Skocz do zawartości

ATP Tour: Stuttgart, s-Hertogenbosch 11.06-17.06


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Stuttgart, Niemcy
Data rozgrywania: 11.06.2018 - 17.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €729,340

 

Miejsce: s-Hertogenbosch, Holandia
Data rozgrywania: 11.06.2018 - 17.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €686,080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kyrgios N. VS. Marterer M.

 

 

Dyscyplina: Tennis » Germany » ATP Stuttgart »
Spotkanie: Kyrgios N. - Marterer M.
Typ: Marterer
Kurs: 2,98
Godz: 12:30
Bukmacher: Milenium ( Superoferta )

STAWKA 6/10

 

Opis: Rzadko widzę ostatnia Australijczyka na korcie w turniejach tenisowych ,a jak już się pojawia to najlepiej mu nie idzie . Jest wyżej w rankingu atp i według bukmacherów jest dzisiaj faworytem. Ja jednak stawiam na Marterera , który gra przed własną publicznością. W pierwszej rundzie z nie małymi problemami odprawił Galovica, chociaż w decydującym secie nie pozostawił wątpliwości dając mu jedynie 1 gema. Uważam ,że nie będzie to duża sensacja jeśli Niemiec ogra Australijczyka , gdyż poczynił duży postęp w tenisie i awansował sporo w rankingu dzięki swojej grze. Jeszcze się nie spotkali w karierze na korcie i będzie to ich pierwsze spotkanie , które mam nadzieję przechyli na swoją szalę Marterer , który za niecałe 2 tygodnie będzie obchodził swoje 23 urodziny. Są rówieśnikami  ( myślałem ,że Kyrgios jest nieco starszy ) ,myślę ,że dobrym prezentem byłoby zwycięstwo w tym turnieju Marterera , chociaż to już może być nieco trudniejszy wyczyn niż wygrana w tym meczu. Polecam za średnią stawkę.

 

 

Dyscyplina: Tennis » Germany » ATP Stuttgart »
Spotkanie: Kyrgios N. - Marterer M.
Typ: Over 23.5 games in match
Kurs: 1,98
Godz: 12:30
Bukmacher: 1xbet

STAWKA 9/10

 

Bardziej jestem jednak przekonany do overa gemowego w tym meczu , stąd też wyższa stawka na to zdarzenie. Oczywiście można połączyć oba bety ,a naprzykład w milenium taka opcja jest po kursie 4.33 , ja wolę jednak pograć osobno , bo jeśli chociaż 1 typ wejdzie to będę na plus ,biorąc pod uwagę stawki na te zdarzenia. Kyrgios jak dobrze pamiętam ma bardzo dobry serwis , Marterer również serwis ma solidny ,a na tej nawierzchni ciężko będzie o przełamanie. Bardzo możliwy TB ,a nawet 2 , chociaż mecz 3 setowy także jest wielce prawdopodobny. Linia nie jest zbyt niska ,ale też nie oczekiwałem zbytnio dużo niższej , bo tak jak pisałem wcześniej . Obaj powinni utrzymywać swoje podania ,a przełamania w tym meczu będzie można wyliczyć na palcach jednej ręki. Polecam.

Edytowane przez mbmartin
By pershing,

15+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebden - Chardy 1 2.05 Fortuna :n: dzisiaj dramat akurat

Ebden zalicza super występ, na prawdę imponująco wygląda jego gra na tym turnieju. Dobry mecz z Mullerem, gdzie miał na niego wszelkie argumenty, wygląda na pewnego siebie, do tej pory na trzy spotkania wszystkie zamykał do zera, dobra gra na serwisie, mądrze też rozgrywa punkty, czasem się zapali, ale to chyba chęć szybkiego skończenia meczu. Chardy zupełnie inna gra, pierwszy i trzeci mecz bardzo stykowo, równie dobrze w jednym i drugim mógł już odpaść, ale ta wygrana w challengerze go utrzymuje. Oglądałem mecz z Garcia-Lopezem i przed oczami mam meczową piłkę w drugim secie w tb, gdzie dostał wystawkę i zamiast pewnego ataku to zrobił metrowe UE, a miał na prawdę opcji na skończenie tej piłki. U niego z regularnością wcale nie tak dobrze, z McDonaldem dzisiaj też ten TB w trzecim secie nie wyglądał wcale na dobrą grę, ale udało się zameldować dalej. Wydaje mi się, że regularność Ebdena pomoże mu jutro wygrać, chłodna głowa, zaciśnięta rakieta i jedziemy po finał...

 

 

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...