Skocz do zawartości

WTA Tour: Birmingham, Mallorca - 18.06-24.06.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Birmingham, wielka Brytania
Data rozgrywania: 18.06-24.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Premier
Pula nagród: $936,128

 

Miejsce: Mallorca, Hiszpania
Data rozgrywania: 18.06-24.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tennis » United Kingdom » WTA Birmingham (grass)

18 Jun 2018, 14:00

 

Cibulkova D. VS. Gavrilova D.

 

Cibulkova D.         -         Gavrilova D.

 

 

Opis: W rankingu WTA dzieli je zaledwie kilka pozycji , więc liczę na ciekawy pojedynek . Nieznacznym faworytem według bukmacherów jest znajdująca się nieco niżej w tym rankingu Cibulkova. W 1/16 turnieju w Birmingham na kortach trawiastych zmierzy się z Gavrilovą . Dotychczas grały ze sobą w karierze 2 razy, raz wygrała Cibulkova na korcie trawiastym w stosunku 2-0 ,a ostatni mecz pomiędzy tymi zawodniczkami zakończył się zwycięstwem Gavrilovej 2-1 na kortach twardych. Takiego wyniku i w tym meczu oczekuję. Będzie to dla obu pań pierwszy mecz na kortach trawiastych w tym sezonie i zapewne żadna z nich nie odda go bez walki. Wybrałem najwyższą linię na mecz jako typ główny na over gemowy, oraz pokuszę się również na podwójny bet za niższą stawkę. W tamtym roku w pierwszej rundzie Cibulkova tutaj przegrała z Safarovą 1-2. Gavrilova wówczas doszła do 3ciej rundy , gdzie również spotkała się z Czeszką Safarovą , z którą również przegrała 1-2. Przypadek? Uważam ,że mecz będzie zacięty i liczę nawet po cichu na 3 setowy mecz ,a jeśli nawet nie , to na jakiś tajbrek i linia 22.5 zostanie pokryta. Nie ma 100% pewności ,że typ wejdzie przy dwóch setach ,bo linia jak na kobiecy tenis nie jest najniższa ,a wybrałem najwyższą z dostępnych. Polecam i myślę ,że nie zawiodę się na żadnej z pań dzisiaj i pokażą ciekawy tenis z obu stron.

 

Moje typy:

 

Powyżej 22.5 gemów w meczu @2.65 / 1xbet

STAWKA 8/10

 

Drugi typ:

Gavrilova wygra @2.87 / 1xbet

STAWKA 5/10

 

i taki za lekką stawkę:

 

Gavrilova wygra i suma > 20.5 - Tak

@4.30 / 1xbet

STAWKA 2/10

 

By pershing,

15+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...