Skocz do zawartości

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn


zibi16

Rekomendowane odpowiedzi

Argentyna - USA 2:3
powyżej 3,5 seta 1,52 :plus::plus::plus:

Argentyna przede wszystkim bez F. Conte, L. De Cecco, S. Sole, C. Poglajen, G. Quiroga a Amerykanie bez M. Andersona, A. Russell, M. Christenson.
Reszta składu Argentyny to praktycznie zawodnicy z 3 klubów Argentyńskich więc będą bardziej zgrani niż Amerykanie to może być lekkim plusem dla Argentyny plus oczywiście to, że jest to pierwszy mecz... Argentyna pewnie będzie chciała pokonać potentata. Myślę, że Amerykanie 3:0 nie wygrają chociaż nigdy nic nie wiadomo.

Chiny - Bułgaria 2:3
powyżej 3,5 seta 1,54 :plus::plus::plus:

powyżej 182,5 2,04 :plus::plus::plus:

Bułgaria bez C. Sokolova więc jest to już spora strata a ostatnie lata widać, że Bułgaria to już nie ta sama drużyny co parę lat temu. Chiny u siebie na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony a i ostatnio grają zdecydowanie lepiej. Na seta myślę, że starczyć śmiało powinno a może i coś więcej...

Chiny to już nie jest ta słaba drużyna, która dostaje od każdego baty 0:3, walczą już w każdym meczu. Oglądałem ich w poprzedniej Lidze Światowej i oczywiście... grali tam ze słabszymi drużynami niż Bułgaria ale warto odnotować tylko w 1 meczu nie wygrali seta 0:3 z Austrlią a tak to pokonali chociażby Japonię 3:2, Australię 3:1, Turcję 3:0 czy Holandię 3:1.Australia - Japonia 1:3
powyżej 176,5 1,50 :n:4 punktów brakło, dużo jak na niski over w 4 setach... Słaba Australia

Japonia 2,24 :plus::plus::plus:

W tamtym roku były bardzo podobne kursy, także spadały na Australię a wynik był 1:3 i wcale się nie zdziwię jeśli wynik będzie podobny dlatego wchodzę w over meczowy. Australia już bez swojego najlepszego atakującego T. Edgara a zawodnicy pokroju T. Carrola już mają swój wiek i nie będą grać na najwyższym poziomie cały czas. Czas na zmiany w Australii a czy wyjdzie im to na lepsze? Przekonamy się. Japonia wiadomo gra techniczna, jest najlepszy siatkarz Japonii Ishikawa i ja wcale ich nie skreślam a nawet pójdę w ich stronę. Wiadomo te pierwsze mecze wszystkie drużyny wypoczęte . Japonia praktycznie 3/4 składu pochodzi z drużyn Japońskich więc zgranie po ich stronie. Australijczycy są bardzo nierówni potrafią zagrać świetny mecz ale jak im coś nie wychodzi to potrafią przegrać w sposób żenujący a Japonia to taki zespół który będzie męczył męczył aż w końcu wymęczy tą Australię.

Niemcy - Włochy 1:3
Włochy 1,40 :plus::plus::plus:

Włochy -1,5 seta 1,80 :plus::plus::plus:

Niemcy bez swoich gwiazd G. Grozer, D. Kaliberda i jakiś ten skład moim zdaniem niewyraźny jest... a Włosi widać mocno podchodzą bo mocny skład z Juantoreną, Zaytsevem, Antonovem, Giannellim czy Anzanim na czele. Myślę, że Włosi wygrają to spotkanie może to być jedyne zwycięstwo w tej grupie bo mają bardzo silną grupę. Włosi mają coś do udowodnienia... Nie potrafią ostatnio grać z Niemcami.. przegrali aż 6 meczów z rzędu co nie przystoi na ekipę Włoch. Obie ekipy nie rozgrywały meczów towarzyskich przed turniejem więc nie wiadomo w jakiej są formie jednak ja zaryzykuję i postawię, że to jednak Włosi będą zdecydowanie lepsi od Niemców chociaż ich nie lubię... To muszę przyznać, że patrząc po składzie podchodzą dość poważnie do turnieju.

