Skocz do zawartości

FANTASY ekstraklasa I 1 LIGA polsatsport.pl


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi


Nawaliło Nas , nie ma co :green: Porobilibyście jakieś zombie team , nawet bez zmian do końca sezonu tylko dla sztucznego tłumu %-)

 

To co @ŻYLETA musimy godnie reprezentować tę "elitę" ? Robimy zakład h2h o jakiś flakon ? :piwo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Za tydzień ruszają, robimy jakąś ligę forumową w Fantasy?
Może założę jakiś temat w dziale Piłka=> Polska to tam więcej osób będzie widzieć.
Tylko podrzuciłbyś ktoś kod do ligi.
@ŻYLETA @poozon

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za nawet mam dodatkowy pomysł na...w końcu nie samym fantasy człowiek żyje jak coś dawać wywoływać...  fajna platforma - mamy elitę ale nie wszystkich stać :P wiec moze tu male wpisowe 20-50 zl ale jesliu bedzie zainteresowanie to fur fan moze ....ktoś chętny https://www.kicktipp.pl/stareobstawianie/freunde jak cos to na pw pisać meila będę wysyłał zaproszenia maks miejsca 50 @INTELOWIEC @marcio11 jak cos mozna typerka na inne ligi założyć włoska angielska bundes albo jakiś miks ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki za odpowiedz wiadomo raczej będzie standardowa lipa jakbys jebnal bona albo peysef od siebie to nagle byłby wysyp typerów i fantazowcow @kalodop zrobi sie za 5 minut przed startem fantazy to moze maks 5 osób bedzie tych co zawsze....a opcja na kiktypie chyba nie wypali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...