Skocz do zawartości

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [26.07.2018]


Rekomendowane odpowiedzi

b.jpg.201b65b4026232a54e959e17da417f0c.j

 

Jedziemy ze zmaganiami w Lidze Europy. Nasze ekipy przeszły po ciężkich bojach do kolejnej rundy, czy tutaj uda im się coś jeszcze ugrać? Dochodzi tutaj też do gry Jagiellonia, jak oni się zaprezentują? Zapraszam do rozmów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie jestem na urlopie,ale lubię LE i idę do jakiegoś ziemniaka zagrać to przy okazji dam kilka komentarzy od siebie.

 

CSKA - Admira 1 1.8 :t:

Admira przed sezonem pozbyła się 7 zawodników, w tym 5 podstawowych, nie ściągnęli żadnej gwiazdy. CSKA już jest w rytmie meczowym, większych strat transferowych nie odnieśli, według mnie dzisiaj powinni bez problemu u siebie wygrać, żeby na rewanż jechać z zaliczką.

 

Jaga - Rio Ave 1x 1.5 :t:

Tutaj idę w stronę Jagi, wszystkie nasze drużyny Dzisiaj nie mogą przegrać, w internecie pełno zdań, że przecież Rio Ave z Portugalii i bez problemu pojadą naszych,ale nikt nie widzi, że transfery w tej drużynie poszły i playmakerzy z poprzedniego sezonu opuścili klub,do tego nowy trener. Dzisiaj zobaczymy underowy mecz i idę w stronę Jagi.

 

Soligorsk - Lech 1x 1.5 :t:

Soligorsk gra u siebie solidnie, solidna obrona, skupiają się na difens. Lech dzisiaj nie rzuci się do ataku, będą grali również wycofani, będą bali się wysokiej porażki, na którą ich stać. W Armenii mieli problemy, drugi raz tego nie zrobią. Mecz będzie nudny, spodziewam się również underu i idę w stronę gospodarzy.

 

Górnik - Trencin 2 2.5 :t:

Tutaj spodziewam się porażki drużyny z Zabrza, młodzież w drużynie jednej i drugiej,ale nasza nie robi na mnie wrażenia. Po transferach spodziewam się, że górnik w tym roku walczy o utrzymanie, nie ma kto tam grać, męczyli się z Zaria dzisiaj trudniejszy rywal. Szykuje się porażka.

 

Tns - Lincoln 1 1.65 :t:

Tns u siebie mocna ekipa, walczyli dzielnie w meczu o lm dlatego spodziewam się, że dzisiaj zaczną z wysokiego c żeby u siebie już zamknąć dwumecz

Edytowane przez Tonny
By pershing,

125+30+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...