Skocz do zawartości

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Nie będę się za bardzo rozpisywał, bo powoli zasypiam, ale jako, że dzisiaj startujemy z wimbledonem to rzucę kilka betów.

 

Cilic wygra Wimbledon 7.8 Fortuna

 

Cilic - Nishioka

Cilic -8.5g 1.8 Fortuna :t::t:

Cilic 3:0 1.3 Fortuna :t:

Takie dwa bety na to spotkanie, jak ktoś boi się tego handi to polecam na dokładny wynik. Według mnie Cilic w tym roku może sięgnąć po wimbledon, na pewno nie będzie chciał się za bardzo męczyć w takich spotkaniach, trawa to jest jego woda. Nishioka nie ma tutaj żadnych argumentów do gry, samym bieganiem tutaj nic nie ugra, wzrost nie pozwala mu na zabójczy serwis, szybkość może coś tam pomoże, ale Cilic nie będzie się z nim bawił, mocne kątowe zagrania, no będzie raczej blowout, Cilic na returnie powinien go skarcić za te serwisy, trawka szybka, także mocniejsze przebicie i Japoniec będzie się gubił. Pierwszego seta może zagra wyrównanego, ale później już będzie wrakiem człowieka.

 

Lorenzi - Djere 1 1.70 Fortuna :t:

Tutaj niespodzianka, bo Djere kilka minut po 17 skończył grać turniej we Włoszech na mączce, którego wygrał, a dzisiaj ma rozpisany już mecz na trawie, dotarł w nocy, prześpi się i nagle z mączki przeskakuje na trawę? Niezła parodia. Lorenzi może nie ma jakiś super wyników na trawie, ale jak wchodzę na profil Serba na oficjalnej stronie ATP to jak klikam grass wyskakuje mi not found :k: Także jeszcze większą parodią byłoby jakby Lorenzi to przegrał, według flashscore Djere ma tam jeden pojedynek na trawie rozegrany w karierze, czyli widać, że koleś po wygranej w challengerze jedzie dzisiaj odebrać kasę za występ na Wimbledonie i wracamy do Serbii imprezować.

 

 Coric - Medvedev 1 i under 40.5g 2.00 Fortuna :n: tak myślałem... :n:

Jeśli Coric utrzyma formę z turnieju w Halle to dzisiaj z Ruska nie będzie co zbierać, który trochę sobie pograł na trawie, ale technicznie wyglądał fatalnie, tak samo psychika była w fatalnej formie, słabo na returnie, a i serwisem pierwszym nie grzeszył. Jedynie co to obawiam się, że Coric po prostu przegra ten występ w szatni, bo on potrafi po dobrym występie nagle przestać myśleć, ale od pokonania Federera już trochę minęło, także mam nadzieje, że przygotowywał się do tego turnieju solidnie. Trzymam kciuki za jego dzisiejszy występ i oby nie zawiódł.

 

 

Khachanov - Ferrer 1 i under 38.5g 1.89 Fortuna :n: dramat w 3cim secie mógł zamknąć ten mecz :fp:

Niestety Ferrer to już tylko nazwisko, forma fatalna, wiek już nie ten, ale taki walczak, kiedyś musiał już się zmęczyć grą. Do tego dochodzi fakt, że to nie jest jego nawierzchnia, tutaj bieganie nie wystarczy, zbyt krótkie piłki mogą zostać karcone mocnymi uderzeniami, które Karen potrafi zagrać. O wygraną się nie ma raczej co martwić, bardziej o ten underek, ale myślę, że zamknie on mecz w trzech setach bez problemu. Nie próbował sił w turniejach, zagrał sobie tylko pokazówkę, a tak to mocny trening. Wejdzie w spotkanie i David zostanie zmieciony z kortu.