Rosja - Kanada 3:0
powyżej 3,5 seta 1,55 :n:
Kanada +1,5 seta 2,43 :n:

Rosjanie w rezerwowym składzie więc szansa dla Kanady, Kanada dobrze zagrała z Polską w meczach towarzyskich myślę, że nawet to wystarczy do wygrania seta a może nawet i dwóch. Nie zdziwię się jeśli Kanada wygra to spotkanie. Kanada jedynie bez g. Schmitt, który leczy uraz oraz J. Perrin i J,. Duff a Rosjanie z zawodnikami, których nie bardzo znam więc nie wiele mogę powiedzieć na temat tych zawodników. Stawiam jednak ryzykownie na Kanadę, która przygotowywuje się już od dłuższego czasu do Ligi Narodów, rozegrali z Polską już 3 sparingi więc na pewno będą bardziej zgrani ze sobą niż Rosjanie.

Serbia - Brazylia 0:3
powyżej 176,5 1,51 :n:

powyżej 186,5 2,04 :n:

No i na sam koniec mamy wielki hit. Serbia podejmuje u siebie Brazylię i na pewno będzie to wyrównane spotkanie. Minimum 4 sety tak to widzę. Obie ekipy w mocnych składach więc odpuszcza nie będzie na pewno w tym spotkaniu. Widać, że podchodzą poważnie, w Serbii m. in. Atanasijevic, U. Kovacevic, Ivovic, Lisinac, Podrascanin a Brazylia z Bruno Rezende, Wallace, William, Evandro, Eder, Lucas... Nie zdziwił bym nie nawet tie break w tym pierwszy meczu. Naprawdę szykują się mega ciekawe mecze w tej grupie gdzie jest Serbia, Brazylia, Wlochy i Niemcy. Serbowie ostatnio mocno podchodzą do Ligi Światowej, ostatnio final four 2 lata temu zwycięstwo.

Kursy z Fortuna

 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+25+10+15+30+25+10+15+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bułgaria - USA 1:3
USA -6,5 1,62 :plus::plus::plus:

USA -8,5 1,90 :plus::plus::plus:

Bułgaria wczoraj beznadziejny mecz z Chinami, masa własnych błędów, praktycznie 2 sety oddali Chinom z własnych błędów i jeżeli dziś tak zagrają to nie mają czego szukać na parkiecie. USA po bardzo zaciętym meczu z Argentyną gdzie przegrywali już 0:2 potrafili wyciągnąć 3:2 ale ten mecz oglądało się zupełnie inaczej... była walka, były piękne akcje oczywiście.. błędy także się zdarzały ale nie tak często. Nie porównuję obu zespołów bo to USA jest zdecydowanie lepszą drużyną ale ... to są początki dlatego lekko stawiam w stronę USA.

Chiny - Argentyna 3:0
Argentyna -1,5 seta 1,6 :n:
Argentyna -7,5 1,85 :n:

Tak jak pisałem wczoraj mocno mnie zaskoczyła Argentyna pozytywnie oczywiście. Zagrali bardzo dobry mecz a pamiętajmy, że grają bez swoich gwiazd. Chiny niby 5 setów z Bułgarią ale czy to Chiny zagrały dobrze czy Bułgaria tak kiepsko? No właśnie ja stawiam to drugie. Chiny skład nie taki sam jak rok temu w Lidze Światowej grają niedoświadczeni gracze i myślę, że Argentyna to dużo lepiej wykorzysta niż Bułgarzy. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Argentyny.

