrywania: 30.07.2018 - 04.08.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale ta Austria wygląda dzisiaj pewnie... ciekawe co się nie uda

Marterer - Istomin 1 1.63 1xbet :n:

Przyznam tylko, że oglądałem mecz Istomina i wyglądał on tam mega słabo, w pierwszym secie miał *5-3 i przegrał 5-7, w trakcie jeszcze bandażowali mu stopę, a potem nagle Kolbie odcięło zasilanie i zagrał dwa fatalne sety. Dla niego to będzie już piąty mecz na tym turnieju i według mnie ostatni. Oprócz serwisu to nic innego nie ma do pokazania, a na mączce to za dużo nie daje. Niemca na tym turnieju niestety nie oglądałem to ciężko mi powiedzieć w jakiej jest formie, ale Kukłe ograł bez problemu, bez żadnego bronionego bp, także wydaje mi się, że on bierze dzisiaj ten mecz.

 

Berrettini - Jarry 2 2.09 1xbet :t:

Do trzech razy sztuka panie Włoch. Berrettini jest już po jednym wygranym turnieju, tutaj czołówka się trochę posypała i jest szansa na kolejny turniej, ale Jarry raczej go wyeliminuje, co wczoraj Albot miał zrobić, ale w trzecim secie też dostał już paraliżu. Włoch od 24 lipca działa mocno na serwisie, ale z meczu na mecz już coraz gorzej to wychodzi. Jarry wprowadził sobie trochę nerwów wczoraj szczególnie w TB, ale później udało mu się szybko ograć Hiszpana. Wydaje mi się, że czas Włocha już nadszedł i tak już sporo ograł. Jarry wykorzysta raczej to co Simon i Albot zmarnowali.

 

Munar - Daniel 1 1.94 1xbet :t:

Wczoraj miałem okazje widzieć mecz jednego i drugiego; Munar miał trochę bardziej wymagającego rywala, który nie przeszedł obok meczu, podobała mi się jego gra, nie bał się atakować, rozrzucał po bokach Holendra, a na returnie bardzo dobrze się sprawował. Daniel za to grał z Djere, który miał mecz w głębokim poważaniu, jego nie interesowała gra na tym turnieju, najśmieszniejsze było to, jak w ostatnim gemie Djere rzucał piłki na drugą stronę, żeby tylko Daniel rozegrał na bok, bo nie chciało mu się biegać, a tu niespodzianka Taro robił UE w siatkę, w końcu Laslo powiedział dość, rzucił dwie piłki w siatkę i koniec meczu. Ze Struffem było podobnie, po pierwszym secie już oddał mecz, także dzisiaj poważny sprawdzian przed Danielem, coś podobnego miałem okazje oglądać na własne oczy podczas challengera w Poznaniu, do finału Taro doszedł bez problemu, ale trafił na bardziej wymagającego gracza tudzież Hurkacza i szybki zjazd do bazy. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza, Hiszpan dobrze sobie radzi na mączce, powinien go zweryfikować w dwóch setach.

 

Klizan - Lajovic 2 1.82 1xbet :n:

Wczoraj grałem przeciwko Klizanowi, ale Thiem wolał oddać mecz, dzisiaj już rywal, który podejdzie do spotkania na sto procent. Nie miałem okazji widzieć żadnego z nich na korcie, tylko przez chwilę mecz Klizana, ale tam było tylko widać fatalny mecz Dominica, a nie jakiś poważny tenis, zmarnowane sytuacje, które powinny być na jego korzyść, to aż prosiło się, żeby to wyłączyć. Lajovic według mnie jest w lepszej formie i dodatkowo psychika też jest po jego stronie, bo Klizan to po prostu gorąco głowa, której czasem coś wyjdzie, jak tylko spotkanie pójdzie nie po jego myśli to odpala się styl aka Monflis, czy Fognini i kończymy szybko mecz. Do tego Lajovic nie oleje spotkania, jak Thiem, będzie ciekawe widowisko.

 

Peralta J. / Zeballos H. - Jebavy R. / Molteni A. 1 1.46 1xbet :n:

Nawet deble dzisiaj proszą się o grę w Austrii. Perelta i Zeballos są już po wygranej w Hamburgu i Bastad i zmierzają po kolejną wygraną, dla nich liczą się osiągnięcia nawet na takich małych turniejach, także nie ma tutaj mowy o tankowaniu. Dwóch ziemniaków to czego tutaj oczekiwać, są w bardzo dobrej formie, do tej pory pokonali dużo lepsze pary niż dzisiaj, w dodatku w deblu nie ma mowy o takim zmęczeniu jak w singlu, także według mnie warto dzisiaj iść w ich stronę.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

3x15+25+35+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skupimy się nadal na Austrii...

 

Jarry - Istomin 1 1.57 1xbet

Kolejny raz przeciwko Istominowi, dzisiaj jego przygoda się kończy, jestem tego wręcz pewien. Istomin musi podziękować Kolbie, że jest na tym etapie, wczorajszego spotkania nie miałem okazji oglądać i jak to się stało, że przeszedł dalej nie wiem. Dzisiaj jego rywalem Jarry, który rozgrywa tutaj dobry turniej, tydzień wcześniej zaliczył półfinał w Hamburgu, a dzisiaj jest szansa o finał. 20/10 bilans jego na ziemi w tym roku, dobrze się czuje na tej nawierzchni, co rok wykręca tutaj najlepsze staty. Bardzo dobry serwis, którym sobie ustawia wymianę, do tego nie boi się też dłuższych wymian, bardzo dobry zawodnik, walki mu nie brakuje. Istomin oprócz serwisu prezentuje się bardzo słabo, Jarry dzisiaj go sprowadza na ziemie. Nie wiem jak stopa Istomina, którą sobie owijał w meczu z Kolbą, może tylko zagranie psychologiczne.

 

Klizan - Munar 2 2.45 1xbet

Trzeci raz gram przeciwko Klizanowi, oby do trzech razy sztuka.... Klizan prześlizguje się z rundy na rundę, nie wiem czemu Thiem mu to oddał(pewnie przez słaby turniej), co się stało wczoraj Lajovicowi też nie wiem, bo wygrał pierwszego seta, byłem pewny, że weźmie to w dwóch, a tu niespodzianka. Dodatkowo Klizan jest po pięciu meczach, więcej spędził na korcie, mniej czasu na regeneracje, bo przez deszcz dogrywał mecz trochę później. Munar wiadomo ma być drugim Nadalem, wczoraj poszedł po mojej myśli, ale ta nerwowość, którą zrobił w pierwszym secie z Klizanem mogłaby nie przejść, z 0-4 odrobił, do tego obronił jeszcze jedną setową przy swoim, bardzo słaby pierwszy serwis wczoraj, ale drugi dzień nie ma szans, żeby go taki dołek dopadł. Po takim kursie warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...