 

 Del Potro - Gojowczyk 3:0 1.86 Fortuna :t::t:

Del Potro tak samo jak Cilic na pewno też marzy o Wimbledonie, jest według mnie drugim zaraz po Cilicu do wzięcia tego turnieju, na dzień dobry spróbujemy, że pyknie Niemca bez straty seta. Del Potro ma papiery do gry, z niższym rankingiem gra bez większego problemu, jak przychodzi mu mecz z topka to niestety pojawiają się schody. Nie widzę szans, żeby Gojowczyk swoim returnem zagroził Argentyńczykowi, kursik na prawdę smakowity, jak na takie spotkanie. Gojowczyk serwisem coś tam będzie szarżował, ale wydaje mi się, że podwójne błędy go zjedzą, a w ważniejszych momentach nie wytrzyma ciśnienia. Potro mocny serwis, do tego kąśliwy return.

 

 Pouille - Kudla over 3.5s 1.47 Fortuna :t:

Tutaj zdecydowanie widzę dłuższe spotkanie, jakbym miał ryzykować to nawet szedłbym w stronę Amerykanina. Kudla bardzo fajnie wszedł w sezon trawiasty, Stuttgart mniej udany, ale w Halle doszedł do półfinału, gdzie niestety musiał uznać wyższość Rogera, ale to było dobre jego spotkania przegrał 6-7 5-7, na pewno motywacja do gry jest. Francuz w aktualnie nie gra niczego ciekawego, technicznie może lepiej od Denisa, ale tutaj nie będzie liczyła się technika, zobaczymy na pewno zacięte spotkanie, z TB, a może nawet twarde pięć setów, bardzo chętnie bym coś takiego u nich obejrzał.
Edytowane przez Tonny
By pershing,

155+45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dla was też wybrałem parę typów na Wimbledon...

 

Pierwszym meczem który mnie zaciekawił jest :

 

Harrison C. - Nishikori K.

 

Tutaj wyraźnym faworytem jest Japończyk ,ale Amerykanin prezentuje dobrą formę na trawie i co ciekawe całkiem łatwo przebrnął przez kwalifikacje tracąc tam tylko seta. Nishikori dużo wyżej rozstawiony tenisista uważam ,że na trawie nie jest jakimś mega zawodnikiem ,a linia którą na ten mecz wybrałem czyli over 29.5 gemów w meczu jest bardzo możliwa , gdyż uważam ,że Japończyk może tutaj stracić seta ,a tam kurs nieco tylko wyższy na stratę seta przez Azjatę ,a w tej linii mimo wszystko przy braku straty seta przez , którego kolowiek z tych graczy może zaowocować iż typ okaże się wygrany, oczywiście według mnie kurs na Harrisona jest przesadzony ,ale się przekonamy czy miałem rację , ja gram bezpieczniej over 29.5 games.

 

Typ: Over 29.5 gemów w meczu 

Kurs 1.78 / 1xbet

Stawka 8/10

 

Oraz drugi mecz który wybrałem:

 

Pospisil V. - Kukushkin M.

 

Po raz kolejny zmierzam w stronę zawodnika , który znajduje się niżej w rankingu ATP. Jest to tak zwany "underdog" , na którego kursy wyraźnie poleciały w dół , mecz oceniłbym także jako minimum 4 setowy , jednak w tym meczu wybrałem handicap setowy w stronę Pospisila , prawdopodobnie zagram też handicap gemowy oraz na zwycięstwo . Myślę ,że jest to jeden z ciekawszych meczów dzisiejszego dnia. Oboje nie grali jeszcze ze sobą na nawierzchni trawiastej ,ale aż 3 razy spotkali się ze sobą na kortach twardych , H2H jest na korzyść Kukushkina 2-1. W tym roku na trawie rozegrał o 2 mecze więcej niż Pospisil i co ciekawe dotarł aż do ćwierćfinału turnieju w Eastbourne , gdzie uległ Mischy Zverevovi ,ale grając w tym meczu tajbreak.W zeszłym roku Kukushkin na Wimbledonie doszedł do 1/32 finału , gdzie co ciekawe również spotkał się ze Zverem , z którym przegrał. Pospisil zagrał na Wimbledonie tylko 1 mecz,ale miał przeciwnika bardziej wymagającego , obecnie 7dmą rakietę na świecie Dominica Thiema , gdzie nawet Czech nie ugrał seta... Nieznacznym faworytem w meczu jest Kukushkin ,ale ja oceniam ten mecz w skali 50 do 50 , gdzie jednak minimalnie w stronę Czecha bym się przekonywał ,dlatego typy na następujący mecz są takie:

 

Typ: Pospisil (+1,5 sets handicap)

Kurs 1.76 / Unibet

Stawka 7/10

 

oraz

 

Typ: Over 3.5 sets in match

Kurs 1.52 / Unibet

Stawka 5/10

By pershing,

25+25+15+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania wimbledon

 

 

Cilic M.04.07.2018 18:45 Pella G.