Włochy - Brazylia 3:2
powyżej 183,5 1,84 :plus::plus::plus:

Wczoraj lekko rozczarowujący mecz Serbów po wyniku 0:3 lecz tam każdy set na styku... Włosi wczoraj dwa pierwsze sety z Niemcami pięknie, potem przyszła lekka zadyszka ale zamknęli w 4 setach ten mecz wygrywając 3:1. Włosi z Zaytsevem i Juantorena na przyjęciu więc mocno obsadzone przyjęcie. Myślę, że dziś nieco dłuższe spotkanie obejrzymy niż wczoraj Serbów z Brazylią. Overek śmiało do gry.

Polska - Rosja 3:0
Polska 2,44 :plus::plus::plus:

Wczoraj Polacy łatwo i szybko wygrali z Korea 3:0 a Rosja o dziwo dla mnie łatwo pokonała Kanadę 3:0. Nie od dziś wiadomo jak podchodzimy do meczów z Rosją, pełna mobilizacja i nawet wtedy kiedy nie idzie to na ten mec wychodzimy zmobilizowani podwójnie. Dziś pewnie zobaczymy M. Kubiaka na przyjęciu czy M. Bienka na środku, zobaczymy.. Myślę, że Polacy u siebie powinni powalczyć z Rosją, która także nie jest najmocniejszym składem tutaj i to trzeba powiedzieć a kurs bardzo zachęcający. Oczywiście w over meczowy także można wchodzić...

Kursy z Fortuna oraz Totolotek (handi -7,5 na Arg)

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10+15+25+35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Francja 3:0
Polska 1,5 :plus::plus::plus:
powyżej 177,5 1,50 :n:

Oczywiście Polacy faworytem ale czy wygrają 3:0 ? Śmiem wątpić.
Francuzi bez J. Grebbennikova, B. Toniutti i E. N'gapetha ale nadal mają skład, który może zagrozić.
W Polsce lekkie zmiany, wraca M. Bieniek, B. Kwolek, M. Muzaj i B. Kurek w miejsce B. Lemańskiego, B. Bednorza, Ł. Kaczmarka i D. Schulza.
Oczywiście Polacy są faworytem i jeżeli tylko zagrają tak jak z Rosją to powinnyśmy wygrać dlatego ja wchodzę w 2 takie typy.

Chiny - Niemcy 1:3
Niemcy 1,33 :plus::plus::plus:
Niemcy -1,5 seta 1,66 :plus::plus::plus:

Również uważam, że Niemcy po meczach piekielnie trudnych gdzie zagrali z Włochami, Brazylią i Serbią mogą lekko odetchnąć i wygrać w końcu swój pierwszy mecz. Przeciwnik dużo słabszy i jest dobra okazja aby zgarnąć komplet punktów.
Chiny póki co in plus. Powalczyli z Bułgarią prawie wygrywając, ograli bardzo gładko Argentynę i porażka z USA kalkulowana. Mecze rozgrywali u siebie więc mieli łatwiej, teraz już inna strefa czasowa inny kontynent i zobaczymy jak sobie poradzą. Niemcy nie musieli się przemieszczać zbyt daleko bo byli w Europie.
Stawiam jednak na Niemców.

Na dziś tylko tyle. Reszta meczy jakaś taka albo 3:0 w przypadku Rosji, Brazylii. 1 seta mogą stracić USA i Włochy ale także może być 3:0... Albo mecz Bułgaria - Serbia, gdzie jedni beznadziejni drudzy bez formy.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Chiny 3:0
Polska 3:0 1,58 :plus::plus::plus:
poniżej 136,5 1,95 :plus::plus::plus:

Polacy póki co nadspodziewanie regularni... Chiny wczoraj grały z Niemcami przegrali 1:3 ale tak naprawdę to ten mecz powinien zakończyć się w 3 setach dla Niemców. Dziś jeżeli nie rozregulujemy się za bardzo to powinniśmy zamknąć ten mecz szybko w 3 setach.

Rosja - Serbia 2:3
powyżej 183,5 1,84 :plus::plus::plus:

Wczorajsze wyniki to 3:1 zwycięstwo Rosji z Australią oraz 3:2 Serbii z Bułgarią.
Serbia bez Atanasijevica, Rosja bez zmian w porównaniu z przed tygodniem.
Powinniśmy obejrzeć minimum 4 sety, mecz bardzo wyrównany...

