Skocz do zawartości

ATP Tour: Lyon, Genewa - 20.05-26.05.2018


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina:  Tennis » Switzerland » ATP Geneva »
Spotkanie: Seppi A. - Zapata Miralles B.
Seppi A.  VS . Zapata Miralles B.
Typ: Zapata Miralles (+1,5 set handicap)
Kurs:
  2.02
Data: 22 May 2018, 15:00
Bukmacher: Unibet
Stawka 8/10
 
Opis: Nie będąc zaciekawionym niczym z French open wyruszam do Szwajcarii. Turniej w Genewie ,a zmierzą się ze sobą Włoch Andreas Seppi z Hiszpanem Bernabe Zapata Miralllesem. Zdecydowanym faworytem u bukmacherów jest zdecydowanie bardziej doświadczony Seppi. Chciałem grać na zwycięstwo Hiszpana ,ale patrzę ,że handicap setowy jest po znakomitym kursie i mimo tego ,że są spadki to jeszcze złapałem po kursie ponad 2.  Zapata do turnieju musiał przedzierać się przez kwalifikacje gdzie pokonał Włocha Pellegrino i Serba Miladonovica , lecz w pierwszej rundzie turnieju odprawił z kwitkiem bardzo doświadczonego Niemca Floriana Mayerav i to z dużą łatwością ,bo w dwóch setach 6-3,6-2 . Chociaż nigdy nie byłem zachwycony grą tego pana Floriana to jednak Zapata pokonał tenisistę , który jest dużo wyżej w rankingu i również nie był faworytem w tym spotkaniu. Seppi także łatwo ograł swojego rodaka Cecchinato w dwóch setach 7-5,6-4. Nie będzie to łatwe spotkanie myślę jak i dla jednego tak i dla drugiego , całkiem możliwe w meczu nawet 3 sety ,ale myślę ,że ten handicap będzie rozsądniejszy, mecz oczywiście na nawierzchni ceglastej na której obaj tenisiści myślę czuję się całkiem dobrze i gra nie sprawia im problemów. W karierze się jeszcze nie spotkali na korcie ,ale jak dziś wyjdą na kort to myślę ,że będą mógł liczyć na dobrą grę przynajmniej hiszpańskiego tenisisty i ugranie w tym meczu chociażby seta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seppi - Gojowczyk 2 2.04 :t:

Wydaje się, że Seppi znalazł w tym turnieju przełamanie, ale według mnie Gojowczyk sprowadzi go jutro na ziemie, zagrał dwa dobre mecze z Ivo i Ferrerem, rywale może nie z najlepszej półki, bo ich czas już się kończy, ale Seppiego postawiłbym na tym samym drewnie. Miewa on spore odpały, olewa mecze, dla niego taki turniej to nic specjalnego, pobiegał, trochę zwiedził i pewnie już czeka, aż poleci do Francji na ciastko i kawkę. Nie wiem jak to się stało, że jego kolega z Włoch przegrał z nim seta mając 5-1 ale nie kopię tego dalej.... Gojowczyk jak się jutro skupi i będzie taki nabuzowany jak z Ferrerem to bez problemu połamie Seppiego, brak pomysłu na grę, skróty, do których dobiega żółw, no i frustracja. Po takim kursie według mnie trzeba betować w stronę Petera!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...