Cilic M.ATP: 5                     Pella G. ATP: 82.
 
Analiza: Widzę tutaj dosyć jaskrawo prezentują się obecne kursy i nie będzie to dużym zaskoczeniem dla was ,że napiszę ,że to Chorwat Marin Cilic wygra ten mecz...
               Kojarząc fakty i obecną formę ,ale także i nawierzchnię na jakiej dziś zmierzą się Cilic ( Chorwacja ) i Pella ( Argentyna ) .
               Patrząc już na to iż napisałem ten kraj latynoski ( Południowa Ameryka)  można stwierdzić ,że
                Guido Pella to raczej preferuje nawierzchnię ceglastą ( Clay ) , a dziś zmierzymy się na kortach trawiastych na Wimbledonie...
               Ten wielkoszlemowy turniej dla Cilica może okazać się bardzo udany patrząc na aktualne rezultaty na tych kortach w obecnym czasie.
               Nie będę tutaj zamieszczał statystyk ani ostatnich meczy, przejdźmy do meczu ,bo on już za jakieś parę chwil.
 
            Moje typy na mecz:
             Idzie masówka na Cilica i różne jego handicapy , no ale bez przesady Pella to walczak mimo ,że to nie jego nawierzchnia. Zagram na over 3,5 seta , myślę ,że jednak                         Argentyńczyk ma spore szanse na ugranie seta ,a przynajmniej nie zamierzam tutaj podawać typów z kursami mniejszymi niż 2.00.
 
              Typ: Over 3.5 setów w meczu @3.00 / Unibet
 
             Oraz 
 
             Typ: Over 31.5 gemów w meczu @2.30 / 1xbet
 
             Oba typy ciśniemy stawką 5/10
 
 
 
 
By pershing,

50+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były bety z Australii i French open pora na patelnie z trawy na początek....

 

Fabio Fognini vs Simone Bolelli over 3,5 seta :minus:1,56 Betsson Nie ma co sie za bardzo rozpisywać meczyk za chwilkę... mamy Bratobójcze starcie jak na razie 3-1 dla Foga ale wszystko dość dawno temu grane- jeszcze nigdy nie grali na trawie i raczej nie jest ich to najmocniejsza nawierzchnia.Na hardzie spotkania były dość wyrównane myślę ze tutaj na trawie będzie podobnie te 4 sety to takie minimum. Obaj lubią odwalać rożne rzeczy troszkę bardziej przekonuje mnie Simone ale... faworytem jest Fabio tylko jakos nie widzi mi sie spokojna pewna gra Foginiego.... obaj lubią wymiany  i myślę ze zaden  nie będzie trzymał   swojego serwisu na takim poziomie który gwarantuje spokojne granie na 3 sety wygrane do dubla myślę ze ok ja sobie pograłem singla drobne Powodzenia.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fritz T. 05.07.2018 19:50 Zverev A.
Fritz T.ATP: 68. -            Zverev A.ATP: 3.
 
