Skocz do zawartości

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.07-31.07.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
obie strzelą 1,66 Fortuna :plus::plus::plus:

2 kolejkę zaczynamy dość ciekawym meczem w Gdańsku gdzie Lechia podejmuje Śląsk.
W pierwszej kolejce obie drużyny zgarnęły 3 punkty, Lechia 1:0 wygrała na wyjeździe z Jagiellonią natomiast Śląsk pokonał 3:1 u siebie Cracovie.
Dziś stawiam na obie drużyny strzelą gola, obie ekipy mają potencjał w ataku dużo większe niż w obronie, ta często się gubi i robi bardzo dużo głupich błędów tak było w poprzednim sezonie a dużych zmian nie było (chociażby przykład w meczu z Śląsk - Cracovia gdzie obrońca Śląska był "objechany" bardzo łatwo i przegrał grę ciałem zamiast wybijać na aut cokolwiek to wolał walczyć bark w bark wiedząc, że nie ma do pomocy nikogo).
W ataku Lechia ma Paixao, który już w 1 kolejce strzelił gola. W Śląsku Robak - najlepszy strzelec Śląsk zaczął na ławce więc tam też jest spora walka o miejsce w składzie.


Wisła Kraków - Miedź Legnica 2:1
Wisła 2,25 Fortuna :plus::plus::plus:
Miedź poniżej 4,5 rzutów rożnych 1,90 STS :n:

Stawiam w tym meczu czysty win gospodarza. Wisła mimo osłabień pozytywnie zaskoczyła mnie w meczu z Arką, gdzie byli dużo lepsi niż goście, brakowało tylko wykończenia akcji.. No i była świetna szansa, karny - niewykorzystany przez Boguskiego. Natomiast Miedź mimo wygranej nad Pogonią 1:0 nie pokazali nic szczególnego, bramka w 91 minucie więcej szczęścia niż umiejętności.
Wisła ma dużo większy potencjał i jeśli zagrają tak samo jak z Arką to moim zdaniem zgarną pewne 3 punkty.
Oczywiście po stracie Carlitosa Wisła ma problemy ze strzelaniem bramek i to się chyba nie zmieni jeśli nie kupią kogoś ale na Miedź powinno wystarczyć.
Wisła grając z Arką nabiła aż 7 rogów natomiast Arce pozwoliła wbić tylko 1 róg. Miedź wbiła Pogoni tylko 2 rogi.
Myślę, że grę będzie prowadzić Wisła a im dłużej Wisła bramki nie strzeli tym moim zdaniem typ na poniżej rogów Miedzi będzie bezpieczny.

 

Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (5:4 rożnych)
Sosnowiec poniżej 4,5 rzutów rożnych 1,67 STS :plus::plus::plus:
Lubin powyżej 5,5 rzutów rożnych 1,85 STS :n:

Wydaje mi się, że jest to bardzo fajna opcja. Sosnowiec nie wyglądał najlepiej w meczu u siebie z Piastem i wydaje mi się, że w niecały tydzień niewiele się zmieniło natomiast Zagłębie wygrało na wyjeździe z Legią 3:1.
Zagłębie Lubin wykonują sporo rogów, nawet w Warszawie z Legią wykonali ich 5 ale więc także w tym meczu powinni ich wykonać sporo, na pewno będą atakować do strzelenia gola a jak pokazał mecz w Warszawie kontrataki mają dobre. Jeśli chodzi o Sosnowiec to w meczu z Piastem mieli 4 rogi ale nie widziałem zbytnio dużo gry bokami, żeby dać sobie szanse na stały fragment gry. Z Lubinem będzie jeszcze trudniej.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

115+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Korona - Legia
Typ: 1
Kurs: 2.8
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Wieczorem dość ciekawe spotkanie w Kielcach. Korona zagrała naprawdę dobry mecz w Zabrzu i gdyby nie Loska to pewnie wywiozłaby ze Śląska trzy punkty. Za to Legia to wielkie rozczarowanie na starcie sezonu i ligowe wpadki, przegrany superpuchar czy nijaka gra w Europie nie wydają się przypadkiem. Posada Klaufuricia pewnie wisi na włosku, więc nie wiem czemu nagle zespół z Warszawy miałby przejść cudowną odmianę. Korona to solidny zespół, który na pewno ma pewne braki i nadal czeka na wzmocnienia, ale pogrążoną w kryzysie Legię u siebie powinni ograć. Tak wyrównane kursy na ten mecz to nie jest przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Cracovia
Typ: x2
Kurs: 2.00
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Lech na starcie sezonu niby nie radzi sobie najgorzej, ale o dobrym stylu ciężko mówić. Wymęczony awans w Lidze Europy i generalnie wszystko co dobre to dzieje się w końcówkach meczów. Lech nie gra przekonująco, brakuje im jeszcze świeżości, a biorąc pod uwagę nie taki znowu najgorszy remis na Białorusi to dziś można spodziewać się rotacji, grania trochę drugim składem, bo priorytetem na lato jest pewnie walka w Lidze Europy. Cracovia nie zagrała dobrze ze Śląskiem, ale ten projekt Probierza jest naprawdę ciekawy i myślę, że runda wiosenna z poprzedniego sezonu nie była dziełem przypadku. Dziś Cracovia jest w stanie wyszarpać ten punkt w Poznaniu, a kto wie może nawet wygrać. 2.00 na stratę punktów przez Lecha jest moim zdaniem dość ciekawą propozycją z oferty Totolotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Wisła Płock

