Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie, założyłem ten temat by pokazać swój sposób na zarobek podczas Mundialu w Rosji. Liczę na solidne zyski także zapraszam do grania ze mną. Wszystkie typy będą pokazane jaką stawką są grane. Mój budżet to 100 jednostek.

Na początku zagrany za 10/10 jednostek czyli maksymalna stawką jaką będę grał - braki awansu zespołów azjatyckich.
Jest to: 
Australia 1.16
Korea 1.25
Tunezja 1.12
Japonia 1.32
Iran 1.06
razem w Totolotku 2.27


Czemu tak? Australia ponieważ jej grupa jest naprawdę solidna. Wielu nie docenia Peru a to naprawdę dobry zespół, będzie mega wyrównana walka z Duńczykami. Wiadomo Francja faworyt pierwszy mecz z Kangurami i moim zdaniem pewna wygrana.
Korea- Znów wyrównana grupa. Niemcy wiadomo zajmują raczej pierwsze miejsce. Szwedzi to kolektyw i nie wierzę w ich przegraną z Azjatami. Meksyk ostatnio trochę o nich głośno ale nadal to klasowy zespół,który może naprawdę namieszać. Korea potencjałem mocno słabsza.
Tunezja- To by był wielki zawód gdyby Anglia lub Belgia odpadły z taką drużyną. Moim zdaniem Tunezja nie jest tak słaba jak ją malują ale to nadal nie jest poziom drużyn europejskich.
Japonia- Oglądałem ich ostatnie sparingi, mocno przeciętni są. Terminarz też nie jest dla nich łaskawy,pierwszy mecz od razu z bardzo doświadczoną drużyną z kilkoma światowymi gwiazdami-Kolumbią. Potem Senegal,który będzie miał swój mecz o wszystko.I na końcu my, nawet jeśli nie będzie szans na awans bo tak może być to jednak Polacy zawsze mają dobre mecze o honor ;) :)
Iran- Portugalia i Hiszpania na pewno solidni faworyci ale i Maroko może namieszać z Portugalczykami moim zdaniem. Iran underowa drużyna bez potencjału z przodu.

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Messi więcej bramek od Ronaldo 1.65 Betsson 8/10

Jestem kibicem Realu i widzę jak gra Ronaldo. Na euro był w największej formie i strzelił 3 bramki, na Mundialu w 2014 też nic ciekawego nie pokazał bo Portugalia nie wyszła nawet z grupy. On już sam sobie nie wypracuje bramek,lubię go ale to już tylko napastnik a w Portugalii posucha i moim zdaniem to nie będzie ich turniej. Argentyna za to ledwo awansowała na Mundial ale to Messi ich ciągnął. Nawet gdyby mieli nie przejść 1/16 to moim zdaniem Messi strzeli 2-3 bramki które powinny wystarczyć na wypalonego Ronaldo. Jeszcze chętniej zagrałbym opcję z Neymarem jeśli tylko będą podobne lub wyższe kurse to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja powyżej 11,5 fauli w meczu otwarcia. 1,86 Betsson 8/10
 
No moim zdaniem duże value widzę w tym typie. 12 fauli w meczu otwarcia,gdzie stawka jest naprawdę wysoka i Rosja gra od samego początku z nożem na gardle. Ostatnio grali z samymi tuzami więc nabijali bardzo dużo fauli ale chcę na to spojrzeć  z trochę innej strony. W Rosji nie ma żadnych wirtuozów, ekipa chyba prawie cała z ligi rosyjskiej, tam mocno się stawia na fizyczność. Przytoczę statystyki kilku ostatnich meczy towarzyskich + ostatnia poważna impreza na której Rosjanie byli:
Turcja 16 fauli
Austria 11 
Francja 22 
Brazylia 8 
Hiszpania 22
To wszystko z meczy towarzyskich. Skoro w towarzyskich,które nie mają dużego znaczenia tyle fauli to co będzie u siebie na imprezie? Nikt tam nogi nie odstawi
Zestawmy teraz te wyniki z Arabią Saudyjską:
Niemcy faulowali ich 12 razy - oni ich tylko 8 
Peru faulowało ich 13 razy oni 12
Włosi faulowali ich 12 razy oni tylko 4
Ukraina faulowała ich 22 razy oni 12
Szczerze oglądałem ich ostatni mecz z Niemcami, to jak Niemcy przyśpieszali to tamci nie bardzo wiedzieli co mają robić. Skończyło się tylko 2:1 ciekawe. To nie będzie łatwy mecz dla Rosjan i ten bet jest naprawdę godny uwagi. Zapraszam do siebie do tematu tam będę dodawał więcej ciekawych analiz na MŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...