Opis: 
          Za późno się obudziłem ,ale myślę ,że opcja over gemowy w tym meczu będzie ok jeśli oczywiście serwis będzie siadał u Fritza ,bo posiada on całkiem dobry serwis. LInia na mecz nie jest zbyt wysoka u bukmachera , którego wybrałem typ ,a myślę ,że tajbrek w tym meczu całkiem możliwy. W pierwszej rundzie Fritz nie miał większych problemów z Włochem - Sonego , mimo ,że stracił seta Amerykanin to Sonego przełamał go w całym meczu tylko 2 razy i to po razie w pierwszym i drugim secie. Co ciekawe Włoch w trzecim i czwartym secie nie miał nawet możliwości przełamać Frtiza ,bo nie miał Break Pointów. Myślę ,że jak dobrze wejdzie w mecz to Zverev może mieć troszkę kłopotów z nim ,ale wiadomo w rankingu znajduje się zdecydowanie wyżej i jeśli chodzi o umiejętności to także ma lepsze. Mój typ na mecz:
 
Over 33.5 gemów w meczu @1.70 / Totolotek /
Stawka 6/10
 
 
 
 
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilę to opiszę jutrzejszy dzień według mnie  :))

 

Kohlschreiber P. - Anderson K. over 3.5 seta 1.47 1xbet :n:

Bez większych kombinacji, Wielki Szlem, takie spotkanie, nie ma szans, żebyśmy tutaj nie zobaczyli od nich minimum czterech setów. Kolba miał lekki zjazd podczas turniejów w Niemczech, ale tutaj wydaje się, że jednak jest z nim okej, dwa spotkania zakończył w trzech setach, wczoraj dobre spotkanie z Mullerem, gdzie wygrał trzy tb, także chyba wrócił do pełnej dyspozycji. Anderson jak to on, bardziej będzie polegał na serwisie niż rozgrywaniu, jak trafi serwisem to punkt raczej dla niego, również jak Kolba wygląda dobrze na Wimbledonie. Trawa dla jednego i drugiego jest okej, Kolba lubi grać z takimi serwismanami, bo jego return bywa czasami kąśliwy, zobaczymy dzisiaj wyrównane spotkanie, ciężko mi sobie wyobrazić, że któryś z nich zamyka to w trzech setach.

 

 Querrey S. - Monfils G. 1 1.5 1xbet :n:

Sam dobrze się tutaj buja, wydaje mi się, że trafił z formą na Wimbledon. do tej pory swoje mecze rozegrał na wielkim luziku, serwis trzymany w ważniejszych momentach, trawa to po części jego rejon w przeciwieństwie do Monflisa; który raz, że bawi się grą i dla niego ważniejszy jest oklask publiki niż wynik spotkania. Monflis na trawie nie pokazuje nic specjalnego, przykładem jest dzisiejszy mecz z Lorenzim, bo to musi być już na prawdę słabość, jak tracisz z takim gościem seta albo walczysz, aż do TB. Nie oszukujmy się Lorenzi i trawka? Według mnie Querrey jutro bierze ten mecz bez większego ryzyka.

 

 Mannarino A. - Medvedev D. 2 1.78 1xbet :n:

Leworęczny Mannarino wydaje mi się niestraszny dla Rosjanina . Medvedev podobał mi się w spotkaniu z Coricem, tam skazywałem go na porażkę, ale jednak trafił z formą na turniej, Mannarino specyficzny gracz, lewa ręka, czasami taktycznie jak Simon, uderzyć też potrafi. Harrison i Garrin to nie są jacyś rywale, których ciężko na trawce bujnąć. Spotkanie może być na pewno wyrównane, można pokusić się o jakiś overek, a może nawet pięć setów, jak ktoś bawi się w coś takiego. Ja jednak próbuje tutaj na Medvedeva, zaskoczył mnie z Coricem to mam nadzieje, że podtrzyma formę.

 

 Isner J. - Albot R. Isner 3:0 2.34 1xbet :t: 

Tutaj raczej bez większych niespodzianek; Albot ku mojemu zdziwieniu wygrał dzisiaj z Bedene, ale tutaj chyba nie ma szans, jego fart się skończył, Isner może i już powoli kończy się, ale drugi raz na taką parodię tenisa sobie nie pozwoli, bo mając 2-0 w setach i walczyć o awans w piątym secie? NO WAY! Sewis siedzi, bo na prawdę dobrze mu idzie, ale Albot dla mnie to jest typowy ziemniak, jakim cudem on pyknął Bedene to chyba tylko sam Bedene wie, tam typowo więcej szcześcia niż umiejętności. Johnowi na pewno widzi się półfinał, bo jest na niego szansa, ale tutaj trzeba się oszczędzać, także dzisiaj trzeba wystrzelać Albota w trzech setach.