Korea - USA 0:3
USA -14,5 1,72 :plus::plus::plus:

Wczoraj USA miała niemałe problemy z Japonią, wygrali dopiero po tie breaku 3:2 ale wielkie brawa dla Japonii widać, że mają świeżość i grają naprawdę świetnie, dziś także walczą w 1 secie z Brazylia ... Korea wczoraj także zagrała dość dobrze z Brazylią. Do składu USA wrócili już Anderson i Russel, ten drugi wczoraj grał Anderson jeszcze nie ale myślę, że może zagrać chociaż jeden mecz. Do 20 USA powinna zamykać każdy set.

Francja - Niemcy 3:0
Francja 1,40 :plus::plus::plus:
powyżej 178,5 1,84 :n:

Wczoraj Francuzi zagrali niespodziewanie słabo mimo, że braki kadrowe to więcej oczekiwałem od nich, czy dziś zagrają podobnie? Myślę, że nie i że dziś już wygrają. Czy 3:0 ? Nie sądzę, także w over meczowy także wchodzę. Wczoraj Niemcy dość solidny mecz z Chinami wygrany 3:1 i pierwszy zwycięstwo.

 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10+25+25+25+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korea - Japonia 2:3
Japonia 1,28 :plus::plus::plus:
Japonia -1,5 seta 1,56 :n:

Japonia super się pokazała w meczach z USA oraz z Brazylią natomiast Korea widać, jak zostanie lekko naruszona to wyglądają blado. Dla obu ekip ważny mecz to te mecze zaważą o tym, kto spadnie z tej ligi.. Dla mnie Japonia dużo mocniejsza.

Polska - Niemcy 1:3
Polska -1,5 seta 1,28 :n:
Polska -10,5 1,74 :n:

Polacy na pewno będą chcieli zamknąć 2 turnieje max zwycięstwami i max punktami czyli wygrana za 3 punkty.
Niemcy wczoraj porażka 0:3 z Francją lecz zagrały rezerwy, trener dał odpocząć mocniejszym na dziś lecz moim zdaniem to niewiele da.. Polacy dużo mocniejsi na ten moment, pokazują to póki co w każdym meczu. Moim zdaniem max 1 set stracony. No i piwka dla każdego kibica obiecane przez trenera :)

Brazylia - USA 3:2
 powyżej 3,5 seta 1,61 :plus::plus::plus:

Dziś myślę, że Anderson, Russel i Christenson wyjdą w 1 szóstce jeśli tak to powinniśmy zobaczyć całkiem fajny mecz. Stawiam na minimum 4 sety.

Iran - Kanada 1:3
powyżej 182,5 1,84 :plus::plus::plus:

Za mały kurs na Kanadę aby iść w ich stronę dlatego stawiam na over meczowy, myślę, że Iran ma szansę powalczyć... Wczoraj porażka 0:3 z Włochami była wkalkulowana dziś już jednak walka o pełną pulę.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+15+25+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia - Bułgaria 0:3
Japonia 1,55 :n:

Jeżeli Japonia zagra tak jak w pierwszych 2-óch tygodniach to moim zdaniem mają duże szanse aby wygrać ze słaba Bułgarią... W dodatku Bułgaria w tym tygodniu bez T. Skrimova. Japonia potrafiła postawić się USA, wygrać seta z Francją, ograć dość łatwo Iran czy Australię...

Chiny - Iran 0:3
Chiny +2,5 seta 1,41 :n:

Myślę, że Chiny zdobędę minimum seta a nawet zaryzykuję +1,5 seta. Iran nie prezentuje już tej siatkówki co dawniej ograli jedynie Australią i Argentynę a polegli z Francją, Japonią, Włochami czy Kanadą a Chiny dość solidnie sobie radzą a nawet ograli Francję 3:2...

