Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010

-> BetWinner

 

 

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

 

Zwiększony bonus startowy specjalnie dla naszego forum -> https://obstawianie.com/topic/33806-1xbet-bonus-powitalny-100-do-130-€/ <- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Nigeria - Islandia
Typ: 2
Kurs: 2.7
Godz: 17:00
Bukmacher: Totolotek

Zdziwiły mnie trochę tak wyrównane kursy na mecz Nigerii z Islandią. Zespoły z Afryki nie radzą sobie na turnieju w Rosji, a gdyby nie fatalna postawa naszych piłkarzy byłoby jeszcze gorzej. Islandia za to na dobrej drodze do wyjścia z grupy. Remis z Argentyną na pewno był ich sukcesem, choć jak mocna jest argentyńska kadra przekonaliśmy się wczoraj. Nigeria była dość wyraźnie gorsza od Chorwatów, zwłaszcza taktycznie. ISlandia to niezwykłe team chemistry, tu jeden umiera na boisku za drugiego, jest asekuracja i moim zdaniem to Islandia wyjdzie z gruopy razem z Chorwacją, a dziś wygrywając z Nigerią zrobią duży krok ku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...