 

Pella G. - McDonald M. 2 2.27 1xbet :t:

Tutaj ciut krócej, ale według mnie Amerykanin bierze to spotkanie; może to trochę śmiesznie zabrzmi, ale jak wyrzucasz jednego z faworytów do wygrania turnieju to później za bardzo się podpalasz i myślisz, że możesz wiele. Pella to taki ziemniak, jak ze mnie global elite %-) To spotkanie jest typowo 50-50 także nie ma co myśleć tylko korzystać, bo jeden i drugi grali ciężkie pięć setów, ale to Pella ma o 23h26min mniej do odpoczynku. Dlaczego więc idę w stronę Amerykanina, a no dlatego, że gramy bestof5 i on w tym ciężkim ostatnim secie, potrafił zachować spokój, Pella kojarzy się z ziemią, jeden mecz mu wyszedł dzisiaj niekoniecznie.

 

Bez analizy:

 Tsitsipas S. - Fabbiano T. 1 1.44 Fortuna :t:

 Federer R. - Struff J.L. over 30.5 1.96 Fortuna :n: 1 gem za mało

 Raonic M. - Novak D.  over 10.5 1 set 2.08 1xbet :t:

 

 

Edytowane przez Tonny
By pershing,

3x15+2x25+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutrzejszy tenis próbuje zagrać nietypowo;

Nishikori - Gulbis

wynik 3-3 po 6 gemach 2.00 1xbet

Gulbis zaskoczył mnie, że przeszedł do następnej rundy, pokonał Olka i to w decydującym secie do zera, całkiem niezły wyczyn. Kei bez problemu w trzech setach ogarnął Kyrgiosa, ale ten człowiek nigdy się nie zmienia. Nishikori do tej pory na 11 rozegranych setów, podanie w tej początkowej fazie seta stracił 4 razy, w tym 2 razy po tym jak wcześniej przełamał. O Gulbisa można trochę się obawiać, bo to jest taki człowiek zagadka, czy on gra na serio czasem ciężko to ogarnąć, ale skoro udało mu się zajść tak daleko, a zaczynał od kwalifikacji to chyba nagle gra mu się nie odwidzi? Dobre statystyki wykręca na serwisie, trochę za dużo tych podwójnych błędów, ale to właśnie jego głowa. Jak dla mnie warto zaryzykować ten bet jutro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nishikori K.                  09.07.2018 14:00              Gulbis E.

Nishikori K.ATP: 28.                          Gulbis E.ATP: 138.
 
 
Opis: W ostatnim meczu grałem Gulbisa z dodatnim handi i nie zawiódł mnie , dzisiaj zaryzykuję na zwycięstwo Łotysza , na turnieju spisuje się bardzo dobrze i jak na razie w decydujących momentach nie zawodzi , mimo ,że ma dużo więcej setów rozegranych niż Nishikori to myślę ,że kurs jest warty ryzyka. Na pewno ranking nie przemawia za nim ,ale jeśli dziś przejdzie Japończyka to w tym rankingu mimo wszystko sporo awansuje. Gulbis praktycznie w każdym meczu traci seta , tylko w pierwszym meczu w kwalifikacjach nie stracił seta ,a później już ciężkie boje i ostatnie 3 mecze to 5cio setówki. Japończyk rozegrał tylko 3 mecze i to łatwe mecze mimo wszystko . Łotysz już rozegrał tutaj 6 meczów , ponieważ musiał się przedzierać przez kwalifikacje. Liczę tutaj ,że powalczy ,bo jest obecnie w świetnej dyspozycji. Nishikori grał z tenisistami , którzy posiadają bardzo dobry serwis ,a mimo to bez problemów ich przełamywał , Tomic czy Kyrgios (obaj Australia) . Dziś jednak myślę ,że Ernest Gulbis sprawi mu sporo kłopotów . Na ten mecz podaję dwa typy, oto one:
 
Over 38.5 gemów w meczu @2.08 Milenium
Stawka 6/10
 
oraz 
 
Gulbis wygra mecz @4.00 1xbet
Stawka 4/10
By pershing,

35+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isner J. 09.07.2018 15:30 Tsitsipas S.

