Skocz do zawartości

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [10.07.2018-11.07.2018]


Rekomendowane odpowiedzi

1899921254_Beztytuu.png.be34556271a01c7e

 

We wtorek zaczynamy zmagania do LM! Jednym z pojedynków, które będziemy mogli obejrzeć i będą ważne dla nas, jako Polski to Cork City - Legia Warszawa; faworytem tego spotkania jest Legia, czy klątwa LM i niby taka łatwość to nie za szybka decyzja przez bukmachera? Zapraszam do rozmów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poszukamy niespodzianek za drobne kursy fajne a .... nie ma co ryzykować strata mała a jak cos wpadnie będzie na granie 

 

Shkendija Tetovo - TNS  1,25 :plus:Betsson i Shkendija strzeli w obu połowach  2,2 Totolotek:plus:

 

 

Jeden z.... pewniaczek kursy juz poleciały nie wiem czy aktualne te  ale myślę ze warte gry. Macedończycy graja bardzo ofensywnie nie dawno zagrali ciekawy sparing z ukraińską Vorkslą Poltava  i wygrali 3-1 wiec...dzisiaj będą chcieli to załatwić i miec spokojny rewanż- walijskie drużyny graja dramatycznie w pucharach juz 2 poleciały tutaj jest stary angielski styl różnica powinna spokojnie wyjść. Macedończycy graja ofensywnie stwarzają sobie sporo sytuacji bramkowych  Nie wiem jak tam pogoda ale rejon jest gorący wiec.... plus warunki  pogodowe mogą miec znaczenie...  jak będzie ciepło parno i duszno to amatorstwo będzie umierało w 2 połowie.Ekipa jest dość ograna doświadczona w europejskich pucharach grywała z takimi firmami jak Milan czy Gent w lidze strzeliła ponad 100 bramek. Będzie  3-0 3-1 maks po jakimś  stałym fragmencie gry :P 

 

 Alashkert  - Celtic  Glasgow 1x :minus:  3,15 Bet-at-home  Tutaj taka czuta troszkę poszperałem w necie. Celtowie na wyjazdach graja słabo czesto gęsto sie meczą z takimi ekipami ....u siebie pewnie wbija 4,5 bramek ale  grałbym rożne w ich stronę nigdzie nie znalazłem. To za drobne moze niespodzianka... gospodarze dla mnie anonimowa ekipa ale maja skład zagraniczny szansa pokazania sie jest . Ormianie   jak poczują krew lubią powalczyć  to moze byc trudna przeprawa dla Rogersa i jego ekipy warunki trudne plus baza stadion wszystko takie inne....pachnie głębokim PRL :P 

 

 

Vikingur Gota - HJK Helsinki  x 3,94 Bet-at-home:n:

 

Islandczycy u siebie az takim dogiem...ja bym dal takie 50/50 ...Ok HJK doświadczona ekipa liga  fińska troszkę wyżej stoi ale...zeby 1,45 było na finów z Islandczykami to takie derbowe  starcie .Reprezentacji nie ma co porównywać bo tu akcje wyżej stoją Sigurdsonow maja swój czas lepiej szkolą wszyscy wyjeżdżają na wyspy grac zarabiać rozwijać sie. Vikingur w lidze gra słabo w środkowej części tabeli  ale dzisiaj powalczą na pewno 

 

Cork City FC - Legia Warszawa (1.Połowa) x  2,01 Bet-at-home:plus:

 over 8,5 roga 1,5 forbet :t:

over 0,5 gola 1 polowa 1,56 Betsson :minus:

 

Szansa dla Kante nie ma Carlitosa Niezgoda po operacji rywal nie wygodny ale....Legia testuje nowe ustawienie ma to dać bardziej ofensywna grę- technicznie powinna byc przepaść na nasza korzyść. W obronie wiadomo wielkiego zgrania monolitu nie ma ale sytuacje sa brakuje czasem skuteczności- co pokazują sparingi .Liga Irlandzka dość overowa pod względem rożnych -Legia grając skrzydłami tez swoje powinna nabić plus kłopoty Cork z forma czysto piłkarska...  brak zwycięstwa chyba od 3 kolejek  jedyny plus to ze graja sa w rytmie meczowym ale  maja swoje  Kłopoty. Z  1 bramkarzem...  Niejaki  Mark McNulty doznał kontuzji kostki  37-letni zawodnik w  meczu  z Shamrock Rovers  został zmieniony w 88. minucie... czy zagra ma się okazać tuż przed meczem. Rewanż u siebie sytuacja komfortowa ale smród i kpiny  mogą byc jak nie będzie zwycięstwa- nie tak dawno graliśmy z Dandalk to znaczy przezywaliśmy męczarnie ale....za Klafuricia gramy  solidnie mamy wyniki i to jest najważniejsze  

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x35+25+3x15+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...