O 15.30 w Zabrzu gospodarze podejmą "Nafciarzy". W czwartek Górnik przegrał u siebie z Trenczynem i ma bardzo ciężką sytuację przed rewanżem na Słowacji. Mimo wszystko uważam, że Marcin Brosz bardziej skupi się na rewanżowym spotkaniu w ramach eliminacji do LE. Wisła Płock powinna ten fakt wykorzystać. Nie zaryzykuję zagraniem na gości, ale uważam, że w tym meczu padnie kilka bramek. Dlatego najlepszym wyjściem wydaje mi się zagranie powyżej 2.5 bramek. Jeśli Brosz wystawi taki sam skład, jak w 1. kolejce, to uważam, że szanse na over będą spore. Młodzi zawodnicy znowu będą chcieli się wykazać, natomiast Wisła Płock będzie chciała zmazać plamę za porażkę przed własną publicznością z poznańskim Lechem. Od siebie proponuję:
Powyżej 2.5 bramki @1.94 Unibet, 7/10  :minus:

Wisła Płock powyżej 1.5  bramki @2.23 Unibet, 5/10 :minus:

 

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

W Gdyni o 18 Arka zmierzy się z wicemistrzem Polski z ubiegłego sezonu. Jaga przyjeżdża do Trójmiasta z chęcią zdobycia kompletu punktów. Nie udało się to w 1. kolejce z innym zespołem z Trójmiasta. Niespodziewana porażka z Lechią sprawiła, że Jaga przystępowała do meczu z Rio Ave w mieszanych nastrojach, ale jako, że udało się zwyciężyć, teraz na pewno skupią się na tym, by już na samym starcie sezonu nie stracić zbyt dużej ilości punktów. Piłkarze z Białegostoku powinni być dzisiaj zmotywowani podwójnie. Skład Jagi niemalże się nie zmienił, co oznacza, że prawie wszyscy piłkarze pamiętają sromotną porażkę 1-4 na Stadionie Miejskim w Gdyni. Jagiellonia musi koniecznie poprawić skuteczność, ponieważ miała doskonałe sytuacje zarówno w meczu z Lechią, jak i z portugalskimi Aveiros. Idę w over bramkowy Jagi. Zobaczymy jak na tym wyjdę.

Jagiellonia powyżej 1.5 bramki @2.55 Unibet, 5/10 :plus:

 

Lech Poznań - Cracovia Kraków

Kolejorzowi udało się zremisować na wyjeździe się z białoruskim Szachciorem Soligorsk 1-1 w pierwszym meczu eliminacji II rundy LE. Jest to bardzo dobry wynik. Podobnie jak w spotkaniu wyjazdowym z ormiańską drużyną, piłkarze Lecha także na Białorusi strzelili bramkę w końcówce meczu i jego szanse przed rewanżem są o wiele lepsze, niż te Górnika, nie wspominając o Legii. Dzisiaj drużyna prowadzona przez Ivana Djurdjevicia podejmie Cracovię. Pierwszą kolejkę Ekstraklasy oba zespoły kończyły w innych humorach. Lechowi udało się wygrać w Płocku, natomiast Pasy uległy Śląskowi we Wrocławiu 1-3. Wg mnie najciężej wytypować zwycięzcę spośród dzisiejszych trzech spotkań jest w tym meczu. Dlatego nie gram overu bramkowego, nie gram czystej jedynki lub dwójki. Nie zagram też remisu. Najlepszą opcją dla mnie jest to, że obie drużyny trafią dziś do bramki. Cracovia w Poznaniu często przegrywa, ale zazwyczaj strzela bramkę. Uważam, że dziś może być podobnie. Skoro Michał Probierz zapowiedział, że Cracovia gra o mistrzostwo, to w takich meczach muszą wywozić przynajmniej punkt z trudnego meczu wyjazdowego. A już tak całkiem poważnie, uważam, że w tym meczu padną bramki dla obu drużyn. Ofensywnych piłkarzy oba zespoły mają całkiem niezłych, więc uważam, że dzisiaj atak wygra z obroną i zobaczymy w tym meczu minimum po jednej bramce dla każdej z drużyn.

Obie drużyny strzelą @1.92 Unibet, 8/10 :minus: Karny Helika :/

Edytowane przez NalepOne
By pershing,

3x15+35+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Pogoń - Piast
Typ: 1
Kurs: 2.1
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Początki sezonu bywają jednak trudne do typowania. Może dziś uda się jakoś przełamać i tym razem zamiast pójścia w underdoga i jakąś niespodziankę typuję wygraną faworytów. Lato w wykonaniu Portowców wydaje się dość przyzwoite, a o ambitnych celach świadczą transfery Buksy (choć ten przez kontuzje nie zagra) czy Kozulja. Radek Majewski jak na polskie warunki to nadal jest dość solidny piłkarz, choć strata Piotrowskiego na pewno mogła zaboleć. Piast wygrał niby ten mecz na inauguracje, ale grali z Sosnowcem, który wydaje się drużyną mocno odstającą od reszty stawki. Pogoń przegrała na wyjeździe z innym beniaminkiem, ale Miedź to zespół mający wyższy potencja od Zagłębia. W dodatku Pogoń u siebie pod dowództwem Kosty Runjaicia gra naprawdę dobrze, a sam niemiecki szkoleniowiec bardzo na plus odmienił grę Pogoni. W Szczecinie celują w czołową ósemkę i muszą wygrywać takie mecze, żeby ten cel osiągnąć. Ten kurs w Totolotku wydaje mi się trochę zawyżony przez porażkę na starcie, raczej jakieś 1.7-1.8 byłoby odpowiedniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...