Rosja - Brazylia 1:3
Brazylia 1,60 :plus::plus::plus:

Jedyna przewaga Rosji jest taka, że grają u siebie. Rosja grała 2 mecze z trudnymi przeciwnikami i oba przegrali 0:3 z Polską i 2:3 z Serbią. W Brazylii brakuje jedynie Lucarelliego ale i bez niego sobie póki co dają radę, jedynie ulegli 2:3 Włochom po świetnym meczu.

Argentyna - Serbia 1:3
Serbia -1,5 seta 1,40 :plus::plus::plus:

Dokładnie, do składu wracają M. Podrascanin i A. Atanasijevic i jest to duże wzmocnienie. Argentyna zaczęła świetnie od 2 wygranych setów z USA lecz potem już było coraz gorzej. Ostatnio wygrali 3:0 z Włochami ale to był jedyny taki ich "wyskok" nie wydaje mi się aby 2 razy z rzędu pokonali tak silnego przeciwnika. Serbia w swoim najlepszym składzie.

Francja - Korea  3:0
3:0 1,35 :plus::plus::plus:
poniżej 137,5 1,52 :plus::plus::plus:

Wraca trio Francuskie i gra powinna być całkiem inna, widzę szybki 3 setowy mecz. Korea powalczyła jedynie z Japonią a tak to 5 meczów bez wygranego seta. Tak powinno być i dziś.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+15+25+25+10 (1.35 za niski kurs, min 1.4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Francja - Korea Południowa
Typ: under 165,5 pkt
1.40 , Unibet

Bukmacherzy nie dają wyższych kursów niż 1.35-1.37 na wygraną 3:0 Francji, znowu linie under/over w okolicy 135,5 to też zawsze ryzyko ale Unibet zrobił prezent i dal linię 165,5 pkt i na to kurs 1.40. Co tu dużo mówić to wciąż jest typ na 3:0 dla Francji bo wiadomo, że gospodarze tego meczu nie będą mieć tak zaciętych setów aby pokryć to w 3 setach, a znowu przy 4 setach to szansa 1% albo i mniej, że padłby under tej linii. Francja jak pisałem gospodarz tego weekendu, jak chcą się znaleźć w 5 muszą wygrywać i widać, że na to są nastawieni bo wracają do gry Ngapeth, Grebennikov czy Toniutti i raczej nie po to aby siedzieć na ławce. Ten mecz ma być treningiem bo taki jest rywal, Korea powalczyła tylko z Japonią wygrywając swoje 2 jedyne sety w 6 spotkaniach, bo reszta to bęcki po 3:0 i jeżeli dzisiaj Francja miałaby stracić seta to będzie kompromitacja...

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Rosja - Polska  3:1
Rosja -1,5 seta 1,70  :plus::plus::plus:

Pierwszy mecz w Lidze Narodów Polacy wygrali pewnie 3:0 z Rosją u siebie ale ten mecz moim zdaniem będzie z goła odmienny. Po pierwsze nie gramy u siebie, po drugie brak takich siatkarzy jak M. Kubiak, D. Konarski, P. Nowakowski i M. Mika zrobi swoje, kolejny trzeci powód to powroty do składu Rosji takich siatkarzy jak M. Michaiłow, D. Wołkow (oczywiście nie wracają Oni dopiero teraz tylko mówię o powrotach gdzie nie grali w meczu z Polską).
Rosja odkąd wrócili siatkarze zaczęła dużo lepiej grać i zakończyła fazę grupową na 2-gim miejscu tuż za Francuzami a my z meczu na mecz graliśmy gorzej i ledwo ledwo utrzymaliśmy się w 6-stce.
Polska aż tak bardzo nie liczy na sukces w Lidze Narodów i jest to dla Nas bardziej sprawdzian dla Rosji jest już ważniejsze zwycięstwo i właśnie stawiam, że dobrze rozpoczną ten turniej od 3 punktów.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...