Isner J.ATP: 10        Tsitsipas S.ATP: 35.
 
Opis: Za średnią stawkę spróbuję under w tym meczu , gdyż linie jakie wystawił bukmacher są według mnie za wysokie i może tak być ,że nawet jeśli będą tutaj 4 sety co jest możliwe to linia może nie zostać pokryta ,a mam nadzieję ,że jednak 5ciu setów tutaj nie ujrzymy. Isner jedynie w meczu z Bemelmansem (Belgia) stoczył 5cio setowy bój. Tsitsipas także raz rozegrał na tym turnieju 5 setów w meczu z Donaldsonem. Według mnie obaj mieli bardzo łatwą jak na razie drabinkę ,a jednak doświadczenie jest po stronie Isnera , posiada on bardzo dobry serwis , jeden z lepszych na świecie . Myślę ,że Grekowi Tsitsipasowi będzie bardzo ciężko przełamać tego "drwala" ,a nawet myślę ,że o ugranie seta może być ciężko chociaż nie wykluczam tej opcji jednak według mnie faworytem w tym meczu jest Isner. Moje typy na mecz:
 
Under 44.5 gemów w meczu @2.07 1xbet
Stawka 6/10
 
oraz
 
Isner (-3 games handicap) / (Asian handicap)
@2.30 1xbet
Stawka 4/10
By pershing,

35+35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen F./Salisbury J. - Cabal J./Farah R.

 

jeszcze zauważyłem ciekawą propozycję z debla , Nielsen z Salisbury idą jak ogień przez ten turniej , rywale oddają mecze kreczując , co ciekawe 2 mecze rozegrali ,ale tylko 3 sety , w pierwszym meczu już po pierwszym secie rywale skreczowali ,w drugim meczu , po dwóch setach rywale oddali mecz i nie byli to byle jacy przeciwnicy dziś kolej na Cabala z Farahem , jakoś widzę tutaj wyraźnego faworyta i są to Nielsen i Salisbury , bukmacherzy już tak obniżyli na nich kursy , jeszcze przedwczoraj było ponad 3.20 na tych deblistów ,a dziś nieco ponad 2.50 ,ale mimo wszystko gram na nich ,bo są w gazie...

 

Typ: Nielsen/Salisbury @2.55 Unibet

STAWKA 7/10

By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N. Djoković - R. Nadal
R. Nadal i powyżej 39,5 gemów 3,05 Fortuna

Przed nami drugi półfinał i wielki szlagier - N. Djokovic vs R. Nadal.
Może zacznę od wyników jakie notowali w tym turnieju:

N. Djokovic - 3:0 z T. Sandgren, 3:0 z H. Zeballos, 3:1 z K. Edmund, 3:0 z K. Chaczanow i 3:1 z K. Nishikori
R. Nadal - 3:0 z D. Sela, 3:0 z M. Kukuszkin, 3:0 z A. De Minaur, 3:0 z J. Vesely i 3:2 z J. M. Del Potro

Novak spędził 10,32 godzin natomiast Rafa spędził na korcie 13,1 godzin. Więc o 2,5 godziny Rafa dłużej.
To jest tylko ciekawostka bo osobiście nie wierzę w to, że Rafa nie wytrzyma meczu kondycyjnie, on może zabiegać każdego. Mimo, że Novak spędził dużo mniej czasu to On może siąść kondycyjnie i im dłużej będzie trwał mecz wydaje mi się, że Rafa ma jeszcze większe szanse na wygraną.
Novak powraca do swojej świetnej dyspozycji i z meczu na mecz jest coraz pewniejszy na korcie. Rafa za pewne marzy o wygraniu Wimbledon, który mu tak nie wychodził w poprzednich sezonach.
Osobiście liczę na piękny spektakl ale koniec końców to Rafa zwycięży a na zwiększenie kursu dodaję, że w meczu będzie minimum 40 gemów. Spokojnie może wpaść 40 gemów w 4 setach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...